Medová detoxikační

Vyberte si průvodce. Viz dole.

Zázvor, citron a med, lahodný nápoj, který zahřeje a pomáhá při nachlazení. Jistě znáte. Ale víte také o tom, že blahodárné účinky medu, působí krásně na pokožku a čistí ji, prokrvuje a aktivuje vnitřní orgány? Zbavuje toxinů, hubí bakterie a posiluje imunitu? Med je také považován za afrodiziakum a „elixír mládí”.
Již v dávném věku v Číně, Arábii i Egyptě se med používal na kožní problémy, poranění kůže, popáleniny, vředové onemocnění kůže, suchou pokožku a popraskané rty. V dnešní době si opět získává oblibu v kosmetice a přírodní detoxikaci. Medem můžeme detoxikovat celé tělo - od chodidel až po tvář.

Odměna

Jednotlivec/ 60 minut Detoxikace zad nebo akutní bolesti (kolena, rameno, atd.) 600 Kč
Jednotlivec/ 90 minut Detoxikace zad, hýždí, nohou, chodidel. 850 Kč
Jednotlivec/ 120 minut Detoxikace celého těla. S vašim souhlasem i obličej. 1 000 Kč

Poptávkový formulář

Rychlejší domluva je telefonem: 739 564 720, neboť na emailu nejsem stále. 
Poptávkový formulář slouží výhradně k vyřízení konkrétního požadavku.
Vaše kontaktní údaje nebudou nikde evidovány ani jinak zpracovávány.

Více k medovce

Jak masáž probíhá

Hmaty se uvolní pokožka a svaly. Poté se na masírovanou oblast nanese teplý med, nechá se chvíli působit, vsáknout pod kůži. Masážními tahy detoxikujeme, uvolňujeme kůži a jemné svaly. Po několika minutách začne med měnit barvu a houstnout, to znamená, že se uvolňují toxické látky přes kůži ven. Pokud je místo, které jsme masírovali růžové, pak víme, že je čisté a prokrvené. Med smíchaný s toxiny žmolkovatí a z těla se odstraní.  Pokračujeme na další část těla.   Ten večer po masáži se jen osprchujte, nepoužívejte mýdlo! Pokud je masáž prováděna pravidelně, nejen že se aktivuje krevní oběh a vegetativní nervový systém, ale také vnitřní orgány. Někdy se může stát, že některé místo na těle je více zanesené, a tak se medem pokryje dvakrát. Med sám řekne, kde je třeba pracovat.

Účinky masáže

Pomocí medu a speciálních masérských tahů se pokožka očistí od choroboplodných zárodků, vyčistí se póry pokožky a celkově se prokrví. Při masáži se postupně uvolňují usazené škodliviny a toxiny, které med vstřebá do sebe. Cílem medové masáže je úleva fyzická, očistná a také psychická. Masáž nastartuje samoléčebné procesy, uvolní a zregeneruje tělo a zklidní mysl. Po medové masáži máte jemnou a čistou pokožku. Detoxikuje páteř, klouby, kůži, pomáhá uvolnit jemné svaly od páteře a kloubů a  vyživuje naší pokožku.  

Usazené toxíny

Protože med tak blahodárně působí na tělo i mysl, aktivuje a omlazuje tělo, pomáhá imunitnímu systému vyloučit z těla škodlivé látky (z ovzduší, prostředí, potravin, léků.) používá se také k masážím.  Mnoho toxinů se usazuje také v blízkosti páteře a mohou způsobovat různé nemoci – únavu, alergie, časté nachlazení a chřipky, onemocnění jater a ledvin, žaludeční a střevní poruchy, plísňová onemocnění pokožky…. Toto usazování se netýká jen zad, ale také kloubů, nohou i rukou. (Každý z nás je jedinečný a reaguje jinak).

Je masáž bolestivá

Možná jste slyšeli, že medová masáž je bolestivá. Musím říci, že technika není nejjemnější, ale bolestivá není. Napoprvé se vám může zdát trochu nepříjemná, ale pak už ne. Tlak detoxikačních hmatů si určujete vy sami.

Blahodárné vlastnosti medu

Med obsahuje zdravé cukry, vitamíny, minerály, enzymy, léčivé látky s antioxidačním, antibakteriálním a revitalizujícím účinkem. Svým složením zabraňuje množení se mikroorganismům, obnovuje lidské tkanivo, urychluje scelení ran, brání množení bakterií ve střevech a tím je prevencí proti rakovině tlustého střeva. Snižuje překyselení, podporuje krvetvorbu, při onemocnění jater, žlučníku, dvanácterníku,žaludečních problémech, zácpě, průjmu. Ve spojení s citrónem působí ještě více, hlavně při nachlazení.  Při nervozitě a podrážděnosti si dopřejte 2 lžičky medu. U nespavosti si večer dejte 1 lžičku medu a přeji sladkou noc.  Po těžkých operacích a děti je vhodnější med květový.

Po masáži

Tak jako vždy, když čistíme tělo, přijdou nějaké nežádoucí účinky. Po medové masáži můžete cítit únavu, bolest hlavy, mohou se objevit malé vyrážky nebo zčervenalá kůže na některých místech. Jsou to normální reakce těla na čistění organismu. Tělo se očišťuje. Je potřeba pít hodně vody!!! Z těch žádoucích projevů: lehkost, uvolněnost, jemná hladká pokožka, která je hydratovaná a provoněná. Pěkný pocit, že jste pro sebe sama něco udělali.

Kdy je masáž nevhodná

Alergie na med, trombózy, těhotné ženy, otevřené rány, po operacích, zánětech,  nemoci kostí, žaludeční vředy, infekční onemocnění , rakoviny, u vysokého krevního či očního tlaku.

Kdy si masáž dopřát

♣ k detoxikaci, při nachlazení ♣ bolestech kloubů – artróza ♣ poruchy spánku ♣ různé alergie,bolesti hlavy ♣ žaludeční problémy ♣ onemocnění dýchacích cest ♣ oslabení imunity, revma ♣ jaterní a ledvinové potíže ♣ chronická rýma, onemocnění střev ♣ menstruační problémy ♣ únava i chronická, snížení výkonnosti ♣ při celulitidě ♣ Pokud se potýkáte se srdečním onemocněním, zkonzultujte masáž s lékařem.

Jak často absolvovat masáž

♣ Při detoxikaci – 1x za měsíc, když už ne, tak aspoň v průběhu jara ♣ Při nachlazení – 5–7 seancí. ♣ U kašle – někdy stačí 2-3 dny. ♣ Onemocnění dýchacích cest – 5-10 seancí (do uvolnění). ♣ Bolesti páteře – 10-15 seancí. ♣ Bolesti kloubů – 10-15 seancí. ♣ Celulitida – 10-15 seancí (podle potřeby). ♣ Trávení a střeva – 10-20 seancí (podle potřeby).

Reference

Vážím si vašich zpětných vazeb. Moc děkuji.

Pěkný den Adri a René. Oba dva jste příjemní maséři. Děkuji za všechny druhy masáží, které jsme u vás absolvovali. Chodíme k vám rádi, jak pro doteky tak pro popovídání si.

Šárka a Jan

Medová masáž mi udělala dobře. Dlouho jsem se trápil s bolestí kolene a po absolvování několika medových a dotekových terapií je koleno opět v pořádku. Také ji jej doma napravuji podle instrukcí, které jsem dostal.

Drahoslav

Připojujeme se k ostatním, kteří vám píši zpětnou vazbu. My jsme také vždy spokojeni po celou dobu, kterou s vámi strávíme. Nejen, že uvolníte naše tělo, také mysl a předáte nám mnoho pozitivní energie. Moc se nám také líbí, že to nemáte v salonu jako na běžícím páse, ale vždy po masáži máte prostor s námi ještě prohodit pár obyčejných slov. Buďte stále takoví jací jste a udržte si úctu k lidem.

Kristián a Jindřiška

Vyberte si svého průvodce

Adriána Kučková

Adriána Kučková, která se aktivně věnuje oboru masérství již 13 rokem. Stále má masáže a vzdělávání se v jejich oboru koníčkem. Říká, že si do zaměstnání chodí odpočinout a práci má až potom.

René Manthee

René Manthee se masážím věnuje jako koníčku. Když budete potřebovat, rád vám pomůže od bolesti nebo poradí, jak si navrátit a udržet si zdraví dle čínské medicíny.