Kurzy - Masáže na doma

Tyto kurzy jsou pro každého, pro jednotlivce i páry. Pro laiky i maséry. A hlavně pro ty, kteří touží doteky dávat v jakémkoli partnerství, lásku a úctu podpořit.

Dárkový poukaz

Obdarujte své blízké masáží nebo kurzem dle vlastního výběru. Možná se doma masírujete nebo toužíte masírovat. Pak dovednosti, které na kurzech získáte podpoří váš partnerský život.

Senzuální masáž

Víkend: 20. 10. 2018

Senzuální masáž je jemnou technikou, která se dotýká a probouzí všechny naše  smysly. Rozproudí životní energii, které je pro nás velmi důležitá. Dodává nám sílu sebeocenění… Je krásnou předehrou...

Antistresová masáž

Dne:  15. 12. 2018

Už název napovídá, že se jedná o masáž, která ulevuje stresu. Uvolňuje fyzické i psychické napětí, nervozitu, nesoustředěnost, úzkost. Je úžasná při bolestech hlavy, ramenou a bolestech horní části zad.

Síla vědomého doteku

Víkend: 16 - 17. 2. 2019

Objev svou sílu. Nahlédni do tajů celostní smyslné masáže. Víkend zaměřený na celotělovou smyslnou masáž - probouzející, transformující, inspirující a rozvíjející v nás větší lásku, radost a štěstí.

Další kurzy

Kurzů nabízíme více, jak pro jednotlivce tak pro páry. 

Proč umět nějaké ty doteky, které masáží se stávají?

 Řeknu vám to jednoduše.

Mnoho hodin stojíte v práci? Musíte používat mysl a být v pozornosti? Jste doma s dětmi a tím stále ve střehu? Musíte několik hodin plně využívat sílu těla? Tak pak když volnou chvíli máte, potřebujete odpočinek jak tělesný, tak psychický. Zde přichází čas na doteky, jenž masáží se stávají.

Jestliže milujete, rádi budete masáž dávat. Jste-li milováni, rádi budete masáž přijímat.
Jedna z nejkrásnější, nejzákladnějších a nejléčivějších věcí na světě je láskyplný dotek.

Proto tak velmi doporučuji naučit se masáže, naučit se doteky jimiž lásku a úctu vyjadřujeme druhému.  

Chceš-li zdarma nahlédnout do Umění doteků, pak si udělej čas a podívej se ZDE.

Několik příkladů....

Představte si, že přijdete domů unaveni po těžké práci. Vaše žena se na vás podívá a řekne: „Můj milý, pojď si na chvíli lehnout uvolním ti napětí v zádech a nohou.“ Nemáte strach svěřit se jí do péče, neboť naučila se dotýkat těla díky kurzu Síla vědomého doteku, tím správným způsobem. Uleví vašim unaveným svalům a ještě projeví lásku k vám.

Nebo přijdete vyčerpaná z mluvení se zákazníky. Není jednoduché být stále usměvavá na všechny a vysvětlovat něco. Váš muž si všimne vyčerpanosti, a i kdyby si nevšiml, pak říci mu to můžete: „Dnes náročný den měla jsem, ramena ztuhlé a bolest hlavy provází mě.“ On, protože vás miluje přistoupí blíže, obejme vás a řekne: „Sedni si, uvolni se, zbavím tě napětí v ramenou a tvé krásné hlavičce.“ Umí to, protože byl na kurzu Antistresové masáže.

Nebo, celý den se staráte o neposedné ratolesti. No plná zábava to není, poslání krásné, ale občas vyčerpávající. Když vše splněno máte a večer si lehnete, pak miláček nožky vaše masíruje, protože ví, že zde se nachází mnoho bodů, které pod dotekem uvolní jak napětí, tak orgány v těle. Jak to ví, protože byl na kurzu.

Ráno si slíbíte, že si večer uděláte sami pro sebe. Jenže jeden z vás má náročný den a tak, večer by nejraději ulehl a spal. Jenže vy jste se tak těšili, že budete intimně sdílet svá těla i srdce a nyní nic. Och pardón, ne nic. Vy přeci znáte dovednosti, jak spánek oddálit. Byli jste na kurzu Umění senzuální masáže, takže víte, co máte udělat, aby se partner uvolnit a po chvíli měl chuť se s vámi ponořit do stavu blaženosti…..

A tak dále a tak dále.....

Už víte, proč získat dovednosti doteků, které masáží se stávají?

S dovednostmi, které na kurzech získáte se vy ani druhý, nemusíte podvědomě bát, že vám provede něco nevhodného a bolestivého.

Když jste přijímající: Vypnete hlavu a celí se oddáte, ať si s vámi dělá, co chce, protože přesně ví, co má dělat a co potřebujete.

Když jste dávající: On, ona mohou vypnout hlavu a plně se oddat, protože ví, že víte, co dělat a co potřebuje.

Volba?

Každý kurzík vám dá něco nového. Záleží jen na vás samotných jaké dovednosti chcete získat. 

Po absolvování jakéhokoli kurzu dostanete malé osvědčení o dovednostech. To vás ale neopravňuje k vykonávání masérské činnosti. ( K tomu potřebujete absolvovat kurz Sportovní a relaxační masáže pod záštitou ministerstva.)

K tomu, abyste se mohli masírovat doma a neublížili si, vám získané dovednosti postačí. Dozvíte se mnoho z naší praxe. Věřte tomu, že partner to ocení. A že partnera teď nemáte, to nevadí, připravíte se pro něj už nyní. 

Pro stávající maséry přinesou tyto dovednosti rozšíření jejich dosavadních zkušeností a mnohé mohou používat ve své praxi. 

"Není na světě pro člověka nic dražšího a krásnějšího než-li dotek s láskou dávaný od milujícího člověka, který život s tebou sdílí. Dotek je prvotní potřebou člověka." Adri