Kurzy a workshopy

Překroč své dosavadní limity, vydej se za bránu a vstup na Cestu Poznání.
Poznej svou přirozenost, poznáš ostatní.

Předám ti dovednosti, jak žít krásnější a plnější život.
Chvíli půjdu po tvé cestě s tebou, ale pak, již po ní musíš sám.
Je to TVŮJ život, tvé zdraví, partnerství i štěstí. 

Tyto kurzy jsou pro každého dobrého a laskavého člověka.
Pro jednotlivce i páry. Pro laiky i maséry.
A hlavně pro ty, kteří se chtějí rozvíjet v osobním i partnerském životě, touží doteky dávat v jakémkoli partnerství, lásku a úctu podpořit.

Kurzy probíhají na Komenského 1, Havířov. 
Jsou jen v malém počtu 8 lidí.
Mám na každého čas se mu věnovat, jak jen to půjde. 

Přijď a získej

Online kurzy

Uč se z pohodlí svého domova a získej mnoho nových dovedností. Lásky, čokolády, moudrosti a dovedností není nikdy dost...

Workshop 1 - Esence doteků

Den:  pátek 12. 8.  2022 a 4. 2. 2022

Počátek, poznání. Tří hodinový workshop o dotecích, jak je možná neznáš.  Otevři ještě více své srdce a poznej přirozenost a sílu láskyplných doteků. 

Workshop 2 - Doteky v praxi

Den: sobota 19. 2. 2022 a 13. 8. 2022

Všechny vědomosti, které ses dozvěděl na 1. se nyní zůročí. Více do hloubky a učení relaxační masáže pro partnera, děti i kamarády.

Workshop 3 - Senzuální masáž

Den: sobota   26. 8. 2022 a 26. 3. 2022

Senzuální masáž je jemnou technikou, která se dotýká a probouzí všechny naše  smysly. Rozproudí životní energii, které je pro nás velmi důležitá. Dodává nám sílu sebeocenění… Je krásnou předehrou...  I individuálně.

Žena sobě, muži milenkou

Dne: sobota 27. 8. 2022 

 Workshop pro ženy, který je věnován poznání a porozumění mužům a jeho pohledu na sexualitu. Můžeme se domluvit i individuálně.

Staň se skvělým milencem

Dne:  sobota 2. 4. 2022 a 2. 9. 2022

Workshop je pro muže, kteří touží více porozumět ženám. Teoretické i praktické dovedností.....   I individuálně.

Antistresová masáž

Dne:  neděle 27. 3. 2022 a 3. 9. 2022

Už název napovídá, že se jedná o masáž, která ulevuje stresu. Uvolňuje fyzické i psychické napětí, nervozitu, nesoustředěnost, úzkost, bolest hlavy... Ten, kdo ji umí, neprohloupí.

Masáž intimních míst

Dne: so - ne. 16 - 17. 7. 2022 a 8 - 9. 10. 2022

Radost, Něha, Poznání. Dny zaměřené na výuku masáže intimních míst - jóni a lingam. Takto je v sanskrtu nazýváno ženské a mužské pohlaví. Masáže intimních míst, která velmi obohatí a rozšíří pohled na sexualitu.  I individuálně.

Ajurvédská masáž Havířov

Síla vědomého doteku

Dne: pátek, sobota 22 - 23. 4. 2022 a 9 - 10. 9. 2022

 Objev svou sílu. Nahlédni do tajů tantra masáže ( je součástí výuky tantrické masáže). Víkend zaměřený na celotělovou smyslnou masáž - probouzející, transformující, inspirující a rozvíjející v nás větší lásku, radost a štěstí.

Limbický otisk

Dne: sobota 30. 4. 202215. 7. 2022

Nádherná řízená meditace, ve které se ocitneš v prenatálním věku a přepíšeš svůj příchod na svět a dětství. Můžeme se domluvit i individuálně.

Škola smyslné tantra masáže

Dne:  so - úterý 2 - 6. 7. 2022

Cesta transformace. Tento pětidenní kurz je určen pro ty, kteří se chtějí ponořit do tajů celotělové smyslné tantra masáže. Chtějí se jí věnovat nebo si jen obohatit soukromý život a dovědět se více o posvátné síle sexuality. Pro maséry, terapeuty, muže, ženy i páry.

Proč umět doteky?

Mnoho hodin stojíte v práci? Musíte používat mysl a být v pozornosti? Jste doma s dětmi a tím stále ve střehu? Musíte několik hodin plně využívat sílu těla? Tak pak, když volnou chvíli máte, potřebujete odpočinek jak tělesný, tak psychický. Zde přichází čas na doteky, jenž masáží se stávají. Jestliže milujete, rádi budete masáž dávat. Jste-li milováni, rádi budete masáž přijímat. Jedna z nejkrásnější, nejzákladnějších a nejléčivějších věcí na světě je láskyplný dotek. Proto tak velmi doporučuji naučit se masáže, naučit se doteky jimiž lásku a úctu vyjadřujeme druhému.  

Představ si

Představte si, že přijdete domů unaveni po těžké práci. Vaše žena se na vás podívá a řekne: „Můj milý, pojď si na chvíli lehnout uvolním ti napětí v zádech a nohou.“ Nemáte strach svěřit se jí do péče, neboť naučila se dotýkat těla díky kurzu Síla vědomého doteku, tím správným způsobem. Uleví vašim unaveným svalům a ještě projeví lásku k vám. Nebo přijdete vyčerpaná z mluvení se zákazníky. Není jednoduché být stále usměvavá na všechny a vysvětlovat něco. Váš muž si všimne vyčerpanosti, a i kdyby si nevšiml, pak říci mu to můžete: „Dnes náročný den měla jsem, ramena ztuhlé a bolest hlavy provází mě.“ On, protože vás miluje přistoupí blíže, obejme vás a řekne: „Sedni si, uvolni se, zbavím tě napětí v ramenou a tvé krásné hlavičce.“ Umí to, protože byl na kurzu Antistresové masáže. Nebo, celý den se staráte o neposedné ratolesti. No plná zábava to není, poslání krásné, ale občas vyčerpávající. Když vše splněno máte a večer si lehnete, pak miláček nožky vaše masíruje, protože ví, že zde se nachází mnoho bodů, které pod dotekem uvolní jak napětí, tak orgány v těle. Jak to ví, protože byl na kurzu. Ráno si slíbíte, že si večer uděláte sami pro sebe. Jenže jeden z vás má náročný den a tak, večer by nejraději ulehl a spal. Jenže vy jste se tak těšili, že budete intimně sdílet svá těla i srdce a nyní nic. Och pardón, ne nic. Vy přeci znáte dovednosti, jak spánek oddálit. Byli jste na kurzu Umění senzuální masáže, takže víte, co máte udělat, aby se partner uvolnit a po chvíli měl chuť se s vámi ponořit do stavu blaženosti…..

O jakých dotecích hovořím?

Když se podíváme kolem sebe, tak se stále dotýkáme. Dotek je pohled, naslouchání, chutě, vúně, doteky dlaní i tělem. Doteky srdcem i ústy. Se všemi doteky se setkáváte na kurzech.

Co si z kurzů odneseš?

♣ jiný pohled na intimitu a sexualitu ♣ porozumění v rozdílnosti vnímání mužů a žen ♣ pochopení emocí a pocitů, pozitivních i negativních ♣ jak zvládat a předcházet nepříjemným situacím ♣ rozvinete lásku k sobě i k ostatním ♣ zdravé posílení Vaší sexuality a intimního života ♣ sebedůvěru a vnitřní sílu k překonávání překážek ♣ harmonizující partnerské vztahy  ♣ krásnější vztahy s dětmi ♣ sdílení v upřímnosti a otevřenosti ♣ zdraví a krásu těla i duše ♣ osobní rozvoj ♣ partnerský rozvoj ♣ úctu, lásku, porozumění - znovu a nově

Dovednostmi masáží získáš

S dovednostmi, které na kurzech získáte, se vy ani druhý, nemusíte podvědomě bát, že vám provede něco nevhodného a bolestivého. Když jste přijímající: Vypnete hlavu a celí se oddáte, ať si s vámi dělá, co chce, protože přesně ví, co má dělat a co potřebujete. Když jste dávající: On, ona mohou vypnout hlavu a plně se oddat, protože ví, že víte, co dělat a co potřebuje.

Volba

Každý kurzík vám dá něco nového. Záleží jen na vás samotných jaké dovednosti chcete získat.  Po absolvování jakéhokoli kurzu dostanete malé osvědčení o dovednostech. To vás ale neopravňuje k vykonávání masérské činnosti. ( K tomu potřebujete absolvovat kurz Sportovní a relaxační masáže pod záštitou ministerstva.) K tomu, abyste se mohli masírovat doma a neublížili si, vám získané dovednosti postačí. Dozvíte se mnoho z naší praxe. Věřte tomu, že partner to ocení. A že partnera teď nemáte, to nevadí, připravíte se pro něj už nyní.  Pro stávající maséry přinesou tyto dovednosti rozšíření jejich dosavadních zkušeností a mnohé mohou používat ve své praxi. 

Jak kurzy probíhají?

Každý seminář probíhá trošku jinak. Přesto mají základní pravidla. Vždy se společně představíme, každý řekne, co od setkání očekává a jaký je jeho cíl. V každém semináři jsou napsána témata, kterým se věnujeme teoreticky a hlavně prakticky. Semináře jsou vedeny k osobnímu i partnerskému růstu, proto je praxe velmi užitečná a nutná. 

Co mají společného?

♣ Uvolňujeme tělo i mysl ♣ Učíme se být v přítomném okamžiku ♣ Meditujeme ♣ Prožíváme všechny doteky - skrze oči, slova, naslouchání, dotekem, masírováním, hudbou i tancem ♣ Společně sdílíme své příběhy, návody i nápady ♣ Každý dostane odpověď na své vlastní otázky ♣ VELIKOU OSOBNÍ I PARTNERSKOU ZMĚNU

"Není na světě pro člověka nic dražšího a krásnějšího, než-li dotek s láskou dávaný od milujícího člověka, který život s tebou sdílí. Dotek je prvotní potřebou člověka." Adri

Chceš-li zdarma nahlédnout do Umění doteků, pak si udělej čas a podívej se ZDE.