Kurzy jednodenní, víkendové a online.

Poznej sebe, poznáš ostatní.

Předám vám dovednosti, ukáži cestu, jak žít krásnější a plnější život, ale jít po ní už musíte sami.
Je to váš život, vaše zdraví, partnerství i štěstí. 

V příštím roce každou volnou chvíli jsem se rozhodla věnovat dalšímu svému vlastnímu osobnímu rozvoji, proto jsem se rozhodla zatím uzavřít víkendové kurzy.

V roce 2020 povedu pouze individuální výuku pro jednotlivce i páry. 

Pokud budete větší skupinka (vy a vaši známí či kolegové) není problém se domluvit na přednášce či výuce, kterou si přejete. 

Tyto kurzy jsou pro každého, pro jednotlivce i páry. Pro laiky i maséry. A hlavně pro ty, kteří se chtějí rozvíjet v osobním i partnerském životě, touží doteky dávat v jakémkoli partnerství, lásku a úctu podpořit.

Kurzy, které probíhají na Komenského 1, Havířov, jsou pouze pro menší skupinky, nejvíce pro 10 osob.

Přijďte a získejte

Dárkový poukaz

Obdarujte své blízké masáží nebo kurzem dle vlastního výběru. Možná se doma masírujete nebo toužíte masírovat. Pak dovednosti, které na kurzech získáte podpoří váš partnerský život.

Online kurzy

Učte se z pohodlí vašeho domova a získejte mnoho nových dovedností. Lásky, čokolády, moudrosti a dovedností není nikdy dost...

Staň se skvělým milencem

Dne: termín si domluvíme

INDIVIDUÁLNÍ VÝUKA.Workshop je pro muže, kteří touží více porozumět ženám. Teoretické i praktické dovedností.....

Škola celostní smyslné tantra masáže

Dne: termín si domluvíme

INDIVIDUÁLNÍ VÝUKA. Cesta transformace. Tento šestidenní kurz je určen pro ty, kteří se chtějí ponořit do tajů celotělové smyslné tantra masáže. Chtějí se jí věnovat nebo si jen obohatit soukromý život a dovědět se více o posvátné síle sexuality. Pro maséry, terapeuty, muže, ženy i páry.

Masáž intimních míst

Dne: termín si domluvíme

Individuální výuka. Radost, Něha, Poznání. Den zaměřen na výuku masáže intimních míst - jóni a lingam. Takto je v sanskrtu nazýváno ženské a mužské pohlaví. Masáže intimních míst, která velmi obohatí a rozšíří pohled na sexualitu. 

Antistresová masáž

Dne: termín si domluvíme

INDIVIDUÁLNÍ VÝUKA. Už název napovídá, že se jedná o masáž, která ulevuje stresu. Uvolňuje fyzické i psychické napětí, nervozitu, nesoustředěnost, úzkost, bolest hlavy... Ten, kdo ji umí, neprohloupí.

Síla vědomého doteku

Den: termín si domluvíme

INDIVIDUÁLNÍ VÝUKA. Objev svou sílu. Nahlédni do tajů tantra masáže. Víkend zaměřený na celotělovou smyslnou masáž - probouzející, transformující, inspirující a rozvíjející v nás větší lásku, radost a štěstí.

Limbický otisk

So: termín si domluvíme

Nádherná řízená meditace ve které se ocitnete v prenatálním věku a přepíšete svůj příchod na svět a dětství.

Senzuální masáž

Víkend: termín si domluvíme

INDIVIDUÁLNÍ VÝUKA. Senzuální masáž je jemnou technikou, která se dotýká a probouzí všechny naše  smysly. Rozproudí životní energii, které je pro nás velmi důležitá. Dodává nám sílu sebeocenění… Je krásnou předehrou...

Procitnutím k potěšení- mapování

Víkend: termín si domluvíme

INDIVIDUÁLNĚ. Otevři se vlastní sexualitě a vášni.. Víkend pro ženy a muže, kteří touží prožívat více radosti, intimity, otevřenosti, lásky a ukotvení ve svém životě. Zaměření na léčení bolestí, traumat a zvyšování citlivosti intimních orgánů. 

Žena sobě, muži milenkou

So: termín si domluvíme

INDIVIDUÁLNÍ VÝUKA. Workshop pro ženy, který je věnován poznání a porozumění mužům a jeho pohledu na sexualitu.

Proč umět doteky?

Mnoho hodin stojíte v práci? Musíte používat mysl a být v pozornosti? Jste doma s dětmi a tím stále ve střehu? Musíte několik hodin plně využívat sílu těla? Tak pak, když volnou chvíli máte, potřebujete odpočinek jak tělesný, tak psychický. Zde přichází čas na doteky, jenž masáží se stávají. Jestliže milujete, rádi budete masáž dávat. Jste-li milováni, rádi budete masáž přijímat. Jedna z nejkrásnější, nejzákladnějších a nejléčivějších věcí na světě je láskyplný dotek. Proto tak velmi doporučuji naučit se masáže, naučit se doteky jimiž lásku a úctu vyjadřujeme druhému.  

Představte si

Představte si, že přijdete domů unaveni po těžké práci. Vaše žena se na vás podívá a řekne: „Můj milý, pojď si na chvíli lehnout uvolním ti napětí v zádech a nohou.“ Nemáte strach svěřit se jí do péče, neboť naučila se dotýkat těla díky kurzu Síla vědomého doteku, tím správným způsobem. Uleví vašim unaveným svalům a ještě projeví lásku k vám. Nebo přijdete vyčerpaná z mluvení se zákazníky. Není jednoduché být stále usměvavá na všechny a vysvětlovat něco. Váš muž si všimne vyčerpanosti, a i kdyby si nevšiml, pak říci mu to můžete: „Dnes náročný den měla jsem, ramena ztuhlé a bolest hlavy provází mě.“ On, protože vás miluje přistoupí blíže, obejme vás a řekne: „Sedni si, uvolni se, zbavím tě napětí v ramenou a tvé krásné hlavičce.“ Umí to, protože byl na kurzu Antistresové masáže. Nebo, celý den se staráte o neposedné ratolesti. No plná zábava to není, poslání krásné, ale občas vyčerpávající. Když vše splněno máte a večer si lehnete, pak miláček nožky vaše masíruje, protože ví, že zde se nachází mnoho bodů, které pod dotekem uvolní jak napětí, tak orgány v těle. Jak to ví, protože byl na kurzu. Ráno si slíbíte, že si večer uděláte sami pro sebe. Jenže jeden z vás má náročný den a tak, večer by nejraději ulehl a spal. Jenže vy jste se tak těšili, že budete intimně sdílet svá těla i srdce a nyní nic. Och pardón, ne nic. Vy přeci znáte dovednosti, jak spánek oddálit. Byli jste na kurzu Umění senzuální masáže, takže víte, co máte udělat, aby se partner uvolnit a po chvíli měl chuť se s vámi ponořit do stavu blaženosti…..

O jakých dotecích hovořím?

Když se podíváme kolem sebe, tak se stále dotýkáme. Dotek je pohled, naslouchání, chutě, vúně, doteky dlaní i tělem. Doteky srdcem i ústy. Se všemi doteky se setkáváte na kurzech.

Co si z kurzů odnesete?

♣ jiný pohled na intimitu a sexualitu ♣ porozumění v rozdílnosti vnímání mužů a žen ♣ pochopení emocí a pocitů, pozitivních i negativních ♣ jak zvládat a předcházet nepříjemným situacím ♣ rozvinete lásku k sobě i k ostatním ♣ zdravé posílení Vaší sexuality a intimního života ♣ sebedůvěru a vnitřní sílu k překonávání překážek ♣ harmonizující partnerské vztahy  ♣ krásnější vztahy s dětmi ♣ sdílení v upřímnosti a otevřenosti ♣ zdraví a krásu těla i duše ♣ osobní rozvoj ♣ partnerský rozvoj ♣ úctu, lásku, porozumění - znovu a nově

Dovednostmi masáží získáte

S dovednostmi, které na kurzech získáte, se vy ani druhý, nemusíte podvědomě bát, že vám provede něco nevhodného a bolestivého. Když jste přijímající: Vypnete hlavu a celí se oddáte, ať si s vámi dělá, co chce, protože přesně ví, co má dělat a co potřebujete. Když jste dávající: On, ona mohou vypnout hlavu a plně se oddat, protože ví, že víte, co dělat a co potřebuje.

Jak kurzy probíhají?

Každý seminář probíhá trošku jinak. Přesto mají základní pravidla. Vždy se společně představíme, každý řekne, co od setkání očekává a jaký je jeho cíl. V každém semináři jsou napsána témata, kterým se věnujeme teoreticky a hlavně prakticky. Semináře jsou vedeny k osobnímu i partnerskému růstu, proto je praxe velmi užitečná a nutná. 

Co mají společného?

♣ Uvolňujeme tělo i mysl ♣ Učíme se být v přítomném okamžiku ♣ Meditujeme ♣ Prožíváme všechny doteky - skrze oči, slova, naslouchání, dotekem, masírováním, hudbou i tancem ♣ Společně sdílíme své příběhy, návody i nápady ♣ Každý dostane odpověď na své vlastní otázky ♣ VELIKOU OSOBNÍ I PARTNERSKOU ZMĚNU

Volba

Každý kurzík vám dá něco nového. Záleží jen na vás samotných jaké dovednosti chcete získat.  Po absolvování jakéhokoli kurzu dostanete malé osvědčení o dovednostech. To vás ale neopravňuje k vykonávání masérské činnosti. ( K tomu potřebujete absolvovat kurz Sportovní a relaxační masáže pod záštitou ministerstva.) K tomu, abyste se mohli masírovat doma a neublížili si, vám získané dovednosti postačí. Dozvíte se mnoho z naší praxe. Věřte tomu, že partner to ocení. A že partnera teď nemáte, to nevadí, připravíte se pro něj už nyní.  Pro stávající maséry přinesou tyto dovednosti rozšíření jejich dosavadních zkušeností a mnohé mohou používat ve své praxi. 

"Není na světě pro člověka nic dražšího a krásnějšího než-li dotek s láskou dávaný od milujícího člověka, který život s tebou sdílí. Dotek je prvotní potřebou člověka." Adri

Chceš-li zdarma nahlédnout do Umění doteků, pak si udělej čas a podívej se ZDE.