Reference

Pár poděkování od vás, říká se jim reference. Dávat je sem všechny, tak je to nekonečná stránka.

Moc vám všem děkuji, neboť vaše slova a spokojenost mi naplňují srdce láskou. 

Děkuji všem za důvěru.

Zde můžete napsat svůj názor.

Adri je úžasná žena. Strašně moc mi pomohla pochopit abych si vážila sama sebe jako ženy. Je to žena s velkým srdcem a profesionál na svém místě. Rozhodně neváhejte a pokud řešíte nějakou situaci která se už nedá zvládnout a nebo potřebujete pomoct se zdravím určitě se na Aju obraťte. Moc za vše děkuji.

Krásný dobrý den.Chtěl bych Vám poděkovat za úžasně strávenou hodinu a půl při Ajurvédské olejové masáži.Je to úžasné uvolnění celého těla.Báječně jsem si odpočinul,uvolnil a nabral nové síly.Máte zlaté ruce. Indián

Jirka

Děkuji moc za dnešní setkání-se pro mně rozzářil-bylo to úžasné-velký zážitek -dlouho zůstane v mé duši......Jana.

Jana

Dobrý den.Petrušku ráda doporučím.Byla jsem u ní na masáže několikrát a můžu říct, že promasírovala celé tělíčko a hlavně pomohla s tím, že v práci mně pořád bolelo za krkem a záda. Celkově.od té doby už bolesti nemám žádné.Velmi ráda se k ní vracím nejen proto,že mi moc pomůže,ale taky proto,že je celé tělo uvolněné a znovu zrozené. Diky moc Pavlínka

Pavla

Navštívila jsem nedávno salon Aja,,proběhla u me masáž celého těla, kterou jsem jsi osobně vyžádala. Byla jsem velmi překvapena způsobem masáže, s jakou pečlivostí byla provedena. Velice příjemné prostředí. Myslela jsem si, že se hned tak neuvolním, ale v přitomnosti Aji Kučkové to ze mě rychle spadlo, veškeré ostychy i nedůvěra. V její blízkosti jsem se cítila velice příjemně i profesionálně. Všem vřele doporučuji . To, co dělá, dělá s láskou. Zlatka.

Zlatka

Pane Rene děkuji za masáž, byla úžasná. Záda v pohodě a palec mě už neboli. Ještě jednou děkuji a rada k vám znovu přijdu. Krásny den. Jana

Jana

Milá Adrianko, už týden vám píšu 🙂 chci vám moc poděkovat za kamarádku, která u vás byla minulý týden na masáž lávovými kameny. Byla opravdu nadšená a moc mi děkovala, že tak úžasný dárek ještě nikdy nedostala 🙂 Takže jakmile se mi podaří dostat z domů od mých ratolestí, využiju vašich zlatých ručiček taky 🙂 Mějte se krásně a přeju spoustu spokojených klientů Zuzka.

Zuzka

Moc děkuji za obrovskou psychickou podporu, jste fajn. Markéta

Markéta

Dobry vecer, pritel je velmi spokojeny, jste velmi sympaticka a vase prace stoji za to. Mate u nas 150% Dekujeme.

Jana

Holky, vaše spolupráce je správná. Byly jste na mě obě a každá mi něco doporučila tak, aby to všechno zaklaplo. Poctivě na sobě makám, Běhat si ještě netroufám, ale chodím na procházky. Hlídám si došlapy na patu, poctivě cvičím i dornovku a je to čí dál tím lepší. Ještě přidám cviky z fyzioterapie a zase o kus dál....Už se těším na příště.

Petr

Vždy od vás odcházím znovuzrozená a plně "vypnutá". Jo a když jste mi minule zatlačila na ty schované hýžďové svaly, tak mě přestal bolet bok. To je super. Díky Ajko za vaše ruce.

Nikol.

Moc se mi líbí vaše rozmanitost. Nemáte jen masáže, ale také terapie a člověk může s vámi promluvit o věcech, se kterými se schovává, jako je sexualita a vztahy. Pro mě jste vždy měli nějakou tu radu, která mi otevřela oči. Jsou v životě věci, nad kterými se člověk nepozastaví a vy je umíte pěkně otevřít a vysvětlit svůj názor, který pro mě osobně, byl vždy obohacující. Opravdu zahřejete na těle, srdci i duši.

Radim z Ostravy

Dobrý deň Adriana. Ešte raz sa Vám chcem poďakovať za masáž a odblokovanie. Veľmi ste mi pomohli a bolesť už skoro vôbec nemám. Mate úžasné ručičky a cit. Veľmi pekne Vám ďakujem. Rada by som prišla znovu ak sa Vám dá.. Chcem aby sme to moje telo uvolni úplne.Citim sa o mnoho lepšie, ale ešte to nie je to, co by som chcela, aby bolo. Ohľadne tej Psoriázy mi môžte prosím poslať e-mail na vašeho kolegu, ktorý sa tomu venuje? Ďakujem Vám veľmi pekne.Ľubica

Ľubica

Milá Ajko, ležíme v pelíšku a vzpomínáme na krásné a obohacující chvíle u Tebe. Rádi bychom se s Tebou podělili o své osobní stavy i pocity, ale čistá Láska je slovy nesdělitelná, ta se musí prožít. Když k tomu přidáme, díky Tvým seminářům, poznání sebe sama i milovaného partnera, pak je další společný život již v souladu s vesmírným řádem a tudíž o mnoho šťastnější a radostnější. Děkujeme za Tvou osobní inspiraci a za to že Jsi. -- Měj krásné dny, plné lásky a štěstí.

Jirka a Jana

Moc tě zdravím krásná Ajko, za včerejšek bych ti chtěla hrozně moc poděkovat, napsat něco, co jsem zažila a pořád to v sobě cítím, ale je to slovy nepřenosné, to víš. Pokora a láska, snad jen tohle se dá napsat. Jsem hrozně ráda, že mne všechno v životě přivedlo až k tobě a tím i k sobě. DĚKUJI! Určitě se hlásím na seminář "léčivá síla doteku" a to i s dcerou. Dnes, více než kdy jindy cítím její bloky v těle a myslím, že tato cesta jí v tom hodně pomůže. Měj se moc krásně.

Jana

Chtěla bych poděkovat za kurz tantry, bylo to pro mě něco nového, některé věci nepoznané, poučné i když ze začátku jsem se moc styděla, bojovala jsem sama ze sebou a svou stydlivostí, ale jsem přeštastná, že jsem tento kurz absolvovala. Posunulo to mě to zase o kus dál, pochopila některé další věci, posílila svou důvěru a hlavně našla sama sebe, probudila lásku k sobě a svému tělu. Děkuji za krásné chvíle, které jsme měli i v rozverném duchu a chvilky napětí se zlehčili humorem. Jsi skvělá žena, matka, masérka i lektorka a já děkuji, že jsi vstoupila do mého života, velmi si toho vážím a děkuji za to ,, ŽE JSI,, Ráda bych se naučila víc.

Lenka H, Nový Jičín

Chci ještě jednou touto cestou poděkovat za chvíle strávené ve vaší společnosti. Měla jsem velký ostych přijít na víkend procitnutím k potěšení a zároveň jsem cítila, že potřebuji něco, co mi pomůže odstranit bolest, kterou nosím ve své joni. Uvědoměním si své joni, se mi podařilo probudit částečně i tělo. Bolest v nohou ustupuje. Vím, že vše chce svůj čas a věřím také, že dosáhnu vytouženého orgasmu. Moc vám děkuji za velké obohacení vhledů.

Kája

Mockrát děkujeme za krásný víkend s tantrou pro páry. Mysleli jsme, že o sexu víme vše. Ale poznali jsme, že víme velmi málo. Fakt, je, že v dnešní době jsme plni spěchu a tak vypadal i náš sexuální život. O víkendu jsme oba pochopili, že si vždy musíme dopřát jen to nejlepší s největší pozorností. Ještě jednou opravdu moc děkujeme, že jsi nás navedla na jiný úhel pohledu jak na sebe sama, tak na to, jak se dívat na sebe jako na pár. Taky bylo moc fajn vysvětlení rozdílů mezi mužskou a ženskou energií, fakticky jsme se nasmály a vzpomínáme na tyto chvíle. Jo a Jirka některé tvé výroky rád používá, zvláště na adresu žen. Děkujeme a úžívej si sluníčka.

Jirka a Jana z Litomyšle

Ajko a Renďo přejeme pěkný den. Na kurzu doteků, jste nám otevřeli oči. Uvědomili jsme si, jak moc je důležité se vzájemně dotýkat, jak vnímat své těla i navzájem. Co se týká meditací, tak jsme měli mylné představy. Díky i za tuto zkušenost. Vlastně děkujeme za celý víkend, je pro nás velkou inspirací. Přejeme ať se Vám oběma daří.

Eva a Standa

Děkuji za spravení páteře a kolen, lépe se mi chodí a bolest je menší. Adriano, získala jste si mou důvěru a přijdu opět k Vám na masáž. S pozdravem Jiří

Jirka

Dobrý den. Byla jsem u Vás na Breusové masáži. Pěkně mě překvapila, jak je příjemná. Poprvé jsem měla masáž chodidel a to mi je 54let. Všem doporučuji masírovat nohy, je to velká úleva. Děkuji za příjemně strávený čas u Vás. S pozdravem a přeji pěkné dny. Slávka z Havířova

Slávka

Děkuji za masáž Lávovými kameny, Je opravdu úžasná. Moc jsem si odpočinula, prohřála a snila. Je to vždy čas pro mě samotnou. Díky, Vlaďka

Vlaďka

Ahoj Adri. Mockrát děkuji za péči, které se mi u tebe dostává. Jakoukoliv masáž děláš se srdcem, tak to cítím, ruce máš teplé a vždy odcházím velmi spokojená. Dáváš mi mnoho, možná si to ani neuvědomuješ. Za vše moc děkuji, tvá věrná zákaznice Ivča.

Iveta

Adri, chci tě požádat, aby jsi dala tyto věty do referencí.........Všem, kteří bloudí za závojem pravdy o sobě doporučuji Limbický přepis a týdenní seminář Seznamka na živo. Dozvěděla jsem se tolik ohromných věcí o svém životě, o tom, jak jsem jej žila a proč. Odpovědi, které mi otevřeli oči i srdce. Tápala jsem ve tmě a stále se ptala, proč mám tak smutný život, proč mě partneři opouštějí a proč nerozumím sama sobě. Limbický přepis mi pomohl, přepsat prvotní prožitky mého zrození a následně týdenní pobyt Seznamka na živo mi dal další odpovědi na to, jak jsme smýšlela o sobě i partnerech, kde jsem dělala chybu při výběru partnera a vůbec na mnoho věcí týkajících se mého života. Díky pár dnům a trocha peněz investovaných do sebe, jsem poznala mnoho moudrosti, zkušeností a pohledu na sebe i protějšek. Neváhejte a vstupte za závoj, najděte pravdu o svém pohlaví i tom druhém.

Alexandra

Děkuji všem zúčastněným na týdenním pobytu Seznamka na živo. obohatili jste můj život nesmírnou energií a zkušenostmi. Hlavně děkuji Adrianě za vtipné, humorné a moudré vedení a trpělivost s námi všemi. Dozvědět se to, že něco dělám jinak než bych měl není zrovna příjemné. Jenže jsem hned na místě použil jednu z dovedností, kterou jsem se dozvěděl a měla ohromný úspěch. S Dajou se scházíme dodnes a je to úplně jiný vztah než jsem mě předtím. Oba dva využíváme mnoho rad a moudrosti ze semináře a hlavně jsme poznali sami sebe, kdo jsme. Tím si vzájemně pomáháme v osobním růstu a ten podporuje náš vztah.

Libor

Po roce trápení a neustálých hádek, jsme se ptali sami sebe: "Hodíme se k sobě?" Máme se rádi, ale přesto jsme nemohli nějak spolu vycházet. Rozhodli jsme se pro to, že potřebujeme někoho, kdo nám na naší otázku odpoví. A tak jsme jeli na týden - seznamka na živo. Probírali jsme 4 hodiny náš vztah z různých stran a nakonec nám Adri dala dotazník na který jsme každý zvlášť odpovídali. když jsme si jej pak navzájem vyměnili, došlo nám mnoho věcí a odpověď na to, zda se k sobě hodíme. I když jsme se rozešli, přesto Adri moc děkujeme, protože jsme pochopili, že se k sobě nehodíme i když se máme rádi. Rozešli jsme se v pěkném a nikdo nikomu nic nevyčítal, protože jsme znali odpovědi, proč nemůžeme být spolu. Než se stále hádat a lásku přetvářet v nenávist, je lepší klidně odejít a přát tomu druhému štěstí a člověka, který se k němu hodí více. Také jsme získali mnoho nových potřebných informací, jak si najít toho pravého. Adri, děkujeme za vše.

Jitka

Vaginální mapování
Jak jsem se dostala za Adrianou? Máte někdy ten pocit, že potřebujete něco zažít a vyzkoušet? Pak si začnete zjišťovat informace, číst a dovídat se stále více. Pak ze dne na den se objeví ve zduchu příležitost, kdy si řeknete, ano, teď je ten správný čas na naše setkání. A v čem mi Adriana otevřela oči? Že vztahy lze prožívat i jinak, když k nim člověk přistupuje s otevřeností a je si vědom, jak se cítí a co chce, prvně pro sebe a poté to umět sdělit i partnerovi. Stále se učím na našich setkáních brát život s větším nadhledem, ale především ohledem k sobě i mým blízkým. Když dojde k zastavení a propojení mne samotné s tím, jak se cítím, můžu brečet, křičet, smát se, zlobit se a více prožívat život. Je to v pořádku. Děkuji Ti, Adél

Adéla

Vaginální mapování
Pěkný den Adri. Napíši ti příběh, který dej určitě na stránky, ať si jej mohou ženy přečíst. Měla jsem mnoho problémů, vnitřních strachů. Před několika lety jsem prožila znásilnění ve svých 25letech. Chodila jsem k psychiatrovi, ale vůbec mi to nepomáhalo, stále jsem se jen šťourali v tom samém. Možná i tím, začala vznikat větší a větší nenávist k mužům. Říkala jsem si, že to není dobře, že přeci se musí najít něco, co mi může pomoci. Vyhledala jsem si nějaké semináře ohledně osobního růstu, byla jsem na konstalacích, na víkendu s anděli, u kartářky, na automatické kresbě. Neříkám, že mi nic nepomohlo, vždy jsem odcházela uklidněná s větším pochopením, ale stále to nebylo ono. Stále ve mě byla zlost, vztek, nenávist k sobě i mužům. Byla jsem zoufalá a ještě k tomu se přidaly problémy se záněty vagíny. Už jsem se začala na dobro smiřovat se svým osudem - budu sama, stará protivná ženská. Jednoho večera jsem se znuděně dívala na telku a přepínala programy. Přepla jsem na Barrandov a zaujal mne pořad - Intim s Heidi Janků, kde mluvili o terapii pro ženy, pod názvem Vaginální mapování. Začala jsem přemýšlet, jestli ještě nezkusit tuto terapii. Rozum mě brzdil po všech těch zkušenostech, ale něco uvnitř mě křičelo : " běž, běž". Zapnula jsem si noťas a začala hledat více informací o vaginálním mapování. Našla jsem Prahu, ale tu má nějak z ruky, když jsem z Frýdku. Brouzdala jsem dále a spatřila stránky na tantrické masáže Havířov, Ostrava. Vklouzla jsem do nich a četla. A teď i pro tebe. A tak jsem našla tebe Adriánko, byla jsi mi už na fotce sympatická a já se rozhodla ještě jednou vejít naplno do svých strachů. Když jsem přišla na první sezení, uvítal mě tvůj úsměv, pěkné přivítání, nabídka čaje a povídání. Po chvilce jsem cítila uvolnění a plnou důvěru. Sama jsem se rozhodla, že je již čas vstoupit do svého těla. Odešli jsme do pěkné místnosti, která voněla a já si lehla plná očekávání, co se se mnou bude dít. Tvůj první dotyk, byl velmi uklidňující a já cítila, jak se vnitřně uvolňuji. Spustili se mi slzy, ještě dříve než jsem cokoli mohla říci. Tolik lásky jsem ještě z nikoho necítila. Jemně s klidným slovem jsi mě vedla celou mou první cestou, novou zkušeností. Domů jsem dojela plná vřelosti, dojmů, slz a přesto vnitřního klidu. I další dny byli překvapivě klidné a vyrovnané. Cítila jsem se krásná. Při druhém setkání, po týdnu ( už jsem se velmi těšila), opět tvůj úsměv, čaj a povídání o tom, co se událo za ten týden. "Domácí úkol" jsem splnila a byla jsem odměněna pochvalou, to bylo pěkné. Pak mapování, při kterém jsem již byla uvolněnější, věděla jsem, co mě asi čeká. Vyplouvali na povrch zážitky, které jsem již dávno zapomněla, opět mnoho slz, mnoho pěkných slov, mnoho trpělivosti a z tvých rukou mnoho lásky. A dny po mapování - v práci si všimli, že jsem nějaká jiná, zářivá a klidnější. už jsem i jemně laškovala s kolegou, což jsem předtím nemohla. Maličkosti, ve kterých rostla má sebedůvěra - jako třeba úsměv na cizího muže. Po 14dnech třetí návštěva, třetí mapování. S úžasem jsem přijímala to, že začínám cítit svou joni, začínala se probouzet. Opět domácí úkol, který jsem plnila, tak jak jsi řekla. Domácí úkol - je to jako ve škole. A vlastně jsem v ní byla, ve "Škole potěšení a sebepřijetí". Po 5 návštěvě, jsem dosáhla vytouženého orgasmu, který přišel úplně sám aniž bych jej očekávala. mé tělo reagovalo na každičký malý dotek. Byla jsem velmi šťastná. Po několika letech jsem cítila rozkoš. A můj život se začal hodně měnit. Teď ti píši s odstupem půl roku. V létě jsem si neuměla představit, že mohu být tak šťastná. Mám novou práci, která mě baví. Jsem sama sebou, více si věřím. Dokáži říci ne, když se mi něco nelíbí. Jen ještě pracuji na vztahu s maminkou, té je někdy těžko říci ne. A nejúžasnější na tom všem je - mám přítele, již tři měsíce a v milování jsem otevřená. Jsem šťastná a moc, moc, ti děkuji za vše, co jsi pro mě udělala. Nemám ani slova, kterými bych vystihla své díky. Vím, že ty víš a cítíš se mnou. Adrianko, děkuji a přeji ti z celého srdce, abysi ještě dlouho mohla být nablízku těm, kteří tě potřebují, tak jako já. Milé ženy, ty které to budete číst - pokud máte nějaký problém spojte se s Adriankou, určitě společně najdete řešení. Nebo máte kamarádku, která se trápí, neváhejte a kupte ji třeba poukaz na vaginální mapování. mohu opravdu a s klidným srdcem říci - je zde pomoc a všechny můžeme být šťastné, zasloužíme si jen to nejlepší. Děkuji tobě Adri a všem ženám. S velkým pozdravem Jolana S.

Jolana

Vaginální mapování
Ahoj Ajo, před pár měsíci jsem k tobě přisla se zvědavostí a dychtivostí po rozšíření obzorů. Moc se mi líbilo naše počáteční povídání a myslím, že už jen to samo o sobě mi moc dalo. Líbí se mi, že nepodbízíš zákonitou pravdu, jen navrhuješ a naznačuješ, co by člověk mohl zkusit. Samotné mapování bylo samozřejmě emočně náročné, jak první, tak to druhé. Obojí byly jiné. Týden po mapování jsme se s přítelem milovali a byla jsem vlhká už od prvních polibků! Přišlo mi to naprosto neuvěřitelné! A intenzita milování se od té doby jen zvyšuje. Zažala jsem na sobě daleko více pracovat, vzdělávat se, zpomalili jsme, začali jsme více dýchat a vím, že je toho ještě daleko více co můžeme odhalit. Jsi můj iniciátor, jsem vděčná nejen tobě, ale i sobě, že jsem sebrala odvahu přijít. Moc podobnou sexuální sebereflexi doporučuji kamarádkám, doopravdy mi to prohloubilo celý vztah a mám pocit, že jsem hluboce zamilovaná 🙂 Moc oceňuji tvoji práci a práci všech tobě podobných žen, které na tento svět přišly jako takové "kněžky" a pomáhají ostatním s jejich sexuální energií.

Alena

Hodně nám návštěva pomohla. Už jsme si mysleli, že půjdeme od sebe, ale ještě jsme využili tebe, abychom se dověděli, zda se rozhodneme správně. Předala jsi nám informace, nad kterými jsme vůbec nepřemýšleli a nechtěli si připustit. Tak jak říkáš, někdy je potřeba 3 osoby, aby viděla nestranně. Děkujeme za pochopení našich rozdílů a návodů jak je rozvíjet k lepšímu vztahu.

Lucie a Prokop

Ahoj, nestihl jsem dříve napsat protože jsem se ještě tento týden nezastavil v práci. Chtěl jsem ještě jednou poděkovat za pondělní setkání a hlavně masáž která byla úžasná a nádherná, moc děkuji a kdyby jsi měla někdy čas moc rád bych se stavil. Ještě jednou moc děkuji a těším se.

Pája

Máme potřebu vám ještě jednou poděkovat za kurz Procitnutím k potěšení. Romana se na něj těšila, ale já byl v rozpacích, co se bude ten víkend dít. Vůbec jsem si neuměl představit, jak budeme masírovat intimní části našeho těla. Napětí ze mne opadlo už při prvním pohledu na vás, atmosféra byla fajn a lidé, kteří přišli také. A samotná výuka - paráda. Přiznávám, že jsem myslel, že vím mnoho o sexualitě, ale vaše informace a následně samotná "léčba" joni i lingamu, mne přesvědčili, že ještě se mám co učit. Emoce ukryté v přirození - no to je síla. Ještě v pondělí jsem byl plný všeho, co na kurzu probíhalo. Postupně pak mysl začala fungovat a Romča se mi pěkně smála a povídá: "Vidíš, já ti říkala, že to bude síla a ten víkend bude stát za to." Ano, stál. Jsou to nejlépe uložené peníze. Peníze do poznání a velkého porozumění sobě i partnerce. Adri a Renďo, děkuji. PS: Zdraví vás také moje usměvavá Romča.

Petr a Rpmča

Jsem za včerejšek rád, po delší době jsem měl možnost potkat někoho s možná silnější ženskou energii, než mám sám, což bylo příjemné 🙂 Uvědomoval jsem si zase o kus víc, jak může být zajímavé milování s ženou v sexualitě otevřenou, poznávající, s tělem, vědomím, energií a láskou pracující. Pro mě byl kurz určitě přínosem, vidět a prožívat sexualitu s dalšími normálními otevřenými a uvědomělejšími lidmi je pro mě určitě obohacující a snad i posouvající a nejen oči otevírající 🙂 Takže tobě i Renému děkuji za nejeden podnět a informaci a možnost zažít, vidět a cítit i jiné vnímání a pohled nejen na intimitu 🙂 Co se intenzity týká, tak bylo to takové nahuštěnější, ale vyvinulo se to tak.

Radim J. z Frenštát pod Radhoštěm

Ahoj Adri, dnes to byla příjemná zkušenost. Něco si nastuduji a rád se zase ukážu. Přeji příjemné a pohodové lidičky.

Zdeněk

Pěkný den Adri a Renďo.. Chceme touto cestou poděkovat za příjemnou masáž. Přijetí s úsměvem, několik dobrých rad o naši péči, okamžité napravení zkřivené pánve, uklidňující hudba, svit svíček, pěkná atmosféra a masáž. Oba jsme si celou dobu u vás vychutnávali. Oběma vám moc děkujeme a těšíme se na příště. S pozdravem Čestmír a Radka.

Čestmír a Radka

Jestě jednou děkuji Ajce za SUPER masaž. Těsím se na příště, Jana z Orlové

Jana

Dostala jsem poukaz na masáž celého těla v Karviné, ale musím říci, že masáž od Vás Adriáno, je úplně něco jiného, věnujete se opravdu celému tělu a vždy odcházím spokojená a cítím úlevu, nic mně nebolí. Děkuji Nikola z Karviné

Nikola

Od té doby, co k vám chodím na pravidelné masáže nemám žádné bolesti. Mockrát touto cestou děkuji. Radek Havířov

Radek

Ajko a Rendo. U vás dvou si člověk opravdu odpočine, moc děkujeme za včerejší masáž. Super brzy se opět uvidíme. Mějte se obě fajn a hooodddnnněěě skvělých zákazníků. Tom a Ivana

Tomáš a Ivana

Pěkný den paní Ajko. Ještě jednou děkuji za příjemný relax, Lenka, Bílovec

Lenka

Ještě jednou děkujeme za mile strávený čas u masáže pro páry. Jsme mile překvapeni, po našich zkušenostech, a můžeme oba říci, že zachováme přízeň a budeme i nadále chodit k vám. Pěkný den a hodně spokojených návštěvníků jako jsme my. Těšíme se na příště, Josef a Irena z Karviné

Josef a Irena

Moc jsme si masáž užili, i když má náprava páteře - Jenda, byla překvapením. Ale musím přiznat, že se cítím skvěle a lépe se mi chodí. Manželka také pozdravuje a děkuje. Těšíme se na příští návštěvu. Jenda a ženou

Jenda, Karviná

Masáž jsem si užila a odplula mi bolest, mnohokrát děkuji. S pozdravem Kája

Karel

Dobrý den Lenko. Tak už můžu psát. Když jsem byl u vás na první masáži, druhý den mě opradu bolel celý člověk. Je faktem, že jste mě na to upozornila. Tak jsem to také vzal. A po týdnu opět přišel. A to už bylo úplně něco jiného. Velmi uvolňující a příjemné, děkuji za to, že jste mi ukázala příjemnost masáží. Budu se opět těšit naviděnou. Václav

Václav

Dobrý den paní Ajko. Měla jsem velké bolesti při menstruaci proto jsem se rozhodla vyzkoušet vaší „Nevšední masáž“ , musím říci, že se mi velmi ulevilo, bolesti bříška jsou pryč a vaše informace, které jste mi předala mne velmi obohatily. Ještě jednou děkuji, mějte se, s pozdravem Adéla, Hranice na Moravě

Adélka

Ahoj Adriánko.. Díky za nápravu kostry, budu cvičit. Moc mi to pomohlo.Měj se Petr, Ostrava

Petr

Paní Ajko. Děkuji za přání, několikrát jsem na Vás myslel i třeba dnes ( snad se přenášejí i myšlenky?). A vůbec, že si na mne vzpomněla. Ale dost filosofování a jděme s realitou. Fakt je ten, že po 2 návštěvách s Vámi se cítím daleko lépe než předtím. Možná je to jen vsugerování, ale je to tak. I ten Váš lipidový čaj, který jste mi doporučila, té investice co jsem dal pro své zdraví nelituji. Čaj mi už dochází a snad se brzy zase u Vás objevím.

Milan, Studénka

Dobrý den Adriano. Bolest zad a nohou mi ustoupily, sem tam ještě pobolívají záda, ale vím, že nemohu čekat napoprvé zázraky. Také moc děkuji za informace. Přeji pěkný den, Krupičková.

Jana

Tantra masáž pro páry
Ahojte Adri a Ajko. Byli jsme u vás na Tantrické masáži - super - plno zážitků Přivítání - super. Povídání - super. Znalosti - super. No prostě - DĚKUJEME. MICHAL A ÁDA

Spousta zkušeností, intenzivní zajímavý zážitek, lidé, kteří dokáží naslouchat a porozumět. Adri, ještě jednou děkujeme za pěkně strávený víkend, bylo nám oběma příjemně a krásně. Děláte to hezky.

J. a K.

Dobrý den Adriáno. Byli jsme u Vás ve čtvrtek na individuálce pro páry. Ani v duchu mě nenapadlo, že bych od Vás odcházel tak rozčarován. Když jsem viděl svou ženu, jak reaguje na masáž a jak se otevírá sama sobě, bylo to úžasné. Spatřil jsem na vlastní oči nepoznané. Nejde ani vyslovit, jak jsem vděčný za to, že jsme k Vám přišli. Děkuji.

Slávek

Pěkný den přejeme. Víkend intimních masáží nepopsatelný. Ukázali jste nám nový pohled na sexualitu. Náš vztah je velmi obohacen, láska dostává nový směr. Jsem moc rádi, že se někdo zabývá tímto tématem. Doporučujeme všem lidem, kteří se chtějí dovědět více o sexu. Děkujeme.

Alena a Rosťa

Ahoj Adri, taky se v myšlenkách vracím ke včerejšku. Bylo mi s tebou moc fajn, když jsme si povídali. Pak to bylo jedno překvapení za druhým. Když jsme seděli proti sobě dlouho mi trvalo než jsem získal důvěru. Chvíli před tím, než jsi odešla, jsem si uvědomil jak je mi fajn. Uvědomoval jsem si, že vůbec nepotřebuji víc, dál pokračovat. Když jsi mě vyzvala, abych tě namasíroval (terapie na místě), byl jsem v šoku, ještě asi teď. Jsem ti vděčný za důvěru a takovou zkušenost. V poslední části jsem se cítil uvolněný. Přišlo mi to úplně jiné než kdykoliv před tím, než jakýkoliv sex. Bylo to klidné, osvobozující a zároveň mi přišlo, že k "orgasmu" jaký znám to vůbec nesměřuje. Bylo to super. Děkuji za léčbu.

Kamča

Mapování mužství
Pěkný den Adrianko. Posílám pár slíbených řádků. Tři roky jsem měl problémy s erekcí a velmi mě to trápilo. Doktoři mi doporučili Viagru, ale nechtěl jsem brát žádné prášky a hledal cestu, jak si pomoci a tím také manželství. Našel jsem stránky na tebe Adri a odhodlal se přijít. Nelituji ničeho. Chodím k tobě pravidelně jednou měsíčně již celý rok. A jsem nadšen, jak se mi vrací opět mužnost a síla v penise. Také i vydržím s ejakulací, takže naše milování, tedy s ženou, je krásnější a krásnější. Pracuji na sobě stále dál, cvičím, jak jsi mi ukázala a věřím tomu, že se ještě hodně naučím a poznám skrze své tělo, dech, pohyb. Jsme ti oba - já i žena - hodně vděčni, že jsi nám pomohla a jsem také pyšný na sebe, že jsem se odhodlal přijít a pracovat na sobě. Ať se ti i vám hodně daří a navracejte lidem radost. Kamil Š., Benešov. Ps: Chlapi, chci vám říci, že je třeba trpělivosti a vytrvalosti.

Kamil

Tantra masáž
Zdravíme vás. Adri a René, chceme ještě jednou poděkovat za příjemné chvíle, které jsem prožili u párové tantra masáže. Jsou to úžasné věci, vše, co jste nám i řekli, jsou pravda. Je škoda, že se tyto informace neučíme jako mladí lidé. Nebylo by tolik nedorozumění v partnerství i v člověku samotném. Přejeme ať se vám daří, s pozdravem René a Ivana z Bělé.

René a Ivana, Bělá

Ahoj, děkuji moc za středeční výuku. A hodně příjemné bylo i povídání kolem, řekla jsi mi nahlas věci, které jsem cítil, ale neuměl jsem tak pojmenovat. Děkuji.

Radim

Ahoj Adri, já na tebe myslím poslední dva dny hodně často. Asi jsi mi změnila pohled na ženy. Koukám na ženy najednou jinak, otočím se i za těmi s bříškem. Uvědomuji si, že se mi žen líbí víc a víc, respektive přišel jsem o rozlišovací znak, štíhlé a ostatní. Nebudu to víc hodnotit, užívám si to a děkuji. Mám pocit, že dokážeš vidět člověka jinak a jestli tě něco takového napadlo, budu rád za kontakt na ní. Budu rád za každého človíčka, který mi ukáže že má taky svůj svět, který může být úplně jiný než ten můj. Měj se se krásně.

Kamil

Aji, mám potřebu ti napsat, tak píši. Přišel jsem k tobě s mužským problémem i když jsem moc nevěřil a lékaři také ne, že se dá zpravit to, co je již nějak poškozeno. Ale risk jsem to a zavolal ti, pak se odhodlal přijít. Po výslechu (promiň to slovo, ale připadal jsem si jak u výslechu, ještě, že nesvítila lampa do očí) jsi mi upřimně řekla, že nevíš co se bude dít, ale že uděláš vše, aby jsi mi pomohla. Když jsi mi oznámila, že musím trochu zpravit stravu, že musím cvičit dýchání, pracovat se svaly a že náprava bude trvat nějakou dobu, že mám absolvovat několik návštěv, tak jsem si říkal: no jejda, má to vůbec cenu, když doktoři si nevědí rady? Pak mé oči spatřili něco, to si nechám pro sebe co, a to mě přesvědčilo a já se rozhodl, že budu dělat vše, co mi řekneš. A jsem moc rád, že jsem to nevzdal. Můj život se pomalu mění a má mužnost dostává každou návštěvu víc a víc energie. Moc ti děkuji, že jsi.

Libor

Tantra masáž
Adrianko, moc tě zdravím. Děkuji za tantra masáž, která mne opět velmi uvolnila, jak duševně tak fyzicky. Tvé doteky jsou opravdu blahodárné a jsou tvým darem. Byla jsem trochu v rozpacích, když jsem k tobě šla poprvé. Přeci jen to pro mne byla nová věc - doteky od ženy. Na intimních místech se mne dotýkala pouze gynekoložka. Ale řekla jsem si, že vyzkoušet se má vše, tak jsem sebrala odvahu a jela, a také díky referenci od Nadi. Z nových věcí je snad každý v rozpacích. Přijedu na místo a vidím starý dům, no zaváhala jsem, ale šla zazvonit. Tvůj úsměv mne uvolnil a vstup do nádherných vnitřních prostor také. Cítila jsem vůni uvolnění, důvěry a klidu. Čaj, který jsi mi nabídla, byl také lahodný. Tím, že jsi mi osvětlila, jak bude masáž probíhat, jsi opět více otevřela mou důvěru k tobě. Když jsme vešli na masernu, zatajil se mi až dech - krása. Úvodní rituál, mi podlomil kolena, protože tolik čisté lásky jsem již dlouho necítila. Masáž byla pro mne lahodným nektarem. Tvé teplé ruce vyzařovali tolik kladné energie, cítila jsem jí v celém těle. Odcházela jsem v pěkném opojení a vnitřně změnila názor na celou tantru. Měla by se vyučovat od narození. Včera jsem byla u tebe v nových prostorech, jsou také pěkně zařízené. Opět mě překvapila dekorace na zdi - strom Života se vám povedl. Je mi líto, že jsi musela opustit a zavřít centrum. No jo, zlí lidé jsou kolem nás. Znám to ze svého života, také jsem musela zavřít obchod. Důležité je, že pokračuješ dále v tom, co máš ráda. Moc ti držím všechny palce, ať se ti splní tvé sny. To jsem trochu odbočila. Tím, že již znám tantra masáž a tebe, ještě více jsem si jí užila. Už opadl ostych a strach z neznáma. Moc ti touho cestou děkuji. Je to krásně strávený čas, který mám sama pro sebe. Vnitřní klid, jemnost, harmonii a velkou úctu a lásku, kterou cítím při přijímání masáže mi dává pocit sebedůvěry a ocenění sama sebe - \"Zasloužím si jen to nejlepší.\" Děkuji svému muži, sobě a tobě. S důvěrou se loučí Jitka

Jitka

Ahojte Ajko a Renďo. Ještě jednou děkujeme za víkend strávený ve vaší společnosti. Otevřeli se nám opravdu nové dveře poznání. Musím přiznat, že mě jste teda dali mnohé, co se týká vnímání žen. Marča si teď více užívá, je uvolněná a otevřená víc a víc. Já jsem spokojenější. Více si také povídáme. Ať se vám daří, máte co dávat. Na viděnou.

Jarda

Kdyby mi někdo před rokem řekl, že mohu dosahovat opakované orgasmy, tak bych jen kýval hlavou. Jsem moc rád, že jsme tě potkal Aji. Tomuto jsi mě trpělivě učila. Musím říci, že extáze, které prožívám při masáži prostaty jsou nepopsatelné. Několik orgasmů za sebou, bez ejakulace, to je určitě sen každého muže. Vřele doporučuji, aby muži měli trpělivost a učili se dál. Děkuji ti moc za vše co jsi mě naučila. Můžeš tento email vložit na stránky, možná více mužů dostane odvahu a přijdou poznat nepoznané. Přeji ti moc zdraví a trpělivosti s námi.

Tomáš

Milá Adrianko, posílám ti referenci, ženy by to měli vědět. Musím vám sdělit, že jsem absolvovala vaginální mapování u Adri. Věděla jsem, že mám mnoho bolesti v oblasti intimních. Prožila jsem velmi těžký porod a již jsem se necítila jako žena, která byla před porodem. Vyhýbala jsem se sexuálnímu styku s manželem a už to pomalu začalo skřípat mezi námi. Plně jsem si uvědomila, že pokud něco neudělám tak to asi bude horší a horší. Nakonec jsem se rozhodla jít na vaginální mapování. Hned po první návštěvě nastaly úžasné změny. Celkem jsem absolvovala 4 sezení a musí říci, že mé tělo i hlava se v mnohém uzdravila. Jsem schopná se velmi otevřeně milovat, cítím svou joni celou, mám i vaginální orgasmy, nejen přes klitoris. Manžel je nadšen a štěstí nám kvete každým dnem. Ženám moc vřele doporučuji. Odhoďte stud a strach a nechte se vyléčit ze svých zranění u Adriánky. Tobě moc děkuji za velký posun v mém životě. Přinesla jsi mi hodně potěšení. Dělej svou práci dál, máš co předávat.

Kateřina

Osobní růst
Vzpomínáš si, jak jsem k tobě před půl rokem přišla? Troska, která si nechala všechno líbit. Díky tvé podpoře, toho, že jsi mi vždy byla po ruce, když jsem potřebovala. Díky tvým doporučením, jak pracovat na svém sebevědomí a sebelásce jsem se zvedla. Více si důvěřuji, dokáži říci NE, změnila jsem práci a vede se mi mnohem lépe. Kus cesty mám za sebou a jsem na sebe hrdá. I když ještě někdy zakolísám a některé staré vzorce se ukazují, měním je. Krásné je to, že mnohé jde změnit, minulost ne, ale budoucnost ano. Nyní to vím a za to vděčím tobě. Děkuji že jsi a řekneš pravdu do očí. Děkuji, že jsi mi přítelem.

Andrea

Vaginální mapování
Ahoj Adriánko. Chci ti ještě jednou poděkovat za pomoc. Vaginální mapování a všechna cvičení, která jsi mi doporučila mi pomáhají najít cestu k sobě samé. Již dlouho jsem se necítila tak krásně. Každým novým sexuálním aktem jsem víc a víc v sobě, vnímám své tělo a konečně se těším z extáze. Jsem moc ráda, že je zde člověk jako ty, který pomáhá nám ženám. Už se moc těším i na rituály, které připravuješ. I kamarádky si všimly, že jsem jiná a sbírají odvahu požádat tě o pomoc. Však víš, jak to s námi ženami je. Posílám mnoho pozdravů a přeji krásné svátky. Jarka z Karviné.

Jarka

Milá Adri, je moc dobře, že své zkušenosti dáváš nám chlapům do hlavy, já vždy poslouchám se zaujetím a zkouším vše, co od tebe slyším. Teď jsme se spolu učili, jak reagovat, když se žena zlobí. Měl jsem příležitost vyzkoušet tvá slova. Nechal jsem ženu ať se vykřičí a já byl ticho, nic jsem nenamítal. Bylo to pro mě těžké, ale stále jsem si opakoval tvá slova. Musím říci, že se za pár dní otočila a byla jako andílek. Zpočátku jsem si myslel, že to, co říkáš, říkáš jako žena, ale přesvědčil jsem se, že víš mnohé jak o mužích, tak o ženách, o vztazích a hlavně o sexualitě. Změnil se mi mnohý náhled na lidi v celku. Ve škole nás nic takového neučí, a kdyby všichni muži věděli, jak vnímat ženy, bylo by méně rozchodů a hádek. Jojo, už tě slyším, jak říkáš, že se toto týká také žen, které se neznají. Ano, máš pravdu. Kdyby jsem se učili všichni poznávat sami sebe a pak být upřimní i k druhým, mnohé by bylo krásnější. Moc ti děkuji že se mohu u tebe učit, za tvou trpělivost s námi všemi i když vím, že svou práci miluješ. Brzy na viděnou.

Zdeněk, Brno

Adrianko, byla jsem u tebe před 3 dny na Tantra masáži. Ohromující zážitek. To jak jsi se mě dotýkala s takovou láskou a něhou se ještě nepodařilo žádnému muži. Měla by jsi je učit, jak pohladit ženu. Masáž joni, jak tomu říkáš, to bylo něco velmi zvláštního. Opravdu nešlo o běžné vzrušování jak jsem zvyklá. Objevila jsem i v sobě něco co jsem nevěděla, že je možné vnímat. Děkuji a určitě přijdu na další setkání a rady.

Hanka

Pěkný den Adriáno. Den s prostatou byla pro mě novinkou, to jsem ti i říkal. Jsem rád, že jsi mě zbavila strachu z této masáže a věřím, že mi další návštěvy pomohou.

René

Pěkný den Ajko a Renďo, ještě jednou moc děkujeme za příjemné chvíle ve vaší společnosti. Mnohé jste nám objasnili a ukázali novou cestu. Věříme, že se náš vztah posune do vyšších sfér.

Jitka a Petr

Pěkný den René a Ajko. Intenzivnější zážitek jsme ještě nikdy neměli, ukázky masáží intimních míst byli velmi krásné a humorné. Prožitky z našich vlastních masáží velmi krásné. Ukázali jste nám nový směr jak pracovat se vzrušením. To vše by se mělo vyučovat místo nějakých zlomků :-). Orgasmy jsou nádherné, nepopsatelné. Jsme plni lásky, štěstí a krásy. Jsme šťastni, že nás kroky zavedli k vám. Opatrujte se a přejeme ať vás stále baví cesta po které jste se vydali. Mějte se moc krásně.

Iveta a Bohdan

Ještě jednou bychom moc chtěli poděkovat za včerejší nádherný zážitek u vás s vaší masáží. Moc se nám to líbilo. Jsme z toho oba nádherně naladěni. Děkuji.

Markéta a Karel

Chtěla bych poděkovat za celou výuku smyslných masáží. Byly to pro mne velmi úžasné dny, plné nového objevování a změn. Vůbec jsem netušila, jak málo toho víme o svých tělech i o vlastní intimitě. Naučila jsem se hodně nových věcí a hlavně jsem pochopila, kde byl problém v mém vlastním prožívání. Moc děkuji za vše.

Lída