Online kurzy

Učte se z pohodlí vašeho domova.

Výhody online kurzů

  • Online kurzy ušetří váš čas i peníze.
  • Učíte se podle vašeho vlastního tempa.
  • Hlava vás nerozbolí z hromady informací, neboť je přijímáte postupně.
  • Dovednosti máte vždy po ruce a můžete nakouknout, kdykoli potřebujete. 
  • I nějaký dárek se najde.

Neztrácejte čas a pojďte si níže vybrat z online kurzů.

Nabídka online kurzů

Postupně je pro vás připravujeme.

Antistresová masáž

Zbavte se skrytého zabijáku "stresu". Naučte se antistresovou masáž, kterou pomůžete svým blízkým k uvolnění napětí v těle, s bolestí hlavy, ztuhlými rameny a negativními emocemi. 

Pěkné nahrané, srozumitelné a obohacující. Masírujeme se vždy, když nás přepadnou chmury nebo vyčerpanost. Děkujeme.

Rosťa

Zakoupil jsem si on- line kurz Antistresová masáž jen tak pro zvědavost. No jsem velmi spokojený. Tak jednoduchá masáž a tolik dokáže. Masíruji manželku, ona mě a děti se už také přidali. Všichni vám přejeme ať se vám daří, mnoho spokojených zákazníků a doporučujeme.

Jindra s rodinou

Je mi 68 let a konečně jsem se začal vzdělávat a pečovat o své zdraví. Narazil jsem na kurz Antistresová masáž za nízkou cenu. Říkal jsem si, co to bude za tak málo peněz. Zvědavost byla velká a tak jsem si kurz zakoupil. vyzkoušel jsem na přítelkyni. Když jsem ji masíroval poprvé, tak odezva nebyla nic moc. Paní Adriana mi doporučila masírovat opakovaně, tak jsem to ještě zkusil. Pavla souhlasila. Překvapení, moc se ji masáž libila. Nyní, po 3 měsících ji umím zpaměti a používáme ji oba dva aspoň jednou týdně. Paní Ajko děkuji za telefonickou pomoc i za kurz.

Bronislav

Můj muž je stále v pracovním nasazení a tím také ve stresu. Hledala jsem jak mu pomoci a vyskočil na mě online kurz Antistresová masáž. Neváhala jsem ani minutu, cena je úžasná a reference na paní Kučkovou také. Manžel o masáž žadoní každý den, tak mu ji dávám co druhý den. Manžel se cítí skvěle a vypadá odpočatý. Já jsem šťastná. Neváhejte a a pořiďte si domů Antistresovou masáž.

Nina