Nabídka masáží 

Za zdravím k moři za hubičku

Pro jednotlivce i páry. Věřím, že si z široké nabídky vyberete.

Některým masážím se věnuje více masérů.
Jestliže se rozhodnete objednat telefonicky, pak sdělte také výběr maséra, kterého chcete k masáži. 

Pokud si nevíte rady, neváhejte napsat nebo zavolat.  Pomohou vám také krátká videa k masážím.

Čím více návštěv u nás máte, tím více získáte.

Masáže pro páry

Pojďte spolu na masáž dle vlastního výběru. Pro partnery, kamarády, kamarádky...

Můžete si domluvit jakoukoliv masáž ve dvou. Každý si může zvolit svou masáž, která mu vyhovuje, nebo si dopřejete stejnou. Můžete být spolu na masérně nebo každý ve své. Stačí oznámit při objednání a vše  bude pro vás zařízeno.

Nabídka

Ajurvédská olejová

Ajurvédská masáž je masáží celotělovou, nerozděluje se na části. Skrývá v sobě jemnost a sílu. Dokáže uvolnit svaly, rozproudit lymfatický systém a nabít energií.

Cena a poptávka

Partnerská prožitková

Pozvěte partnera na masáž, kterou mu uděláte vy sami.  Nebojte se, budu vám napovídat a také se přidám k masáži. Takže bude 4ruč. 

Cena a poptávka

Sportovní relaxační

Sportovně relaxační masáž patří mezi techniky hluboce propracované, zpravidla speciálně zaměřené na konkrétní části těla dle problémů, před sportovními výkony, při prevenci atd.

Cena a poptávka

"Fascie" masáž

Masáž, která se zabývá uvolněním fascií. Fascie je pojivová tkáň, která obaluje celé naše tělo. Když je zanedbaná, pak se "slepí" a bolí. Používají se při ní pomalé manuální tahy. 

Cena a poptávka

Medová detoxikační

Blahodárné účinky medu, působí krásně na pokožku a čistí ji, prokrvuje a aktivuje vnitřní orgány. Zbavuje toxinů, hubí bakterie a posiluje imunitu. Medem můžeme detoxikovat celé tělo - od chodidel až po tvář.

Cena a poptávka
Detoxikační medová masáž

Antistresová

Masáž, která ulevuje stresu. Uvolňuje fyzické i psychické napětí, nervozitu, nesoustředěnost, úzkost. Velmi ji doporučuji u potlačovaných emocí, při bolestech hlavy, ramenou a horní části zad. 

Cena a poptávka

Dornova metoda

Náprava kosterního systému. Technika je vypracována na principech kineziologie a dominového efektu díky správnému usazení kloubů, kyčlí a páteře. Dovede řešit zdánlivě nesouvisející zdravotní problémy.

Cena a poptávka

Lávové kameny

Masáž Lávovými kameny je velmi příjemná, zvláště pak v období podzimu, zimy a chladného jara. Lávové kameny se nahřívají a přikládají na celé tělo. Zvláště pro ty, kterým je stále zima.

Cena a poptávka

Breussova masáž

Preferovaná masáž páteře,  meziobratlových plotének. Tato velmi jemná technika přináší mimo jiné silnou regeneraci meziobratlových plotének a tím i jejich opětovnou funkci „tlumičů“. 

Cena a poptávka

Baňkování

Baňková masáž je starověká čínská metoda. Pomáhá u léčby pohybového aparátu a prevenci různých onemocnění (zažívací, vylučovací, lymfatický systém, atp.). 

Cena a poptávka

Čokoládová

Patří mezi luxusnější procedury. Řadí se nejen k odpočinkovým, ale také detoxikačním masážím. Uvolňuje svalstvo, regeneruje pokožku a přináší pocit štěstí.

Cena a poptávka

Rituální masáž Bastet

Patří mezi luxusnější procedury. Naše technika, která velmi cíleně propojuje a účinkuje na fyzické i duševní úrovni. "Bastet" je bohyně a ochránkyně lisdstva.

Cena a poptávka

Meridiánová

Hluboce harmonizující masáž. Jemné sladěné pomalé tahy, které vedou skrze meridiány, uvolňují napětí v těle, obnovují energetické dráhy všech vnitřních orgánů a nastolují vnitřní harmonii těla.

Cena a poptávka

Prosím, masáže níže si nepleťte s nějakým laciným sexem.
Jsou to masáže, které mají hluboký význam v životě člověka.
Doteky dáváme s velkou láskou, úctou a božskou energii.

Osobně je řadím k terepiím, neboť jsou velmi léčivé.

Senzuální masáž

NE SEXUÁLNÍ! Senzuální masáž je jemná. Probouzí tělo k životu. Naše masáž není jen masáží, je také terapií. Pro ty, jenž ztratili vášeň, kouzlo intimity a nevnímají své tělo.  

Více, cena a poptávka

Rituální tantra masáž

NE SEX! Pro ženy, muže, páry. Hluboké poznání vlastního těla, myšlenek, intimity. Poznání a vyjádření hluboké lásky a úcty k lidské bytosti skrze doteky.    

Více, cena a poptávka