Adriána Kučková

"Její zaměstnání ji velmi baví a je šťastná, když může pomoci bližnímu."

Již od mala jsem se musela dotýkat druhého člověka a to mi zůstalo a stalo se to mou každodenní náplní. Přes 11 let se profesionálně věnuji masážím, práci s energií, seberozvojem a poznáním těla, mysli a duše. Nejen že pomáhám lidem napravit kostru a ulevit svalům, ale také (pokud chtějí) jim ukazuji cestu k vlastní sexualitě, radosti, vášni, hluboké lásce a porozumění sobě, druhým a světu.

Všechny zkušenosti, které jsem shromáždila a shromažďuji dále, předávám těm, kteří touží po změně a pěkném naplněném životu. 

Za sebou mám výuku základních masáží, které po mě chtěli jiní.  Nebudu zde psát, co vše jsem absolvovala. Pokud to bude pro někoho důležité, ať mi napíše email, odpovím.
A jestli něco umím, to musíte posoudit sami.

DSC_0529

A protože k tělu patří všechny jeho části, které tvoří jeden celek, tím myslím také naše pohlavní orgány, které často opomíjíme a chováme se k nim nepěkně, začala jsem se věnovat celotělovým smyslným senzuálním masážím, které známe také pod názvem  Tantrické masáže. 

Učení tanter nás vede "Domů", k vlastní podstatě. Této moudrosti se věnuji přes 8 let.  Také nabízím  různé semináře v oblasti osobního rozvoje.