Baňkování, masáž baňkami

Průvodce Vám bude Adriána Kučková. Praxe 13 let. Viz dole.

Baňková masáž je starověká čínská metoda. Pomáhá u léčby pohybového aparátu a prevenci různých onemocnění (zažívací, vylučovací, lymfatický systém, atp.). 

Účinek baňkování je:  ♣  mechanický - uvolní, prokrví a okysličí tělo ♣  reflexní - pomáhá nastartovat správnou funkci vnitřních orgánů ♣  ovlivní lymfatický systém - odplaví z těla velké množství škodlivin

Odměna

Jednotlivec/ 40 minut Baňky a masáž na akutním místě. 400 Kč
Jednotlivec/ 50 minut Baňkování a masáž zad. 500 Kč
Jednotlivec/ 60 minut Bańkování + masáž zadní část těla. 600 Kč
Jednotlivec/ 90 minut Baňkování + masáž celého těla. 850 Kč
Jednotlivec/ 120 minut Baňkování + masáž celého těla i s obličejem a hlavou. 1 000 Kč

Poptávkový formulář

Rychlejší domluva je telefonem: 739 564 720, neboť na emailu nejsem stále. 
Poptávkový formulář slouží výhradně k vyřízení konkrétního požadavku.
Vaše kontaktní údaje nebudou nikde evidovány ani jinak zpracovávány.

Více k baňkování

Jak masáž probíhá

Při baňkování přikládáme baňky na pokožku těla. Baňku přikládáme buď na aktivní akupunkturní bod a reflexní místa (Haedovy zóny), kde ovlivňujeme správnou funkci jednotlivých orgánů a nebo na tzv. trigerpointy (bolestivá místa a body). Baňka v místě působení místo silně prokrví, prohřeje a okysličí danou oblast. Tím dochází k odplavení nahromaděných škodlivin, přichází úleva při bolestech zad a k funkci příslušného vnitřního orgánu. Baňka ovlivňuje také látkovou výměnu v okolí působení baňky a stimuluje imunitu organismu. Baňky se buď přisají na pokožku a nechají působit, nebo se s baňkou pohybuje po těle. Může být i obojí.  Baňkování si můžete zpříjemnit masáží. Např.: ony mohou uvolňovat napětí v zádech a masírovat se mohou chodidla. Podpoří se tím uvolnění zádových svalů a spazmů.

Kontraindikace, nesmí se používat

♣  onemocnění krve - špatná srážlivost, hemofilie, tromby ♣  onemocnění kůže - záněty, plísně, pohmožděniny... ♣  nádorové onemocnění ♣  u těžkého vyčerpání ♣  u otoků a vodnatosti

Po masáži

U jemné kůže může podtlak způsobit popraskání jemných vlásečnic a vzniká malý krevní výron zřetelný jako modřina,ale za pár dní se vstřebá.

Reference

Vážím si vašich zpětných vazeb. Moc děkuji.

Cítila jsem se velmi uvolněně. Suprrr. Děkuji

Andrea

Chci poděkovat za vždy fajn masáž. Cítím se jako bych neměl záda. I po týdnu je to fajn.

Jindra

Doporučuji všem sem tam změnit klasickou sportovku za něco jiného, třeba jako já ji změnil. Chodím střídavě a cítím se dobře.

Radoslav

Naší předkové byli moudří a já jim děkuji za vynález jako jsou baňky. Sice občas nějaké místo na těle bolelo, při přisátí. Ale pak ta úleva, ta je super. Vaše doteky Adriano už znám, takže ty jen podpořili uvolnění. Super.

Vlastimil

Průvodce vám bude

Adriána Kučková, která se aktivně věnuje oboru masérství již 13 rokem. Stále má masáže a vzdělávání se v jejich oboru koníčkem. Říká, že si do zaměstnání chodí odpočinout a práci má až potom.

U párů ji doprovází René.