Sportovní, relaxační masáž

Vyberte si svého průvodce masáží. Viz dole.

Prevence je nejúčinnějším nástrojem, jak předcházet zdravotním problémům a aby tělo fungovalo jako jeden celek, doporučujeme masáž celého těla a to alespoň jednou za 4 - 6 týdnů. Snad každý již ví, že touto masáží ovlivníme všechny akupresurní body na těle, lymfatický a cévní systém a navodíme celkovou energetickou a psychickou rovnováhu v těle.

Ajka vzkazuje: "Pokud je nějaký ten obratel nebo kloub mimo "svou dráhu", tak jej vrátím zpět pomocí Dornovy metody. Jestliže je zatuhnutí velké a fascie se nepohybují, jak mají, přidám k masáži uvolnění fascií".  Je-li svalstvo velmi zatuhlé, pak si pomohu  baňkováním. K uvolnění páteře a vyživení plotének použijeme Breussovu metodu. Masáž může být různě kombinovaná. 

Odměna

Jestliže máte blokace, spazmy či velmi ztuhlé záda, trapézy, krk, pak volte masáž 60 minut.
U velmi zatuhlých míst, počítejte, že musíte masáž opakovat. 

Jednotlivec/ 40 minut Masáž zad a krku. 400 Kč
Jednotlivec/ 50 minut Masáž zad a krku. 500 Kč
Jednotlivec/ 60 minut Masáž zad, krku,hýždí, nohou a chodidel. 600 Kč
Jednotlivec/ 90 minut Masáž celého těla - zadní i přední část. 850 Kč
Jednotlivec/ 120 minut Masáž celého těla, tváře a hlavy. 1 000 Kč

Poptávkový formulář

Rychlejší domluva je telefonem: 739 564 720, neboť na emailu nejsem stále. 
Poptávkový formulář slouží výhradně k vyřízení konkrétního požadavku.
Vaše kontaktní údaje nebudou nikde evidovány ani jinak zpracovávány.

Ti, kteří mají rádi doteky, zveme  na kurz senzuální masáž.

Kurz senzuální masáž.

Reference

Vážím si vašich zpětných vazeb. Moc děkuji.

Velké díky za relaxační masáž. Cítím uvolněné celé tělo. je pravda, že jen masáž zad nestačí. Doporučuji všem, kteří tuto referenci čtou, aby si zvolili delší čas k odpočinku.

Štěpán

Přístup, vědomosti, masáž, dovednosti, klid - hodnotím na 1+.

Milan

Dobrý den, chci jen napsat že jsem byl velmi spokojen s celkovou masáží. Jste první masérka, která opravdu masírovala celé mé tělo opravdově. Procítil jsem i svaly o kterých jsem vůbec nevěděl, že je mám. těším se na další návštěvu.

Ctibor

Pěkný den, děkuji za jemnou a přitom silnou masáž. Byla jsem velmi překvapená vaší technikou, protože znám jen masáže po kterých mě bolelo celé tělo a většinou se mi motala hlava. U vás paní Adriáno, ani jedno ani druhé. Říkala jsem si, že to byla náhoda a tak jsem šla znovu. Ani po třetí masáži se hlava nemotala. Nevím, co v sobě máte, ale jsem velmi spokojená. Posílám vám kamarádku.

Jindřiška

Pane Rene děkuji za masáž, byla úžasná. Záda v pohodě a palec mě už neboli. Ještě jednou děkuji a rada k vám znovu přijdu. Krásny den.

Jana

Vyberte si svého průvodce

Petra Poláková

Petra Poláková se masážím aktivně věnuje cca 3 roky. K oboru maserství ji přivedli její děti, kterým musela věnovat velkou péči, aby se uzdravily. Masáže ji velmi baví a stále se vzdělává. 

Tel: 604 789 354

Adriána Kučková

Adriána Kučková, která se aktivně věnuje oboru masérství již 13 rokem. Stále má masáže a vzdělávání se v jejich oboru koníčkem. Říká, že si do zaměstnání chodí odpočinout.

Tel.: 739 564 720

René Manthee

René Manthee se masážím věnuje jako koníčku. Když budete potřebovat, rád vám pomůže od bolesti nebo poradí, jak si navrátit a udržet zdraví dle čínské medicíny. 

Tel. : 606 932 451