Senzuální masáž

Senzuální smyslná masáž je celotělová. Tato masáž využívá prvky z různých technik jako je např. meridiánová, čakerní, aromatická, tantrická a lymfatická. Tak jako celotělová tantra masáž, tak také senzuální smyslná masáž je léčivá! Odkrývá nahromaděné emoce a bloky, jenž jsou v těle i mysli uschovány a znovu nastoluje rovnováhu a intimitu. Její podstatou je rozproudit ženskou energii a navodit vzrušení (pracuje se pouze s vaším vlastním tělem). Přináší emocionální svobodu těla i mysli.  Přečtěte si v blogu.

Odměna

Přítomnost partnera u masáže je vhodná, když se třeba pár rozhoduje přijít na kurz senzuální masáže a ještě váhá. 

Jste-li sama a máte nějaké obavy být pouze s masérem, pak napište do poznámky, že volíte přítomnost maserky Adriány.  

Jednotlivec/ 120 minut Velmi uvolňující, až vzrušující masáž celého těla. Přítomnost masérky, ke získání důvěry 200,-Kč k ceně. 1 200 Kč
Přítomnost partnera Ženu může doprovodit partner a dívat se na masáž a později se připojit. 800 Kč

Poptávkový formulář

Rychlejší domluva je telefonem: 739 564 720, neboť na emailu nejsem stále. 
Poptávkový formulář slouží výhradně k vyřízení konkrétního požadavku.
Vaše kontaktní údaje nebudou nikde evidovány ani jinak zpracovávány.

Více k masáži

Více

Jde o velmi jemnou, něžnou, smyslnou masáž, hlavně dle vašich představ, potřeb a podmínek. Ano, podmínek. jen vy si určujete tempo i hranice, kam až si dovolíte zajít, jak důsledně chcete věnovat pozornost jednotlivým částem svého těla a co vše chcete prozkoumat, co vše z prožitků a tajemství hodláte v sobě objevit. Masáž probudí vaše tělo i mysl. Získáte novou chuť do života a ztracenou aktivitu v sexu. 

Doporučuji ženám, které

♣ mají obavy nebo si myslí, že jsou již frigidní ♣ nebaví sex a nic jim neříká ♣ mají hormonální problémy (i v menopauze) ♣ nepoznaly orgasmus a ztratily naději, že ho někdy poznají ♣ chybí něha a láskyplný dotek ♣ mají obavy z blízkosti a hrubosti mužů

Co masáž přinese

♣ novou energii ♣ citlivost těla ♣ radost z vlastních prožitků ♣ naději, že vše může být lepší než doposud ♣ větší sebevědomí, hrdost a vznešenost ženy ♣ návody, jak probudit svou vášeň ♣ úctu ke své ženské síle

Strach z muže

Vím, že většina žen upřednostňuje k masáži masérku. Je logické, že žena ženě rozumí více. Ta, která teprve hledá odvahu k odhalení své intimity, bude masérka vhodnější. Je to první stupeň ke svobodě. Druhým  a vyšším stupněm na cestě k sebepoznání je volba maséra namístě. Symbol mužské energie, kterou masér představuje dává ženám to, co potřebují právě od mužů. Masér v této chvíli se stává ženiným léčitelem, průvodcem a ochráncem do jejich vlastních emocionálních a intimních prožitků. Jemně ji vede skrze sexuální energii, která se probouzí. Úlohou maséra je pomoci ženě najít cestu k důvěře v muže.

S klidem zvolte maséra

Dopřejte si tuto mužskou energii pro vytvoření pocitu bezpečí i mužského přijetí od maséra, který bude věnovat plnou pozornost jen a jen vám. Budete jen vy a vaše prožitky. Využijte příležitost být volná a svobodná na těle i na duši, odhodit své obavy a zábrany, ať už jsou společenské nebo osobní. Otevřete se své sexualitě, posuňte její hranice do nové dimenze a prožijte si ty nejpříjemnější pocity, které si v běžném životě sama buď neumíte nebo třeba nemůžete dovolit. Buďte zde sama sebou, jemná a citlivá, buďte ženou.

Váháte?

Toužíte po dotecích od muže, ale brání vám obavy? Možná jste prožila něco nepěkného od mužů, nechovali se k vám s úctou... Pak si dopřejte senzuální masáž s Reném za přítomnosti masérky Adriány. Již mnoho žen, takto zvolilo a cítilo se bezpečněji.  Tyto ženy říkají: "René mi dal doteky, které jsem potřebovala, změnil mi pohled na muže a přítomnost Adriány je bezpečím, které dává maminka".  Takto to může být i naopak. Adri masíruje, René je přítomen.

Reference

Vážím si vašich zpětných vazeb. Moc děkuji.

Sebrala jsem odvahu a šla na senzuální masáž. Jsem velmi ráda, že jsem se takto rozhodla. Masáž je úžasná. Poprvé k Adri, podruhé k Renému. Oba jsou opravdu velmi profesionální a jejich doteky výživné. Ženy, nebojte se, protože si masáž pěkně užijete.

Saša

Měla jsem problémy sama se sebou - strach z mužů, blízkosti a nedej bože z doteků od muže. Má terapeutka mi doporučila, že bych měla vejít do svého strachu, pokud se chci hnout z místa a změnit život. Měním a šla jsem na senzuální masáž, jako první krok. Zvolila jsem Reného, ale žádala jsem, ať je přítomná také Adriána. Cítila jsem větší jistotu. Volba byla na místě, neboť jsem se velmi rozplakala a Adriána, se v tu chvíli stala mou maminkou, objala mne a nechala emoce odeznít. René mě jen držel za ruku a hladil. Neskutečná energie, velké léčení sebe sama, nabití sebedůvěry a sebeúcty. Ze srdce oběma děkuji.

Lída z Ostravy.

Jsem na cestě osobního rozvoje, navštívila mnoho seminářů k této tématice, jenže to všechno bylo jen úrovni mysli. Uvědomila jsem si, že musím léčit také tělo skrze láskyplné doteky. Senzuální masáž je jedna z nich. Dostala jsem typ od kamarádky, abych zašla do Salónu Ája, že tam se tímto tématem zabývají. Dohodla jsem si schůzku s Adri a ona mi doporučila ať skočím rovnýma nohama do svého strachu, prostě ať jdu rovnou k Renému. Chvíli jsem váhala, ale pak se rozhodla. Krásná masáž, která ženu uvolní jak p stránce fyzické tak emocionální. Probuzení sexuální energie - mňam. René je profesionál a tak jsem si rozprouděnou energii nechala na doma. Manžel byl velmi rád.....

Jana

Vyberte si svého průvodce

René Manthee

René Manthee se masážím věnuje jako koníčku. Když budete potřebovat, rád vám pomůže od bolesti nebo poradí, jak si navrátit a udržet zdraví dle čínské medicíny. 

Adriána Kučková

Adriána Kučková, která se aktivně věnuje oboru masérství již 13 rokem. Stále má masáže a vzdělávání se v jejich oboru koníčkem. Říká, že si do zaměstnání chodí odpočinout.