Rituální tantra masáž pro ženy

Tantra masáž pro ženy probouzí všechny smysly. Každé části těla je věnován jemný dotyk a veliká úcta. Tvé tělo jsou tvá chodidla, tvé nohy, tvé hýždě, tvá joni (sanskrtské slovo pro vagínu), tvé bříško, tvá prsa, tvé ruce, tvá tvář, tvé uši, tvé vlasy. Tato smyslná senzuální tantrická masáž vám ukáže vnímat se jako celek.

Neexistuje žádné oddělení mezi touhou a srdcem, tělem a myslí. Budete masírována tak, že vaše energie může znovu volně proudit.

Cesta k vlastnímu Já

Úcta k tobě, porozumění, naslouchání, láskyplný dotek, jemnost, souhra, to jsou nástroje, které tě přivedou zpět do tvého těla. Plně přeneseš svou pozornost na sebe, jen přijímáš. Uvědomíš si, jakou moc má dotek dávaný s láskou a úctou ke tvému tělu. Pod krásou doteků se postupně uvolňuješ, každá buňka ve tvém těle se probouzí a díky tomu se propojuješ se svou smyslovou a emocionální rovinou. Cítíš příval energie, smyslu života, vášně a vnitřního klidu. 

Jsi spojena se svou vnitřní ženskou moudrostí a z ní můžeš čerpat v každodenním životě. 

Můžeš se při přijímání doteků setkat se svými vnitřními zraněními. Nelekej se, RADUJ SE, neboť dochází k samoléčení, které nás ženy posouvá hlouběji do vlastního nitra. V těchto chvílích pomáháš také svému rodu. 

Celotělová smyslná senzuální masáž pomáhá nejen spojení v celistvost, ale také k překonávání životních překážek, traumat a psychických problémů. Masáž intimních míst prospívá léčbě po sexuálním zneužití a špatném zacházení, po těžkých porodech ... Vrátí tě zpět ke kráse ženské sexuality a budeš si vážit sama sebe. Postupně se zbavíš strachu, zábran a studu.

Masér/ka se věnuje celému tělu, ke kterému patří samozřejmě přední i zadní intimní partie těla, jenž jsou masírovány pouze na tvé přání, neboť jsi to TY, kdo rozhoduje o svém těle! Celá masáž probíhá velmi pomalu s láskou a úctou k tělu a duši. 

Kdykoli a cokoli ti bude nepříjemné, můžeš a měla bys říci, abychom mohli zjistit, proč to tak cítíš. Posouvá tě to dále ve tvém osobním životě, sestřičko. 

Nejsi má sokyně, jsi má sestra Bohyně.

Skrytá touha

Myslíš na to – poznat znovu sama sebe? Potřebuješ mít nějaký čas jen pro sebe? Toužíš procítit své potěšení a expandovat jej?

Pak je tantrická masáž právě pro tebe to pravé.

Reference

Klikni na jméno, otevře se reference. Klikni opět, zavře se. 

Píše Klárka

Ještě jednou toužím poděkovat za krásně strávený čas u tantrické masáže. Na vlastní kůži jsem se přesvědčila, co tato masáž nabízí a musím říci, že je to nádherné. Někde jsem u vás na stránkách četla, že se dá o tantra masáži mluvit a mluvit, ale prožít je prožít. Já prožila a již mi nikdo nic z toho nevezme a když příště uslyším někoho mluvit o tantrické masáži nevhodně, pak jim vysvětlím, oč tady jde, protože já už VÍM. Masáž joni doporučuji všem ženám, přináší hluboké propojení s vlastní sexualitou, něhu, uvědomění si sebe sama a své sebeúcty. Nejde u ní o žádné vzrušování, ale uvědomění si.

Od Jitky

Odhodila jsem stud a přišla. Vyplatilo se mi to. Poznala jsem tolik něhy, kterou jsem tak moc potřebovala. Léta jsem strádala a ty jsi mi ukázala nový rozměr a nový pohled sama na sebe. mnohokrát ti děkuji Adrianko, za všechno.

Píše Ivča

Byla jsem postupně u vás obou na masáži a oběma vám z celého srdce děkuji, že jste mi pomohli zbavit se studu a obav z mé vlastní nahoty. Moc pěkně jste mi vysvětlily, jak se mám na sebe dívat novýma očima. Vaše doteky jdou přímo ze srdce.Tolik něhy a úcty k ženě, kterou vlastně ani neznáte je ohromující. Díky vám se dívám na ženy jinak než před tím. Díky tantra masáži si uvědomuji po čem toužím a jak chci aby se mě dotýkal také partner. Poznala jsem své tělo, jeho reakce a jeho zranění, která mi brání v plném prožívání sebe sama a své vlastní sexuality. Mockrát děkuji Vesmíru, že mě k vám poslal. Děkuji za to, že jste a že se nebojíte otevřeně mluvit a se srdcem dávat ženám to, co potřebují. Mnohdy o tom ani neví, nebo se tomu brání. Díky vám a díky smyslným dotekům jsem se bránit přestala.

Od Alenky

Když jsem přišla k vám poprvé, tak na konci masáže jsem říkala, že nějak tuto tantrickou masáž nemusím. Zaskočila mě tvá odpověď, ve které mimo jiné, jsi mi naznačila, že právě pro mě je tato masáž plná doteků. Hloubala jsem na tím a přišla jsem tedy znovu zjistit si, zda budu cítit rozdíl nebo něco nového. Velmi mě překvapilo, co se se mnou dělo v průběhu celého času. Jemnost, vyslyšení, touha, smyslnost, přijímání, láska, úcta, vášeň, to vše jsem získala skrze tantrickou masáž. Všem ženám přeji, aby prožili to, co Já.

Píše Adélka

Dlouhé roky jsem poslouchala, že má touha po dotecích je jen výmysl, pomalu jsem tomu začala věřit. jednoho dne se mi ukázali stránky o tantra masáži a rozhodla jsem se prožít tuto masáž. Nyní vím, že doteky žena potřebuje. Přijímat doteky je pro ženu výživné a každá z nás žen je potřebuje k naplnění lásky a emocí. Nyní si je budu dopřávat, protože jsem z tantra masáže odcházela v opojném rozpoložení a ještě několik dní jsem byla vyživována touto něhou, které se mi dostalo od tebe Adi. Děkuji za to, že jsi mi ukázala, že jsem normální a zdravá žena..

Od Janky

Moc tě zdravím krásná Ajko, za včerejšek bych ti chtěla hrozně moc poděkovat, napsat něco, co jsem zažila a pořád to v sobě cítím, ale je to slovy nepřenosné, to víš... Pokora a láska, snad jen tohle se dá napsat. Jsem hrozně ráda, že mne všechno v životě přivedlo až k tobě a tím i k sobě. DĚKUJI! Určitě se hlásím na seminář "léčivá síla doteku" a to i s dcerou. Dnes, více než kdy jindy cítím její bloky v těle a myslím, že tato cesta jí v tom hodně pomůže.

Odměna

Orient - 1,5 hod. Seznámení se s tantra masáží. Krásko, můžeš se těšit na rituál Vzdání úcty. Zharmonizování těla skrze sladěné doteky, jenž přinášejí klid, ukotvení ve svém středu, lásku a úctu. u této varianty si můžeš ponechat kalhotky. 1 500 Kč
Luxusní - 2 hod. Můžeš se těšit na rituál Vzdání úcty. sladěné harmonizující doteky. Masáž joni a zadečku, jen na Vaše přání. 2 400 Kč
Královská - 3 hod. Můžeš se těšit na rituál Vzdání úcty. sladěné harmonizující doteky, masáž obličeje. Masáž joni a zadečku, jen na Vaše přání. 3 300 Kč
Mystická - 4 hod. Čeká tě meditace, rituál Vzdání úcty. Zharmonizování těla doteky, masáž obličeje, probuzení smyslů. Masáž joni a zadečeku, jen na vaše přání. Můžeš zvolit masáž s dvěma maserkama (maser + maserka),které se vystřídají po 2h. 4 200 Kč
Masáž 4 ruční Každou Tantrickou masáž si můžete dopřát i se 2 masérkami, nebo masérkou a masérem. 3 000 Kč
a výše
Partner u masáže Tvůj partner tě může u masáže doprovázet. 800 Kč

Vyber si svého průvodce

Adriána 

Adriána Kučková, která se aktivně věnuje oboru masáže a terapie již 13 rokem. Stále má masáže a vzdělávání se v jejich oboru koníčkem. Říká, že si do zaměstnání chodí odpočinout.

René 

René Manthee se masážím věnuje jako koníčku. Když budete potřebovat, rád vám pomůže od bolesti nebo poradí, jak si navrátit a udržet zdraví dle čínské medicíny. 

Poptávkový formulář

Rychlejší domluva je telefonem: 739 564 720, neboť na emailu nejsem stále. 
Poptávkový formulář slouží výhradně k vyřízení konkrétního požadavku.
Vaše kontaktní údaje nebudou nikde evidovány ani jinak zpracovávány.

Musím mít masáž jóni?

Nejčastější otázka ženy.

Když vstoupíš za své nynější hranice a zvolíš i masáž jóni, uvidíš sama, jak moc je příjemná. Propojuje nás s vlastním nitrem, s naší dělohou, která dává život a ženskou silou. 99% žen, které zvolily masáž jóni byly překvapené její krásou. 

Můžeš si zvolit také masáž joni, při níž se jemnými pohyby masírují třísla, vulva i vagína. Tato masáž prokrví celou oblast a přináší uvolnění. Dotýkat se joni je součástí tantrické masáže. Joni je často zanedbávána pro nedostatek času nebo studu, a proto si vyžaduje zvláštní pozornost. Masáž joni má velký vliv na odstraňování starých psychických nebo fyzických zranění v celé oblasti genitálií, proto má uzdravující účinky, ale také může být velmi příjemná. Pokud máte nějakou bolístku, zvolte si k masáži masérku, žena je ženě blíže. Masáž joni i rozetky (zadeček) je jen na vaše přání!

U první tantrické masáže ve které může být masáž joni si žena uvědomí, zda je se svou joni a svými prsy propojena, zda je cítí v celé své kráse. Pokud tomu tak není, má uložena traumata a k jejich odstranění pomáhá Vaginální mapování.