Rituální tantra masáž pro páry

Nektar lásky

Chcete se uvolnit a navodit si mezi sebou s partnerem příjemnou atmosféru? Nabízíme vám uvolňující tantra masáže. Tato jemná masážní technika používá lehké doteky a navozuje hluboké uvolnění těla i mysli. Je to jednorázová příjemná akce, ale chcete-li poznat Tantru blíže, přihlaste se na některý kurz pro páry. Jedná se o víkendy, které jsou vhodné jak pro šťastné páry, tak i pro páry, které procházejí určitou krizí. Ale zpět k tantra masáži pro páry.

Souznění s partnerem

Tantrická masáž pro páry může probíhat ve dvou variantách. V praxi probíhá tak, že každý z partnerů je masírován jedním masérem. Můžete si vybrat, jestli chcete dvě masérky nebo jednu masérku a jednoho maséra. Masáž můžete prožívat spolu v jedné masérně nebo každý ve své masérně a pak můžete své zážitky a dojmy sdílet. Tantra masáž vás uvede do poznání doteků a naučí vás základní principy učení tanter.

Často se při masáži a hlavně po masáži stává, že se v partnerech něco otevře a celý vztah dostane zdravý impuls. Masáž je dávána s velikou úctou k vám, jako ke dvěma lidem, kteří chtějí poznat něco nového k obohacení vztahu, rozvíjení lásky a úcty k sobě samým i k partnerovi/ce. Přijďte si dopřát tantrickou masáž s partnerem, uvolníte se a odpočinete.
Těšíme se na vás!

Reference

Moc děkujeme za zpětnou vazbu, vážíme si ji.

Pěkný den přejeme. Musíme říci, že náš první dojem, když jsme přišli do vchodu, byl nic moc. Ale hned se nám vše změnilo, když jste nás přivítali. Z naší strany - pěkně jste nám vysvětlili vše ohledně tantry a masáže. S tantrickou masáží jsme se setkali poprvé a udělala na nás velmi pěkný dojem. Oba jsme si jí užili a dověděli se více o svých tělech, jaké mohou být doteky, jak více si užívat vzrušení. Za vše ještě jednou moc děkujeme. je vidět, že vás masáže baví a dáváte jim své srdce. Přejeme Vám všem, ať máte mnoho spokojených návštěvníků. My jsme spokojeni odcházeli. Ještě jednou díky.

Renča a Adam

Velmi, velmi, velmi zajímavá masáž. Krásný rituál a sladěnost doteků, které se střídají a přinášejí vlny vzrušení a klidu. Tantra masáž není jen masáží, že. Je také velkou vědomu meditací. Aspoň takto jsme to vnímali. Už se těšíme k vám na kurz, až pronikneme do jádra doteků. pa a krásný den přeje Lukáš s Andrejkou.

Lukáš a Andrejka

Zdravíme vás holky, chceme ještě jednou poděkovat za příjemné chvíle, které jsem společně prožili u tantra masáže. Bylo příjemné vnímat svou ženu z jiného úhlu, než jak jsem zvyklý. A také sdílet společné vzrušení je nabíjející. Když jsme pak přišli domů čekalo nás krásné milování. Oba jsme byli uvolněni a stále nabití energií. Měly jste pravdu v tom, že to bude úplně jiné milování. Kdyby nás už od mládí učili jak přistupovat k dotekům a sobě navzájem, jak pracovat se sexuální silou, nebylo by tolik nedorozumění v partnerství i v člověku samotném. Přejeme ať se vám daří.

Radek a Ivana

Ještě znovu děkujeme za krásné chvíle, které jsme prožili u tantrické masáže. Odcházeli jsme plní dojmů a nového poznání. Já jsem neměl ani tušení, co vše se může odehrávat v mém těle, když u vzrušení zapojím dech a uvolnění. Manželka byla rozčarovaná ze hry doteků a úcty k jejímu tělu. My se milujeme a vy jste nám obohatili intimní život. také děkujeme za doporučení, která jste nám poskytli ohledně okořenění milování. U jsme k vám poslali naše přátelé. Mějte se fajn, s pozdravem Pavel s manželkou.

Pavel s ženou

Odměna

Orient - 1,5 hod. Seznámení se s tantra masáží. Pro získání důvěry, bez intimní masáže. Můžete se těšit na úvodní rituál Vzdání úcty, zharmonizování těla skrze doteky. Poznání vlastní intimity a prohloubení rozkoše. 3 000 Kč
Orient - 1,5 hod. Seznámení se s tantra masáží. Můžete se těšit na úvodní rituál Vzdání úcty. Zharmonizování těla skrze doteky a masáž intimní. Poznání intimity a prohloubení rozkoše. 3 500 Kč
Luxusní - 2 hod. Můžete se těšit na úvodní rituál Vzdání úcty. Zharmonizování těla skrze doteky. Delší masáž intimních míst + rozetka a prostata - na Vaše přání. Poznání techniky Velký tah, hlubší rozkoš. 4 200 Kč
Královská - 3 hod. Můžete se těšit - úvodní rituál Vzdání úcty. Zharmonizování těla doteky, masáž obličeje. Masáž intimních míst, prostaty a rozetky (zadečku) - na vaše přání. 6 000 Kč

Vyber si svého průvodce

Adriána 

Adriána Kučková, která se aktivně věnuje oboru masáže a terapie již 13 rokem. Stále má masáže a vzdělávání se v jejich oboru koníčkem. Říká, že si do zaměstnání chodí odpočinout.

René 

René Manthee se masážím věnuje jako koníčku. Když budete potřebovat, rád vám pomůže od bolesti nebo poradí, jak si navrátit a udržet zdraví dle čínské medicíny. 

Poptávkový formulář

Rychlejší domluva je telefonem: 739 564 720, neboť na emailu nejsem stále. 
Poptávkový formulář slouží výhradně k vyřízení konkrétního požadavku.
Vaše kontaktní údaje nebudou nikde evidovány ani jinak zpracovávány.