Lávové kameny

Vyberte si svého průvodce. Viz dole.

Masáž Lávovými kameny je velmi příjemná, zvláště pak v období podzimu, zimy a chladného jara. Lávové kameny se nahřívají a přikládají na celé tělo. Díky teplu které vydávají, prohřejí pokožku, rozproudí krev a práci trojitého ohřívače, který má v těle funkci ohřevu. Kameny se pokládají na záda, nohy, ruce - takže člověk cítí teplo opravdu na celém těle. když vychladnou, tak se pokládají nové. Masérka hlídá teplotu kamenů a postupně je mění, ale klidně můžete i vy sami říci, že již je kámen chladný a ihned se vymění.

Zvláště pro ty, kterým je stále zima.

Kontraindikace, nesmí se provádět: ♣ nemocné srdce, ♣ vysoký krevní tlak, ♣ špatná srážlivost krve. V těchto případech kameny pouze na dlaně a chodidla. 

Odměna

Jednotlivec/ 50 minut Masáž zad, prohřátí kameny záda, ruce, chodidla. 500 Kč
Jednotlivec/ 60 minut Celá zadní část. 600 Kč
Jednotlivec/ 90-100 minut Zadní i přední část těla. 850 Kč
Jednotlivec/ 120 minut Celé tělo i s obličejem. 1 000 Kč

Poptávkový formulář

Rychlejší domluva je telefonem: 739 564 720, neboť na emailu nejsem stále. 
Poptávkový formulář slouží výhradně k vyřízení konkrétního požadavku.
Vaše kontaktní údaje nebudou nikde evidovány ani jinak zpracovávány.

Reference

Vážím si vašich zpětných vazeb. Děkuji.

Nikdy jsem si neuměl představit, že si zvolím jinou masáž než sportovku. K Adri chodím už nějaký čas a tak mi doporučila změnu a protože ji důvěřuji, tak jsem zkusil a byl překvapen. Příjemná odpočinková masáž. Děkuji Adri za doporučení.

Pavel

Mám ráda teplo proto si volní masáž lávovými kameny. Je příjemná, prohřeje záda i končetiny a pěkně vypnu, nemusím na nic myslet. Odcházím svěží, cítím teplo v těle a jsem nabitá energií.

Petra

Chci také poděkovat za vždy pěkné přijetí, tvé teplé doteky a prohřívající lávové kameny. Cítím se u vás vždy příjemně a hlavně se ke mě chováš jako k ženě. Toho si velmi vážím.

Lucie

Vyberte si svého průvodce

Adriána Kučková

Adriána Kučková, která se aktivně věnuje oboru masérství již 13 rokem. Stále má masáže a vzdělávání se v jejich oboru koníčkem. Říká, že si do zaměstnání chodí odpočinout a práci má až potom.

Lenka Smětalová

Lenka Smětalová je fyzioterapeutkou. V oboru pracuje již 30 let. Pomáhá dětem, dospívajícím i dospělým. Věnuje se také některým druhům masáži. 

Průvodce vám bude

Adriána Kučková, která se aktivně věnuje oboru masérství již 13 rokem. Stále má masáže a vzdělávání se v jejich oboru koníčkem. Říká, že si do zaměstnání chodí odpočinout a práci má až potom.

U párů ji doprovází René.