Energetická masáž

Snad už všichni víme, že svět je plný energie, nevyjímaje naše tělo. Určitě jste slyšeli již o energii Jin x Jang (Reiki, MTVSSL a jiné názvy). Tyto dvě energie proudí tělem, každá ve určitém směru. Někdy se stane, že někde v těle se tok energie zablokuje a způsobuje jak tělesné tak emocionální výkyvy. 

Energetická masáž pomáhá uvolňovat zablokovanou energii, aby mohla volně proudit. Energetická masáž je masáží hluboce harmonizující. Přikládání rukou a jemné sladěné pomalé tahy, které vedou skrze meridiány, zadní a přední střední dráhu a čakry, uvolňují napětí v těle, obnovují energetické dráhy všech vnitřních orgánů. Harmonizuje se celé tělo – od hlavy až k patám.

Energetická masáž není klasickou masáží. Přijímáte ji buď ve spodním prádle nebo oblečeni.  

 

♥ Uvolňuje stres, napětí a vnitřní bloky

♥ Ulevuje od bolesti

♥ Podporuje samoléčicí proces v těle

♥ Posiluje uvědomění si sebe sama a intuici

♥ Přináší harmonii, radost, vnitřní klid

♥ Mohou být i vize

 

Odměna

Jednotlivec/ 60 minut Harmonizace toku energie meridiánových drah, přední a zadní střední dráhy a čakry. 600 Kč
Jednotlivec/ 90 - 100 minut Harmonizace toku energie meridiánových drah, přední a zadní střední dráhy a čakry. Meditace Zpívání do čaker ( naučíte se a můžete využívat každý den). 1 000 Kč

Poptávkový formulář

Rychlejší domluva je telefonem: 739 564 720, neboť na emailu nejsem stále. 
Poptávkový formulář slouží výhradně k vyřízení konkrétního požadavku.
Vaše kontaktní údaje nebudou nikde evidovány ani jinak zpracovávány.

Reference

Vážím si vašich zpětných vazeb. Moc děkuji.

Cítila jsem se velmi uvolněně. Suprrr. Děkuji paní Adriáno.

Andrea

Bylo to neskutečné. Do dnešního dne jsem nevěřil na energie. Po mém prožitku už věřím. No, uvidíme a doporučuji aspoň vyzkoušet.

Jarda

K Adri chodím cca 1 rok. Dnes mi doporučila, ať udělám změnu a vyzkouším energetickou masáž. Protože ji důvěřuji, svolila jsem. O energiích jsem už slyšela, ale nevěděla co dělají v mém těle. Co jsem cítila - příval tepla, i mé studené nohy se prohřály a když položila ruce na podbřišek, úžasné, viděla jsem sebe jak kráčím krásnou neznámou krajinou beze strachu. Pak už se jen uvolňovaly dlouho potlačované emoce. Adri vše přijímala s lehkostí a věnovala mi tolik lásky, už dlouho jsem od ženy takovou necítila. Děkuji ti, s láskou Andrea

Andrea

Báječně jsem si odpočinula, nabrala nové síly a týden se cítila skvěle. Už se těším napříště.

Markéta

Průvodce vám bude

Adriána Kučková, která se aktivně věnuje oboru masážím a terapiím již 13 rokem. Stále má masáže a vzdělávání se v jejich oboru koníčkem. Říká, že si do zaměstnání chodí odpočinout a práci má až potom.

Více o Adri