Dornova metoda

Masáží Vás provede Adriána Kučková. Praxe 13 let. Viz dole.

Tato metoda se zabývá nápravou kosterního systémuTato technika je vypracována na principech kineziologie a dominového efektu díky správnému usazení kloubů, kyčlí a páteře. Dovede řešit zdánlivě nesouvisející zdravotní problémy, zejména správné držení těla, chůze, bolesti hlavy, zad, kolen, ramen, dýchací problémy, zažívání aj.

Kontraindikace, nesmí se používat, když je: ♣  osteoporóza ( řídnutí kostí) ♣  revmatoidní artritida ♣  artróza čtvrtého stupně ♣  rakovina kostní dřeně, kůže, kostí ♣ všechny ostatní typy rakoviny po dobu, kdy probíhá léčení chemoterapie nebo ozařování ♣ syndrom " Caudi" ( typ výhřezu meziobratlové plotny) ♣ zničené jádro meziobratlové plotýnky ♣ úrazy a pády během šesti týdnů

Odměna

Délka závisí na tom, jak moc je poškozené správné držení těla a usazení obratlů a kloubů.

Jednotlivec/ 60 minut Zjištění problému, náprava, usazení do správné polohy, doporučené cvičení. 600 Kč
Jednotlivec/ 90 minut Zjištění problému, náprava, usazení do správné polohy, doporučené cvičení, uvolnění svalů. 850 Kč
Jednotlivec/ 120 minut Zjištění problému, náprava, usazení do správné polohy, doporučené cvičení, masáž. 1 000 Kč

Poptávkový formulář

Rychlejší domluva je telefonem: 739 564 720, neboť na emailu nejsem stále. 
Poptávkový formulář slouží výhradně k vyřízení konkrétního požadavku.
Vaše kontaktní údaje nebudou nikde evidovány ani jinak zpracovávány.

Reference

Vážím si vašich zpětných vazeb. Děkuji.

Díky za nápravu ramene, už dlouho mě trápila bolest a přitom stačilo jen usadit tam kam patří. Poctivě plním vaše doporučení a vše je v pořádku.

Přemek

Půl roku jsem kulhal na levou nohu, začali mě bolet už i záda a tak jsem se rozhodl to řešit jinou cestou než lékařem. Udělal jsem dobře. Po prvním ošetření Dornovou metodou jsem kulhat přestal. Až neuvěřitelné. každý večer cvičím doporučené jednoduché cviky a chodí se mi velmi dobře, záda bolí už jen, když je přetížím. Díky pane Dorne a tobě také Adri.

Jirka

Musím moc poděkovat za vaší péči a zbavení mě bolestí zad a kyčlí. neměla jsem tušení, že stačí tak málo a mnohé se dá napravit. jedla jsem hromadu prášků na bolest a zaplatila za ně více než u vás. Nyní vím, že raději půjdu cestou přirozenosti - masáže a náprava pohybového ústrojí než polykání chemických tablet. Raději zaplatím vám a vím, že přijdou výsledky. Děkuji, že jste mi pomohly a ukázali jinou cestu k mému zdraví.

Andrea

Průvodce vám bude

Adriána Kučková, která se aktivně věnuje oboru masérství již 13 rokem. Stále má masáže a vzdělávání se v jejich oboru koníčkem. Říká, že si do zaměstnání chodí odpočinout a práci má až potom.

U párů ji doprovází René.