Antistresová masáž

Masáží Vás provede Adriána Kučková. Praxe 13 let. Viz dole.

Už název napovídá, že se jedná o masáž, která ulevuje stresu. Uvolňuje fyzické i psychické napětí, nervozitu, nesoustředěnost, úzkost. Velmi ji doporučuji u potlačovaných emocí. Je úžasná při bolestech hlavy, ramenou a bolestech horní části zad. Mnoho napětí ze stresu se nám udržuje na hlavě, obličeji, krku, ramenou a okolí srdce. Antistresová masáž věnuje těmto částem velkou pozornost.

Nejenom, že se u masáže uvolňuje napětí svalů a stresu, ale také v těchto částech na těle vedou energetické dráhy (meridiány), které se doteky uvolňují. 

Je úžasná při migrénách!

Antistresovou masáž se také můžete naučit - 

         Kurzy                               Online kurz

Vaši milovaní ji velmi ocení. Neznám člověka, který by neprocházel stresem. 

Odměna

Délku masáže si zvolte podle toho, jak moc se ocitáte ve stresu, jak často bolí hlava i podle toho, jak jsou zablokované a ztuhlé horní části těla -lopatky, ramena, krk, bolest hlavy.

Jednotlivec/ 50 minut Uvolnění stresu a napětí v oblasti horní části těla. 500 Kč
Jednotlivec/ 60 minut Uvolnění stresu a napětí v oblasti horní části těla. 600 Kč
Jednotlivec/ 90 minut Uvolnění stresu a napětí v oblasti horní části těla a chodidla. 850 Kč

Poptávkový formulář

Rychlejší domluva je telefonem: 739 564 720, neboť na emailu nejsem stále. 
Poptávkový formulář slouží výhradně k vyřízení konkrétního požadavku.
Vaše kontaktní údaje nebudou nikde evidovány ani jinak zpracovávány.

Reference

Vážím se vašich zpětných vazeb. Moc děkuji.

Po rozchodu jsem se často cítila v napětí. Stres byl na denní jídelníčku, bolesti hlavy a ramenou. Už jsem nevěděla, co dělat a tak jsem koukla na net a našla Antistresovou masáž. No nemám co ztratit, řekla si a šla vyzkoušet. Byla jsem velmi překvapená, když jsem cítila úlevu. Nyní vím, kam mohu zajít, když budu cítit napětí.

JitkaFinanční poradce

Velmi zajímavá technika. Síla, jemnost, energie, uvolnění, naplnění - to jsem cítil. Děkuji.

Jan

.......mé pocity - cítila jsem jak tvé doteky snímají ze mě to napětí. Jako bys sáhla do mého nitra a vytáhla ten hnus, který tam byl. když jsi přiložila ruce na srdeční čakru vešlo do mě Světlo.........více psát nelze, protože prožitek vyjádřit slovy nejde.

Radka

Milá Adrianko, už týden vám píšu 🙂 chci vám moc poděkovat za kamarádku, která u vás byla minulý týden na masáž lávovými kameny. Byla opravdu nadšená a moc mi děkovala, že tak úžasný dárek ještě nikdy nedostala 🙂 Takže jakmile se mi podaří dostat z domů od mých ratolestí, využiju vašich zlatých ručiček taky 🙂 Mějte se krásně a přeju spoustu spokojených klientů Zuzka Prokšová

Zuzka

Průvodce vám bude

Adriána Kučková, která se aktivně věnuje oboru masérství již 13 rokem. Stále má masáže a vzdělávání se v jejich oboru koníčkem. Říká, že si do zaměstnání chodí odpočinout a práci má až potom.

U párů ji doprovází René.