Kurz - Žena sobě, muži milenkou

V roce 2020 je pouze individuální výuka. Ale můžete přijít třeba s kamarádkami. 

"Naplň jeho i své srdce." Den věnovaný poznání muže a jeho sexuality. 

Víš, co potřebuje muž od ženy, aby byl šťastný a zahrnul jí láskou, tak jak ona potřebuje? Nevíš. Pak využij tohoto dne k poznání lidské bytosti v mužském těle. 

Tvůj muž bude šťastnější a ty také.

Kdy:

Po domluvě

Kde:

Čas:

10 - 16 hod.

Cena:

3 500,- Kč/os.
6000,- Kč/2.os.

výuka, figurant, káva, čaj.

Poptávkový formulář

Rychlejší domluva je telefonem: 739 564 720, neboť na emailu nejsem stále. 
Poptávkový formulář slouží výhradně k vyřízení konkrétního požadavku.
Vaše kontaktní údaje nebudou nikde evidovány ani jinak zpracovávány.

Hned, jak to bude možné se ozvu.

Po odeslání formuláře vám přijde email, ve kterém budou instrukce o zaslání jistiny a bližší informace ke kurzu.

Více ke kurzu

Více

Žena učí muže lásce a sexualitě. Tento den je pro ženy, které chtějí hlouběji poznat a porozumět druhému mužskému srdci – lingamu. Také pro ty, které jsou zraněné a chtějí překonat nepříjemné pocity jen ze slova – penis. Ženy, které jsou zraněné se nemusí zúčastnit praktické masáže penisu. Mohou pouze vnímat atmosféru v bezpečné zóně a tím vstoupit za své nynější hranice. Každá žena si sama rozhoduje o tom, zda se zúčastní praxe na modelech. Můžete pouze pasivně vnímat. Co dávám, to dostávám. Jistě znáte tohle pěkné pravdivé rčení. Když se i k lingamu budeme chovat s úctou a dáme mu láskyplnou pozornost, pak se nám vše vrátí. Vstoupíme do mužské komnaty pocitů, něžnosti a ženské energie lásky.

Co znamená lingam pro muže a ženy

Co znamená penis pro muže? Mužské pohlaví je druhým srdcem muže. Skrze něj se otevírá cesta k prvnímu srdci, ve kterém má emoce a lásku. Muž, ve svém lingamu vidí svou mužnost, kreativní energii a vztah sám k sobě. Cesta ke vzrušení lingamu vede skrze doteky – slovem, pohledem, dotekem, tělem. Pokud je tento dotek prolnut láskou, pak mužovo srdce = láska, se otevírá ještě více. Co znamená pro ženy? Pro ženy, mužské pohlaví znamená něco, co probouzí vzrušení, vášeň, intimní spojení, lásku a naplnění. V některých ženách probouzí nepříjemné pocity, respekt a možný strach. Je to dáno prožitky, které jsou, když jsme nevědomí. Muž ani žena nejsou učeni o posvátnosti sexuality a pohlavních orgánů.

Co vás na kurzu čeká

♣ anatomie lingamu ♣ poznání, jak muži pomáhat k vyšší sexualitě ♣ naučíte se vědomě dotýkat lingamu ♣ jak skrze dotek otevřít jeho srdce a emoce. Workshopu se zúčastní dva velmi inteligentní muži, kteří nám budou modelem a řeknou vám, jak vše cítí. Věřím, že budete odcházet velmi obohacené o mnoho nových poznatků a dovedností, které vám pomohou prohloubit partnerský vztah.

Chce muž jen sex?

Kdysi jsem si to myslela, nyní vím, že to byl omyl. Tak jako my ženy potřebujeme doteky a jemnost, tak i mnoho mužů po nich prahne. Třeba ne ve 20 letech, ale v pozdějším věku ano. I oni si zaslouží úctu k jejich mužství, tak aby mohli prožívat lásku a milování.

Výhody práce ve skupině

Často se setkávám se dvěma větami : 1 ) „Jsem rád/a, že si mohu s někým otevřeně popovídat, že jsi člověk, který mne neodsoudí a věří ve stejné věci jako já“. 2) „Jak by jsi řešila, nebo jaký máš názor na to či ono“? Tím, že společně sdílíme různé názory a prožitky čerpáme ze zkušeností a moudrosti druhých lidí. Na kurzech se setkáváme s těmi, co smýšlí a mají podobné cíle jako my. Učení se je vzájemné. Probíhá nejen na úrovni mysli, ale také na úrovni těla, srdce a duše. Všechno, co vyléčíme v sobě, co poznáme a co uvolníme, je krásným dárkem také pro všechny ostatní, nejen ve skupině. Učení mudrců říká: „Vaše poznání a pochopení „ života“ neléčí jen vás, ale také generace před vámi i generace po vás“. Vaše osobní touhy něco v sobě změnit v krásu, přináší velký prospěch i pro ostatní. Jak se říká: „ Změň sebe a změníš svět“.

Důležité pro vás i nás

Někteří lidé jsou plni očekávání a někdy i obav, co se bude na kurzech dít. Mohu s klidným svědomím i srdcem říci, že je vytvořena bezpečná, chráněná i klidná atmosféra a prostředí. Přicházejí zde lidé, kteří jsou upřímní a mají otevřené srdce, tak jako vy. Je pro nás velmi důležité, abyste se v průběhu každého kurzu cítili v bezpečí a pohodě. Proto si také vyhrazujeme právo ukončit kurz účastníkovi, který bude jakkoli narušovat toto bezpečí, bez vrácení kurzovného. Tyto kurzy nemají nic společného s lacinou skupinovou erotikou. Absolvováním jakéhokoli kurzu získáte cenné informace, které obohatí váš život. Nejen váš…

Víkend plný pochopení, vhledu, nových zkušeností a poznání toho, co brání v tom,
najít TOHO PRAVÉHO PARTNERA PRO VÁS.

Nehledej, ale najdi.

Reference

Moc všem děkuji.

Vůbec jsem neměla tušení, že manžel potřebuje jiný přístup k jeho malému velkému pokladu. Děkuji za tuto techniku, která pomáhá ženám najít cestu k mužovu srdci.. Posunulo to mě to zase o kus dál, pochopila některé další věci, posílila svou důvěru a probudila lásku k sobě a muži. Děkuji za krásné chvíle i když je provázel smutek, že jsem na to přišla ve svých 39 letech, a radost, že jsem se posunula o mnoho dále.

Jarka

Techniku, kterou jsem se naučila využíváme v sexuálním životě. Nejen, že se Milanovi líbí, jak pracuje se svým vzrušením, ale také má více prostoru pro mě v milování. Dovednosti, které jsi mi předala jsou pro mne přínosem, protože lépe chápu jeho sexuální potřeby a když mu dopomáhám k hlubšímu prožívání, tak se cítím potřebná a to mi chybělo. Oba dva si užíváme spokojenosti, sexuální život je naplněnější a intimní život je otevřenější. Jsem ráda, že jsem absolvovala výuku lingamu. Děkuji moudrostem, které se uchovali po mnoho let a děkuji tobě, že je předáváš nám neznalým.

Viola

Dobrý den. Ve 40 letech jsem se konečně dozvěděla jak na muže a jak mu být skvělou milenkou. Chvála bohu, za ty dary. Ajko, děkuji ti.

Tonča

Den byl plný informací a hlavně praktických zručností. Super. Děkuji za obohacení a pochopení mužů.

Martina

Průvodce vám bude

Průvodkyní ti je Adriána Kučková, která se aktivně věnuje celostním smyslným masážím, vlastním osobním rozvojem prochází od roku 2006 a do tajů partnerských vztahů vešla v roce 2010. Je ženou (ve všech podobách), matkou, kamarádkou, přítelkyní, podnikatelkou a zajímá ji vše, co obohacuje její život - práce s tělem, myslí a duší, prohloubení intimity, pochopení lásky, cesta ke spokojenému partnerství nejen s přítelem, ale také s dětmi, rodinou, přáteli ...Věnuje se také šamanskému učení, práci s energiemi, věří své intuici a síle ženství. Vše, co ví, ti ráda předá, co neví, to ti zjistí. Ona vlastně musí , naplňuje svou karmu, jak ráda říká.

Když je potřeba doprovází ji na kurzech René.