Kurz - Žena sobě, muži milenkou

"Naplň jeho i své srdce." Den věnovaný poznání muže a jeho sexuality. 

Víš, co potřebuje muž od ženy, aby byl šťastný a zahrnul jí láskou, tak jak ona potřebuje? Nevíš. Pak využij tohoto dne k poznání lidské bytosti v mužském těle. 

Tvůj muž bude šťastnější a ty také.

Kdy:

So: 31. 8. 2019

Kde:

Čas:

so: 10 - 19 hod.

Cena:

2 800,- Kč/os.

výuka, figuranti, káva, čaj.

Poptávkový formulář

Rychlejší domluva je telefonem: 739 564 720, neboť na emailu nejsem stále. 
Poptávkový formulář slouží výhradně k vyřízení konkrétního požadavku.
Vaše kontaktní údaje nebudou nikde evidovány ani jinak zpracovávány.

Hned, jak to bude možné se ozvu.

Více ke kurzu

Více

Žena učí muže lásce a sexualitě. Tento den je pro ženy, které chtějí hlouběji poznat a porozumět druhému mužskému srdci – lingamu. Také pro ty, které jsou zraněné a chtějí překonat nepříjemné pocity jen ze slova – penis. Ženy, které jsou zraněné se nemusí zúčastnit praktické masáže penisu. Mohou pouze vnímat atmosféru v bezpečné zóně a tím vstoupit za své nynější hranice. Každá žena si sama rozhoduje o tom, zda se zúčastní praxe na modelech. Můžete pouze pasivně vnímat. Co dávám, to dostávám. Jistě znáte tohle pěkné pravdivé rčení. Když se i k lingamu budeme chovat s úctou a dáme mu láskyplnou pozornost, pak se nám vše vrátí. Vstoupíme do mužské komnaty pocitů, něžnosti a ženské energie lásky.

Co znamená lingam pro muže a ženy

Co znamená penis pro muže? Mužské pohlaví je druhým srdcem muže. Skrze něj se otevírá cesta k prvnímu srdci, ve kterém má emoce a lásku. Muž, ve svém lingamu vidí svou mužnost, kreativní energii a vztah sám k sobě. Cesta ke vzrušení lingamu vede skrze doteky – slovem, pohledem, dotekem, tělem. Pokud je tento dotek prolnut láskou, pak mužovo srdce = láska, se otevírá ještě více. Co znamená pro ženy? Pro ženy, mužské pohlaví znamená něco, co probouzí vzrušení, vášeň, intimní spojení, lásku a naplnění. V některých ženách probouzí nepříjemné pocity, respekt a možný strach. Je to dáno prožitky, které jsou, když jsme nevědomí. Muž ani žena nejsou učeni o posvátnosti sexuality a pohlavních orgánů.

Co vás na kurzu čeká

♣ anatomie lingamu ♣ poznání, jak muži pomáhat k vyšší sexualitě ♣ naučíte se vědomě dotýkat lingamu ♣ jak skrze dotek otevřít jeho srdce a emoce. Workshopu se zúčastní dva velmi inteligentní muži, kteří nám budou modelem a řeknou vám, jak vše cítí. Věřím, že budete odcházet velmi obohacené o mnoho nových poznatků a dovedností, které vám pomohou prohloubit partnerský vztah.

Chce muž jen sex?

Kdysi jsem si to myslela, nyní vím, že to byl omyl. Tak jako my ženy potřebujeme doteky a jemnost, tak i mnoho mužů po nich prahne. Třeba ne ve 20 letech, ale v pozdějším věku ano. I oni si zaslouží úctu k jejich mužství, tak aby mohli prožívat lásku a milování.

Výhody práce ve skupině

Často se setkávám se dvěma větami : 1 ) „Jsem rád/a, že si mohu s někým otevřeně popovídat, že jsi člověk, který mne neodsoudí a věří ve stejné věci jako já“. 2) „Jak by jsi řešila, nebo jaký máš názor na to či ono“? Tím, že společně sdílíme různé názory a prožitky čerpáme ze zkušeností a moudrosti druhých lidí. Na kurzech se setkáváme s těmi, co smýšlí a mají podobné cíle jako my. Učení se je vzájemné. Probíhá nejen na úrovni mysli, ale také na úrovni těla, srdce a duše. Všechno, co vyléčíme v sobě, co poznáme a co uvolníme, je krásným dárkem také pro všechny ostatní, nejen ve skupině. Učení mudrců říká: „Vaše poznání a pochopení „ života“ neléčí jen vás, ale také generace před vámi i generace po vás“. Vaše osobní touhy něco v sobě změnit v krásu, přináší velký prospěch i pro ostatní. Jak se říká: „ Změň sebe a změníš svět“.

Důležité pro vás i nás

Někteří lidé jsou plni očekávání a někdy i obav, co se bude na kurzech dít. Mohu s klidným svědomím i srdcem říci, že je vytvořena bezpečná, chráněná i klidná atmosféra a prostředí. Přicházejí zde lidé, kteří jsou upřímní a mají otevřené srdce, tak jako vy. Je pro nás velmi důležité, abyste se v průběhu každého kurzu cítili v bezpečí a pohodě. Proto si také vyhrazujeme právo ukončit kurz účastníkovi, který bude jakkoli narušovat toto bezpečí, bez vrácení kurzovného. Tyto kurzy nemají nic společného s lacinou skupinovou erotikou. Absolvováním jakéhokoli kurzu získáte cenné informace, které obohatí váš život. Nejen váš…

Víkend plný pochopení, vhledu, nových zkušeností a poznání toho, co brání v tom,
najít TOHO PRAVÉHO PARTNERA PRO VÁS.

Nehledej, ale najdi.

Reference

Moc všem děkuji.

Vůbec jsem neměla tušení, že manžel potřebuje jiný přístup k jeho malému velkému pokladu. Děkuji za tuto techniku, která pomáhá ženám najít cestu k mužovu srdci.. Posunulo to mě to zase o kus dál, pochopila některé další věci, posílila svou důvěru a probudila lásku k sobě a muži. Děkuji za krásné chvíle i když je provázel smutek, že jsem na to přišla ve svých 39 letech, a radost, že jsem se posunula o mnoho dále.

Jarka

Techniku, kterou jsem se naučila využíváme v sexuálním životě. Nejen, že se Milanovi líbí, jak pracuje se svým vzrušením, ale také má více prostoru pro mě v milování. Dovednosti, které jsi mi předala jsou pro mne přínosem, protože lépe chápu jeho sexuální potřeby a když mu dopomáhám k hlubšímu prožívání, tak se cítím potřebná a to mi chybělo. Oba dva si užíváme spokojenosti, sexuální život je naplněnější a intimní život je otevřenější. Jsem ráda, že jsem absolvovala výuku lingamu. Děkuji moudrostem, které se uchovali po mnoho let a děkuji tobě, že je předáváš nám neznalým.

Viola

Dobrý den. Ve 40 letech jsem se konečně dozvěděla jak na muže a jak mu být skvělou milenkou. Chvála bohu, za ty dary. Ajko, děkuji ti.

Tonča

Průvodce vám bude

Průvodkyní ti je Adriána Kučková, která se aktivně věnuje celostním smyslným masážím, vlastním osobním rozvojem prochází od roku 2006 a do tajů partnerských vztahů vešla v roce 2010. Je ženou (ve všech podobách), matkou, kamarádkou, přítelkyní, podnikatelkou a zajímá ji vše, co obohacuje její život - práce s tělem, myslí a duší, prohloubení intimity, pochopení lásky, cesta ke spokojenému partnerství nejen s přítelem, ale také s dětmi, rodinou, přáteli ...Věnuje se také šamanskému učení, práci s energiemi, věří své intuici a síle ženství. Vše, co ví, ti ráda předá, co neví, to ti zjistí. Ona vlastně musí , naplňuje svou karmu, jak ráda říká.

Když je potřeba doprovází ji na kurzech René.