Umění doteků

Něco málo teorie z kurzů doteků. praxi se naučíte osobně při návštěvě kurzů.
Každým nabízeným kurzem se dotýkáme něčeho jiného a vždy hlouběji poznáme sílu doteků.

  • Úžasné umění
    Doteky a masáže vás přenesou ze všedního do posvátna. Naplní vás sebedůvěrou a sebeúctou. Změní se vám postoj sama k sobě. Přijímáním i dáváním si vyléčíte skrytá zranění, která vás brzdí v plném prožívání života. Stanete se umělcem v oblasti nejstaršího a velmi silného jazyku lásky - doteku.
  • Krásné partnerství
    Vaše sebedůvěra a umění doteku ovlivní všechny vaše vztahy. Lidé blízcí i vzdálenější, budou toužit být ve vaši blízkosti, budou toužit po vašem upřímném doteku. Když využijete všechny vědomosti z kurzu váš partner/ka po vás budou toužit a vztah se prohloubí, získá na své síle. Lásku doteku hluboce ocení vaše děti. Kamarádi, známí, kolegové v práci, ti všichni zaznamenají vaší vnitřní změnu, pojmou energii lásky, která z vás vyzařuje.
  • Změny ke kráse.
    Pokud máte nyní smutnější život, něco vám chybí, věřte, že po těchto kurzech se začne vše měnit k lepšímu. Říkáte si, že vy máte pěkné vztahy. To je super. Vždy můžete své vztahy ještě více prohloubit a okořenit. I zde věřím, že kurzy jsou velkým přínosem.

Ochutnávka z kurzů

Nenechte se zmást nadpisy videí. Vše, co si poslechnete to využíváme u doteků. 

Pokračuj níže.

Co je senzualita?

Dotek je dovednost.

Co musíme dát?

Neubližujte si.

Nevymlouvejte se.

Záměr doteků.

Co je smyslnost?

Proč přijímat a dávát.

Jak na emoce.

Je pro partnera.

Dotek jako předehra.

Jak probudit extázi.

Léčivá síla doteků.

Jak se stát mistrem.

Pomůže partner.

12. pravidel.

Jak na sebedotýkání.

Dotýkejte se s láskou.

Kurzy vás provede

Adriána Kučková

Průvodkyní na kurzech je Adriána Kučková, která se aktivně věnuje přes 11 let celotělovým masážím. 

Také osobnímu rozvoji od roku 2006 a partnerským vztahům od roku 2010. Je ženou, partnerkou, matkou, kamarádkou, přítelkyní, podnikatelkou a zajímá ji vše, co obohacuje její život - práce s tělem, myslí a duší, prohloubení intimity, pochopení lásky, cesta ke spokojenému partnerství nejen s přítelem, ale také s dětmi, rodinou, přáteli ...Věnuje se také šamanskému učení, práci s energiemi, věří své intuici a síle ženství.

Když je potřeba na kurzech ji doprovází René.