Škola celotělové rituální tantra masáže

V roce 2020 je pouze individuální výuka pro jednotlivce i páry. Ale můžete přijít třeba s kamarády či kolegy. 

Tento pětidenní kurz je určen pro ty, kteří se celotělovým smyslným (tantrickým) masážích chtějí věnovat nebo si jen obohatit soukromý život a dovědět se více o vědomých dotecích a posvátné síle sexuality. Intenzivně se budeme věnovat rituálu, celostní smyslné masáži těla, intimních míst, obličeje, hlavy a probouzením smyslů, meditace, rituály, osobní transformace. 

Na konci kurzu získáte certifikát o absolvování, 

Kurz můžete absolvovat buď najednou v pěti po sobě jdoucích dní nebo si dny rozdělit.

Kdy:

Po domluvě

Kde:

Čas:

1 den: od 10 - cca 16h

Cena:

  15 500,- Kč/os.
  24 000,- Kč/pár.

výuka, skripta, káva, čaj.

Poptávkový formulář

Rychlejší domluva je telefonem: 739 564 720, neboť na emailu nejsem stále. 
Poptávkový formulář slouží výhradně k vyřízení konkrétního požadavku.
Vaše kontaktní údaje nebudou nikde evidovány ani jinak zpracovávány.

Hned, jak to bude možné se ozvu.

Po odeslání formuláře vám přijde email, ve kterém budou instrukce o zaslání jistiny a bližší informace ke kurzu.

Více ke kurzu

Abychom se nezdržovali povídáním (teorii), podívejte se na videa doma. Na kurzu se již budeme věnovat velké praxi. 

Více

Velmi intenzivní kurz pro osobní rozvoj a následně také partnerský. V těchto 6 dnech se ponoříte do tajů "Doteků" a to nejen na úrovni fyzické, ale také duchovní a emocionální. Naučíte se a procítíte sami na sobě sílu celotělové senzuální masáže, ve které se synchronizovaně používají doteky 5 elementů, jemných pomůcek; jako jsou peříčka, kožešinky aj. Poznáte svou vlastní sexualitu a jaké jsou rozdíly ve vnímání muže a ženy. Naučíte se krásnou jemnou masáž intimních míst, která je obohacením a léčivým prostředkem. Vejdete do 13 komnaty u masáže prostaty a rozetky (zadeček ženy), v této komnatě je ukryto mnoho potlačených emocí a vzpomínek. Čeká vás uvolňující a zajímavá masáž obličeje, úst, nosu, uší. Probudíte všechny své smysly - hmat, čich, sluch, chuť, během krásného rituálu Probouzení. Oživíte a spojíte se se svým tělem, emocemi i duší pomocí meditací a cvičení. Nebude chybět ani nádherná a velmi hluboká meditace Limbický otisk.  V průběhu celého semináře jsem k dispozici ohledně otázek. Žádná otázka není zbytečná nebo hloupá. Jak říkala má maminka: "Moudrý se ptá i 3 krát." To, jestli se zúčastníte praktické části je jen na Vašem svobodném rozhodnutí.  Celý kurz probíhá na masérnách a tam se také spí, nebo u mě doma. Pokud jste náročnější, pak si můžete zvolit hotel. 

Pro koho kurz je

Kurz je pro jednotlivce, páry, maséry, terapeuty, Pro lidi, kteří tápou ve svém životě, pro ty, kteří chtějí změnit dosavadní život. Pro lidi, jenž touží po osobním rozvoji, kteří chtějí milovat a žít v naplněném partnerském životě. Také pro ty, kteří chtějí dozvědět se o vyšší sexualitě, kam až můžeme dojít. nezáleží na věku, jen podle zákona - od 18 let do nekonečna.

Co vás na kurzu čeká

♣ Rituál plný úcty ♣ Doteky - druhy a jejich význam ♣ Celotělovou smyslnou senzuální masáž ♣ Intimní masáž - joni a lingam ♣ Masáž 13 komnaty - prostata a rozetka ♣ Masáž 4 dimenze - obličej, dutina ústní, nos, uši ♣ Zažijete meditaci Limbický otisk ♣ Probudíme smysly - sluch, hmat, zrak, chuť ♣ Jak komunikovat s klienty - budoucí maséři ♣ Cvičení na posílení pánevního dna ♣ Meditace a rituály  ♣ Malá zkouška

Přínos pro tvůj život

Velký osobní růst, mnoho dovedností a moudrosti, která naplní tebe i partnera. Rozvineš úctu a lásku, kterou pocítíš jak v sobě, tak k druhým lidským bytostem, k přírodě i životu. Tato cesta vede ke štěstí a naplnění.

Strava, spánek

Stravovat se můžete sami nebo přispět na jídlo (1000 Kč) a sdílet tento čas s námi. Můžete přespat na místě (50Kč noc) nebo si najít hotel v blízkosti. Doporučím hotel v emailu po přihlášení. Co si vzít s sebou vám přijde po přihlášení emailem.

Výhody práce ve skupině

Často se setkávám se dvěma větami : 1 ) „Jsem rád/a, že si mohu s někým otevřeně popovídat, že jsi člověk, který mne neodsoudí a věří ve stejné věci jako já“. 2) „Jak by jsi řešila, nebo jaký máš názor na to či ono“? Tím, že společně sdílíme různé názory a prožitky čerpáme ze zkušeností a moudrosti druhých lidí. Na kurzech se setkáváme s těmi, co smýšlí a mají podobné cíle jako my. Učení se je vzájemné. Probíhá nejen na úrovni mysli, ale také na úrovni těla, srdce a duše. Všechno, co vyléčíme v sobě, co poznáme a co uvolníme, je krásným dárkem také pro všechny ostatní, nejen ve skupině. Učení mudrců říká: „Vaše poznání a pochopení „ života“ neléčí jen vás, ale také generace před vámi i generace po vás“. Vaše osobní touhy něco v sobě změnit v krásu, přináší velký prospěch i pro ostatní. Jak se říká: „ Změň sebe a změníš svět“.

Důležité pro vás i nás

Někteří lidé jsou plni očekávání a někdy i obav, co se bude na kurzech dít. Mohu s klidným svědomím i srdcem říci, že je vytvořena bezpečná, chráněná i klidná atmosféra a prostředí. Přicházejí zde lidé, kteří jsou upřímní a mají otevřené srdce, tak jako vy. Je pro nás velmi důležité, abyste se v průběhu každého kurzu cítili v bezpečí a pohodě. Proto si také vyhrazujeme právo ukončit kurz účastníkovi, který bude jakkoli narušovat toto bezpečí, bez vrácení kurzovného. Tyto kurzy nemají nic společného s lacinou skupinovou erotikou. Absolvováním jakéhokoli kurzu získáte cenné informace, které obohatí váš život. Nejen váš…

Transformuj sebe a pomoz vytvořit krásný, klidný a láskyplný partnerský život a svět.

Píši účastníci

Vždy je vloženo jen pár vašich zpětných vazeb. Kdybych dala všechny, tak jen čtete...

Veľmi prínosný a obohacujúci bol 6-dňový kurz s Adriankou. Nie len pre prácu maséra/masérky, ale aj pre náš vzťah s mojim priateľom keďže sme tam boli spolu. Priateľ sa naučil vďaka Adri vnímať ženu ako takú a lepšie rozumieť jej pocitom a túžbam. Samozrejme človek ktorý ide na takýto kurz, mal by ísť z vlastného presvedčenia, inak to nemusí mať taký požadovaný efekt. Priestory na výuku boli podľa našich predstáv. Vybavenie bolo kompletné. Kávička,čajík a niečo na chrumkanie bolo nonstop zabezpečené. Teda Adri je aj výborná hostiteľka. Varila nám rôzne dobroty. Spali sme síce na matračkách, ale v tom by som žiaden problém nehľadala, práve naopak. Pripomenulo nám to staré dobré časy. Výučbu viedla veľmi profesionálne, nenásilne a pritom ľudsky. To znamená, že vedela odpovedať na všetky otázky a ak sme aj na niečo zabudli, alebo sme to preskočili, tak sme sa k tomu vrátili. Stávalo sa, že sme žiadnu otázku položiť nemuseli a Adri nám to videla na očiach. A keďže sme boli na kurz prihlásení rôzni ľudia, snažila sa nám všetkým vyhovieť a vyjsť v ústrety. S priateľom sme si istý, že ešte minimálne na jeden kurz k Adri prídeme. Je to veľmi úžasná, milá, vnímavá, ľudská, prívetivá, prispôsobivá, trpezlivá a skúsená žena. Ďakujeme Ti Adri.

Oli a Rasťo

Již jsem byl na několika seminářích, vždy byly jiné. U tebe to bylo úplně jiné, překvapivé a milé. Byla jsi s námi všemi stále, odpovídala na všechny otázky, učila nás s láskou, jídlo pro nás vařila a bylo chutné, snídani i večeři připravovala, pohoštění přes den. Tolik času a všechno klapalo. Výuka s citem a také s humorem, každého jsi ve své podstatě odhadla. Nejen to, že jsi nás naučila celotělové smyslné masáže, to jak přistupovat k ženě i muži, jak je to se vlastní i partnerčinou sexualitou...., ale ještě k tomu, jsi odhalila naše vlastní slabiny a síly na které se máme zaměřit. To, že jsi šla s námi zapařit, tak to byla síla, všichni přednášející nebo učitelé odejdou, ale ty jdeš s námi. Prostě týden jako doma s přáteli. Za to moc děkuji, to jsme potřeboval.

René

Chtěla bych poděkovat za celou výuku smyslných masáží. Byly to pro mne velmi úžasné dny, plné nového objevování a změn. Vůbec jsem netušila, jak málo toho víme o svých tělech i o vlastní intimitě. Naučila jsem se hodně nových věcí a hlavně jsem pochopila, kde byl problém v mém vlastním prožívání. Moc děkuji za vše.

Lída

Průvodce vám bude

Průvodkyní ti je Adriána Kučková, která se aktivně věnuje celostním smyslným masážím, vlastním osobním rozvojem prochází od roku 2006 a do tajů partnerských vztahů vešla v roce 2010. Je ženou (ve všech podobách), matkou, kamarádkou, přítelkyní, podnikatelkou a zajímá ji vše, co obohacuje její život - práce s tělem, myslí a duší, prohloubení intimity, pochopení lásky, cesta ke spokojenému partnerství nejen s přítelem, ale také s dětmi, rodinou, přáteli ...Věnuje se také šamanskému učení, práci s energiemi, věří své intuici a síle ženství. Vše, co ví, ti ráda předá, co neví, to ti zjistí. Ona vlastně musí , naplňuje svou karmu, jak ráda říká.

Když je potřeba doprovází ji na kurzech René.