Kurz - Síla vědomého doteku

V roce 2020 je pouze individuální výuka pro jednotlivce i páry.. Ale můžete přijít třeba s kamarády či kolegy. 

Dotek je mostem mezi dvěma těly. Něžný a laskavý dotek, který přijímáme i dáváme, nás vede k hlubokému uvolnění a otevření se, posiluje naší základní životní sílu.

Pro jednotlivce i páry, laiky i maséry.

Kdy:

Po domluvě

Kde:

Čas:

10 - 14 hod.

Cena:

3 500,- Kč/os.
6 000,-Kč/pár.

Výuka, skripta, nealko, káva, čaj

Poptávkový formulář

Rychlejší domluva je telefonem: 739 564 720, neboť na emailu nejsem stále. 
Poptávkový formulář slouží výhradně k vyřízení konkrétního požadavku.
Vaše kontaktní údaje nebudou nikde evidovány ani jinak zpracovávány.

Hned, jak to bude možné se ozvu.

Po odeslání formuláře vám přijde email, ve kterém budou instrukce o zaslání jistiny a bližší informace ke kurzu.

Více ke kurzu

Podívej se na teoretickou část - videa. Na kurzu se pak již věnujeme praxi.

Více

Vědomé doteky jsou základním prostředkem vedoucím k osobnímu i partnerskému naplněnému životu. Toužíme po nich a potřebujeme je všichni: důvěru, úctu a intimitu, které jsou základem pro spokojený život a šťastné partnerství. S nimi jde ruku v ruce láska. Umění vědomého doteku a jejich každodenní používání prohlubuje a probouzí více lásky. V každém z nás roste důvěra v sebe i druhé, úcta se rozšiřuje do okolního světa a sdílení pravdy, posiluje duševní i fyzické zdraví. Stáváme se klidnějšími a ... (další si již doplníte sami vlastním poznáním). Tyto dny jsou věnované jednotlivcům i párům, kteří touží hlouběji se ponořit do tajů svého i partnerova těla. Jsou pro všechny bez ohledu vzdělání či zaměstnání. Absolvováním kurzu získáte cenné informace, které obohatí váš život. Nejen váš…

Doteky, dveře k celistvostí

Tak jako vzduch přináší nový nádech, tak doteky přinášejí: Úctu, Důvěru, Smyslnost, Poznání vlastního těla, Vnitřní klid a mír, Probouzení k životu,Poznání uložených traumat, Odstranění masek, které nosíme, Uvolnění emocí, Radost, Lásku, Volnost

Co vás na kurzu čeká

♣ poznání a význam doteků ♣ emoční doteky ♣ rituál úcty a důvěry ♣ smyslná senzuální masáž těla ♣ vnitřní sílu probudí meditace ♣ dávání i přijímání doteků ♣ bytí v přítomném okamžiku ♣ uvolnění napětí, těla a energie ♣ práce s dechem ♣ mnoho vlastních prožitků ♣ posílení sebeúcty ♣ čas na sdílení a otázky

Výhody práce ve skupině

Často se setkávám se dvěma větami : 1 ) „Jsem rád/a, že si mohu s někým otevřeně popovídat, že jsi člověk, který mne neodsoudí a věří ve stejné věci jako já“. 2) „Jak by jsi řešila, nebo jaký máš názor na to či ono“? Tím, že společně sdílíme různé názory a prožitky čerpáme ze zkušeností a moudrosti druhých lidí. Na kurzech se setkáváme s těmi, co smýšlí a mají podobné cíle jako my. Učení se je vzájemné. Probíhá nejen na úrovni mysli, ale také na úrovni těla, srdce a duše. Všechno, co vyléčíme v sobě, co poznáme a co uvolníme, je krásným dárkem také pro všechny ostatní, nejen ve skupině. Učení mudrců říká: „Vaše poznání a pochopení „ života“ neléčí jen vás, ale také generace před vámi i generace po vás“. Vaše osobní touhy něco v sobě změnit v krásu, přináší velký prospěch i pro ostatní. Jak se říká: „ Změň sebe a změníš svět“.

Důležité pro vás i nás

Někteří lidé jsou plni očekávání a někdy i obav, co se bude na kurzech dít. Mohu s klidným svědomím i srdcem říci, že je vytvořena bezpečná, chráněná i klidná atmosféra a prostředí. Přicházejí zde lidé, kteří jsou upřímní a mají otevřené srdce, tak jako vy. Je pro nás velmi důležité, abyste se v průběhu každého kurzu cítili v bezpečí a pohodě. Proto si také vyhrazujeme právo ukončit kurz účastníkovi, který bude jakkoli narušovat toto bezpečí, bez vrácení kurzovného. Tyto kurzy nemají nic společného s lacinou skupinovou erotikou. Absolvováním jakéhokoli kurzu získáte cenné informace, které obohatí váš život. Nejen váš…

Probuď svou sílu, lásku a moc léčitelství.

Reference

Moc všem děkuji.

Báječný kurz Doteků jsem absolvovala s mou 9 letou dcerou. Během 2 denního kurzu jsem obdržela tolik lásky, jemnosti, oddanosti a důvěry ze strany mužů, kterou jsem nepoznala ve všech svých partnerských vztazích dohromady a to mi je už 38 let. Dcera se díky kurzu konečně smířila s rozvodem rodičů, který proběhl už před 6 lety. Kurz doporučuji všem, kteří se nebojí/chtějí otevřít své srdce druhým lidem a cítit tak, že jsou bezpodmínečně milováni a přijati. Moc děkuji všem účastníkům kurzu za možnost sdílení všeho dobrého i zlého, co v životě prožili. Díky tomu jsem zjistila, že nás spojuje mnoho společného.

Markéta

Chtěla bych ti neskutečně poděkovat za to, co jsi mi umožnila poznat a objevit v sobě během víkendu vědomého doteku.Cítím se velmi šťastná po moc dlouhé době. když ještě pořád pláču, ale cítím, že to potřebuji...... Mám ještě dlouhou cestu před sebou abych došla Domů. Ale díky tvé krásné duši otvírám nové obzory. Děkuji, jsi úžasná. Dobrou noc Míša.

Michaela

Děkuji za krásný víkend plný báječných lidí, úžasných doteků, vlídných slov a hlubokého poznání sebe sama skrze tělo. Za ty dva dny jsem si uvědomila, že doteky jsou opravdu uměním.

Jana

Veľmi prínosný a obohacujúci bol kurz s Adriankou. Nie len pre prácu maséra/masérky, ale aj pre náš vzťah s mojim priateľom keďže sme tam boli spolu. Priateľ sa naučil vďaka Adri vnímať ženu ako takú a lepšie rozumieť jej pocitom a túžbam. Samozrejme človek, ktorý ide na takýto kurz, mal by ísť z vlastného presvedčenia, inak to nemusí mať taký požadovaný efekt. Priestory na výuku boli podľa našich predstáv. Vybavenie bolo kompletné. Kávička,čajík a niečo na chrumkanie bolo nonstop zabezpečené. Teda Adri je aj výborná hostiteľka. Výučbu viedla veľmi profesionálne, nenásilne a pritom ľudsky. To znamená, že vedela odpovedať na všetky otázky a ak sme aj na niečo zabudli, alebo sme to preskočili, tak sme sa k tomu vrátili. Stávalo sa, že sme žiadnu otázku položiť nemuseli a Adri nám to videla na očiach. A keďže sme boli na kurz prihlásení rôzni ľudia, snažila sa nám všetkým vyhovieť a vyjsť v ústrety. Je to veľmi úžasná, milá, vnímavá, ľudská, prívetivá, prispôsobivá, trpezlivá a skúsená žena. Ďakujeme Ti Adri.

Rasťo a Oli

Průvodce vám bude

Průvodkyní ti je Adriána Kučková, která se aktivně věnuje celostním smyslným masážím, vlastním osobním rozvojem prochází od roku 2006 a do tajů partnerských vztahů vešla v roce 2010. Je ženou (ve všech podobách), matkou, kamarádkou, přítelkyní, podnikatelkou a zajímá ji vše, co obohacuje její život - práce s tělem, myslí a duší, prohloubení intimity, pochopení lásky, cesta ke spokojenému partnerství nejen s přítelem, ale také s dětmi, rodinou, přáteli ...Věnuje se také šamanskému učení, práci s energiemi, věří své intuici a síle ženství. Vše, co ví, ti ráda předá, co neví, to ti zjistí. Ona vlastně musí , naplňuje svou karmu, jak ráda říká.

Když je potřeba doprovází ji na kurzech René nebo spolupracovníci.