Kurz - Síla vědomého doteku 2

Pokračovací víkend pro maséry celostní smyslné masáže, na kterém půjdeme hlouběji k nastartování samoléčení těla i mysli. Vše, co se zde naučíte, můžete používat u různých druhů masáží a také mnohé využijete v rodině.

Kdy:

18 - 19. 5. 2019

Kde:

Čas:

so: 10 - 19 hod.
ne: 10 - 14 hod.

Cena:

2 500,- Kč/os.

výuka, skripta, káva, čaj.

Je možnost přespání (50,- Kč/os.)

Poptávkový formulář

Rychlejší domluva je telefonem: 739 564 720, neboť na emailu nejsem stále. 
Poptávkový formulář slouží výhradně k vyřízení konkrétního požadavku.
Vaše kontaktní údaje nebudou nikde evidovány ani jinak zpracovávány.

Hned, jak to bude možné se ozvu.

Více ke kurzu

Více

Čím více znáš, tím více můžeš dát.

Pro koho kurz je

Kurz je pro maséry a terapeuty.

Co vás na kurzu čeká

♣ Doteky harmonie - meridiány ♣ Práce s energií ♣ Cvičení k rozproudění energie v těle a pro úsměv ♣ Techniky zaměřené na probuzení jednotlivých částí těla, mysli a srdce ♣ Aromaterapie ♣ Reichiánské dýchání ♣ Antistresová masáž ♣ Práce s bloky (spasmy aj.) na těle ♣ Je vyhrazen čas pro otázky a odpovědi

Výhody práce ve skupině

Často se setkávám se dvěma větami : 1 ) „Jsem rád/a, že si mohu s někým otevřeně popovídat, že jsi člověk, který mne neodsoudí a věří ve stejné věci jako já“. 2) „Jak by jsi řešila, nebo jaký máš názor na to či ono“? Tím, že společně sdílíme různé názory a prožitky čerpáme ze zkušeností a moudrosti druhých lidí. Na kurzech se setkáváme s těmi, co smýšlí a mají podobné cíle jako my. Učení se je vzájemné. Probíhá nejen na úrovni mysli, ale také na úrovni těla, srdce a duše. Všechno, co vyléčíme v sobě, co poznáme a co uvolníme, je krásným dárkem také pro všechny ostatní, nejen ve skupině. Učení mudrců říká: „Vaše poznání a pochopení „ života“ neléčí jen vás, ale také generace před vámi i generace po vás“. Vaše osobní touhy něco v sobě změnit v krásu, přináší velký prospěch i pro ostatní. Jak se říká: „ Změň sebe a změníš svět“.

Důležité pro vás i nás

Někteří lidé jsou plni očekávání a někdy i obav, co se bude na kurzech dít. Mohu s klidným svědomím i srdcem říci, že je vytvořena bezpečná, chráněná i klidná atmosféra a prostředí. Přicházejí zde lidé, kteří jsou upřímní a mají otevřené srdce, tak jako vy. Je pro nás velmi důležité, abyste se v průběhu každého kurzu cítili v bezpečí a pohodě. Proto si také vyhrazujeme právo ukončit kurz účastníkovi, který bude jakkoli narušovat toto bezpečí, bez vrácení kurzovného. Tyto kurzy nemají nic společného s lacinou skupinovou erotikou. Absolvováním jakéhokoli kurzu získáte cenné informace, které obohatí váš život. Nejen váš…

Život přináší stále nové zkušenosti a dovednosti.

Průvodce vám bude

Průvodkyní ti je Adriána Kučková, která se aktivně věnuje celostním smyslným masážím, vlastním osobním rozvojem prochází od roku 2006 a do tajů partnerských vztahů vešla v roce 2010. Je ženou (ve všech podobách), matkou, kamarádkou, přítelkyní, podnikatelkou a zajímá ji vše, co obohacuje její život - práce s tělem, myslí a duší, prohloubení intimity, pochopení lásky, cesta ke spokojenému partnerství nejen s přítelem, ale také s dětmi, rodinou, přáteli ...Věnuje se také šamanskému učení, práci s energiemi, věří své intuici a síle ženství. Vše, co ví, ti ráda předá, co neví, to ti zjistí. Ona vlastně musí , naplňuje svou karmu, jak ráda říká.

Když je potřeba doprovází ji na kurzech přítel nebo spolupracovníci.