Setkávání - Úplňková meditace

Meditace v době úplňku má velkou moc a sílu. Zvu všechny příznivce meditací, také ty, kteří hledají vnitřní klid a sebe sama. Meditace proběhne vždy v podvečer dne úplňku.

Kdy:

Úplněk: 21. 1. 2019

Další

Kde:

Čas:

Po: 19 - 20 h

Cena:

   100,-Kč/os.

Poptávkový formulář

Rychlejší domluva je telefonem: 739 564 720, neboť na emailu nejsem stále. 
Poptávkový formulář slouží výhradně k vyřízení konkrétního požadavku.
Vaše kontaktní údaje nebudou nikde evidovány ani jinak zpracovávány.

Hned jak to bude možné se ozvu.

Více o úplňkové meditaci

Více

Sám si určíš záměr meditace. Záměr je cíl. Každý z nás má nějaký cíl, nějaké přání. Třeba mít opět zdraví, najít lásku, partnera, práci, uklidnit myšlenky, jít za své nynější hranice, odpoutat se od minulosti atd. Síla luny a meditace, pomáhá splnit tvůj záměr. V průběhu roku jistě přijde také společný záměr, to znamená, že se všichni budeme v meditaci soustředit na jedno.

Co meditace přináší

Vnitřní klid, osobní poznání a posun, naplnění, uvědomění si různých věcí, čas sám pro sebe, přátele a mnoho dalšího. Co meditace přinášejí pozná člověk, když je praktikuje.

Co vás meditace naučí

Být tady a teď, spojení těla, mysli a duše, správnému dýchání, jak si poradit ve stresových situacích, plné pozornosti, hlubšímu vnímání, otevření se, způsob, jak si splnit svá přání......

Kdy dovednosti využijete

Kdykoliv budete potřebovat.

Co si vzít s sebou

pohodlné oblečení, tužku a blok na poznámky, karimatku,deku, dobrou náladu a záměr.

K čemu slouží poplatek

Když budeme v salónu, tak na elektriku, vodu, čaj, kávu, nějakou tu mlsku po meditaci. Když půjdeme meditovat ven, za pěkného počasí, pak poplatek nemusíte dávat, vezmete si vodu a občerstvení z domu.

Průvodce vám bude

Průvodkyní ti je Adriána Kučková, která se aktivně věnuje celostním smyslným masážím, vlastním osobním rozvojem prochází od roku 2006 a do tajů partnerských vztahů vešla v roce 2010. Je ženou (ve všech podobách), matkou, kamarádkou, přítelkyní, podnikatelkou a zajímá ji vše, co obohacuje její život - práce s tělem, myslí a duší, prohloubení intimity, pochopení lásky, cesta ke spokojenému partnerství nejen s přítelem, ale také s dětmi, rodinou, přáteli ...Věnuje se také šamanskému učení, práci s energiemi, věří své intuici a síle ženství. Vše, co ví, ti ráda předá, co neví, to ti zjistí. Ona vlastně musí , naplňuje svou karmu, jak ráda říká.