Kurz - Staň se skvělým milencem

V roce 2020 je pouze individuální výuka. Ale můžete přijít třeba s kamarády.

Okouzli dovednostmi ženu svého srdce, buď jí oporou, přítelem i milencem. Jak? Mnohé se dozvíte a naučíte na workshopu.

Kdy:

Po domluvě

Kde:

Čas:

10 - 16 h

Cena:

  3 500,-Kč/os.
  6 000,- Kč/2.os.

Poptávkový formulář

Rychlejší domluva je telefonem: 739 564 720, neboť na emailu nejsem stále. 
Poptávkový formulář slouží výhradně k vyřízení konkrétního požadavku.
Vaše kontaktní údaje nebudou nikde evidovány ani jinak zpracovávány.

Hned, jak to bude možné se ozvu.

Po odeslání formuláře vám přijde email, ve kterém budou instrukce o zaslání jistiny a bližší informace ke kurzu.

Více k workshopu staň se skvělým milencem

Více

Jeden den dokáže změnit celý život.Chceš proniknout do ženské duše? Vědět, po čem žena opravdu touží? Poznat její vnitřní svět? Zjistit, jak se ženy dotýkat a prohloubit znalosti ženské sexuality? Pak přijď získat mnoho teoretických i praktických dovedností doteků na těle i duši a na intimních partiích ženy. 9 mužů z 10 vždy v průběhu kurzu vysloví: "Tak to jsem vůbec nevěděl" a "Takže jsem to dělal úplně špatně".

Průběh

V praktické části budou přítomny modelky, takže si každý muž ihned na místě vyzkouší doteky, působnost erotogenních zón a masáž vagíny -Lotosového květu.

Co se naučíte

Jaké jsou rozdíly v ženském a mužském prožívání, o vědomém doteku,j ak být v přítomnosti, jak připravit ženu na milování. Anatomii joni (Lotosového květu), o orgasmech ženy a jak k nim dojít, jak najít bod G, naučíte se erotogenní zóny a jak je skrze dotyk probudit,krásnou jemnou masáž joni.

Co si vzít s sebou

pohodlné oblečení, tužku, blok, ručník, dobrou náladu.

Večer budeš odjíždět ještě moudřejší než doposud, s otevřeným srdcem, úctou a láskou k ženám a bohatý svou zručností, kterou můžeš rozmazlovat svou milovanou. Jsi ještě lepším mužem a milencem.

Reference

Děkuji všem.

Super den, mnoho nových informací a super masáž. Díky moc.

Petr

Doporučuji všem mužům, který opravdu záleží na vztahu a chtějí mít šťastnou ženu. Konečně jsem pochopil svou Markétku.

Kamil

Průvodcem vám bude

Průvodkyní ti je Adriána Kučková, která se aktivně věnuje celostním smyslným masážím, vlastním osobním rozvojem prochází od roku 2006 a do tajů partnerských vztahů vešla v roce 2010. Je ženou (ve všech podobách), matkou, kamarádkou, přítelkyní, podnikatelkou a zajímá ji vše, co obohacuje její život - práce s tělem, myslí a duší, prohloubení intimity, pochopení lásky, cesta ke spokojenému partnerství nejen s přítelem, ale také s dětmi, rodinou, přáteli ...Věnuje se také šamanskému učení, práci s energiemi, věří své intuici a síle ženství. Vše, co ví, ti ráda předá, co neví, to ti zjistí. Ona vlastně musí , naplňuje svou karmu, jak ráda říká.