Kurz - limbický otisk

V roce 2020 je pouze individuální výuka pro jednotlivce i páry. Ale můžete přijít třeba s kamarády či kolegy. 

Jemně řízená terapeutická meditace při které "přepíšete vlastní limitující vzorce".
Inspirovaná metodou Eleny Tonetti

Kdy:

Po domluvě

Kde:

Čas:

13 - 16 h

Cena:

  1 200,-Kč/os.
  2 000,-Kč/pár

Poptávkový formulář

Rychlejší domluva je telefonem: 739 564 720, neboť na emailu nejsem stále. 
Poptávkový formulář slouží výhradně k vyřízení konkrétního požadavku.
Vaše kontaktní údaje nebudou nikde evidovány ani jinak zpracovávány.

Hned jak to bude možné se ozvu.

Po odeslání formuláře vám přijde email, ve kterém budou instrukce o zaslání jistiny a bližší informace ke kurzu.

Více o limbickém přepisu

Více o meditaci

Speciální jednodenní seminář, při kterém se společně snažíme „přepsat vaši paměťovou stopu“. To znamená, že se pokusíme přepsat vaše vzorce a návyky z dětství, které vás nutí v různých situacích reagovat tak, že vám to z časového odstupu není příjemné. Limbický otisk je jemně vedená terapeutická meditace, ve které se vracíte do prenatálního období, porodu i doby těsně po porodu a do vašeho raného dětství. V této době se formují nešťastné vzorce a návyky, které vás provází životem, a nyní máte šanci je během tohoto semináře změnit. Ne rozumem, ale hlubokým citovým prožitkem. Během tohoto osvobozujícího semináře se znovu stanete dítětem a zrodíte tak, jak si přejete – v lásce, radosti, bezpečí a míru.

Limbický systém

Limbický systém  je části našeho mozku. Není to samostatný systém, ale sbírka struktur, které podporují a pracují s emocemi, chováním, motivací, dlouhodobou pamětí,  ovlivňuje endokrinní systém a autonomní nervový systém. Je to takový malý počítač, který si ukládá všechny emoce a prožitky. Když potřebuje, tak je vytáhne a tím ovlivňuje naše jednání.  Když jsme v bříšku maminky a malými dětmi, moc toho změnit nemůžeme, ale v dospělosti ano. je jen na sás samotných zda si "počítačový program" chceme ponechat nebo jej přepsat.

Prenatální období

Ať si to uvědomujeme nebo ne, náš život řídí nastavení našich myšlenek, prožitků, pocitů a emocí. První pocity a prožitky máme již v prenatální období. Jsme úzce spjati s naší maminkou a cítíme všechny její bolesti, radosti, starosti, pocity štěstí, úzkosti….Vnímáme, jestli jsme očekávání, jestli jsme milování.Jestli se na náš příchod maminka s tatínkem těší. V období, kdy přicházíme na svět, při porodu, prožíváme svůj vlastní pocit. „ Jejda, co se to děje, kde to jsem? Mami, kde jsi? Aha tady, teď se cítím v bezpečí, ležím na maminčině bříšku a prsou, které tak dobře znám. Je tady teploučko a cítím mnoho lásky z jejího těla a hlasu“. Nebo – „Kam mě to nesou, to tady neznám, kolik je tady neznámých lidí, co to se mnou dělají. Chci k mamince“. Potom? Cítíme strach, bezmoc, ne-úctu a ne-lásku, beznaděj, opuštěnost, zoufalství. Je to jeden z největších otisků (Limbický otisk), jeden z největších programů, který si uložíme hluboko ve svém těle a paměti. Ten pak řídí naše chování a reakce ve všech životních situacích. Každé rozhodování, každý nápad, každý projekt vychází z našeho záznamu, z Limbického otisku. První roky našeho života zaznamenáváme nové a nové emoce a prožitky. Ty se přidávají k Limbickému otisku. A pohár se plní bolestí, strachem, neúctou k sobě samému. Stále dokola děláme ty samé chyby a ptáme se proč. Proč se nemohu poučit? Proč stále potkávám velmi podobné partnery? Proč nemám šťastný vztah? Proč nemám práci, která mě naplňuje? Proč děti zlobí? Proč, proč, proč? V limbickém otisku může být také ukryta příčina mnoha nemocí, např: alergie, astma,atopický ekzém aj. Limbický otisk je velmi silné naprogramování, které nás vrací stále k tomu, co jsme si otiskly jako – „lásku“.

Můžete změnit

Během semináře Limbický otisk máte šanci změnit vzorce, které máte hluboko v sobě uloženy. Tyto vzorce, návyky a vaše životní zkušenosti vám dávají pocit, že „takhle to na světě chodí“. Ale není tomu tak. Je to jen osobní „filtr“, který zabarvuje naše vidění světa a ovlivňuje vás. Opravdová skutečnost je jiná, ale tu často přes tento osobní filtr nevidíme. Naše vzorce a návyky ovládají náš život. Vy se naučíte jak tvořit nové vzorce a svůj život měnit. 

Potom

Výsledkem je nový pohled na svět. Už se nemusíte přejídat, začne vám fungovat vztah, nehádáte se kvůli maličkostem, znovu se zamilujete, uvolníte se, radujete se z maličkostí, vidíte věci jinak, vztah s rodiči dostane jiný rozměr ... U každého je to jiné, ale vždy se jedná o změnu k lepšímu.

Co si vzít s sebou

♣  cokoliv, co vám pomůže cítit se příjemně při novém příchodu - deku, polštář aj. ♣  cokoliv, co je pro vás něčím významné ♣  poznámkový blok a něco na psaní. Přineste svačinu, sladkost - udrží hladinu cukru v krvi, aby vám bylo dobře ♣  prosím nepoužívejte během tohoto semináře make up ani parfém ♣  pohodlné oblečení umožňující volný pohyb a ležení na zemi, karimatku ♣  dobrou náladu

Zážitek ze semináře je také základem pevného rozhodnutí změnit svůj život do krásy. Umožnit  i svým dětem narodit se v láskyplném a respektujícím prostředí, vytvořit jim pozitivní limbický otisk hned od začátku, aby mohly kráčet životem silní a bez emočních jizev.

Reference

Píšete a já děkuji.

Chci se s vámi podělit o mou zkušenost ze semináře Limbický otisk. Chci moc poděkovat za krásný zážitek, který mi mění můj život. Vřele doporučuji všem, kdo chce být šťastný ve svém životě. Seminář byl pro mě ochutnávkou mnoha emocí, které se střídaly jako na houpačce. Pomohl mi uvědomit si, jakou sílu pro člověka mají v celém jeho životě zážitky z dětství, jsou mocné. Jak jej ovlivňují, byť jen malé špatné zážitky v každodenním žití. Začátek semináře byl velmi uvolňující a zajímavý a úplně jsem se dokázala odpoutat od všech rušivých věcí a dostat se do svého nitra. Otisk měl pro mne velký přínos do života v tom, jak málo stačí pozměnit svou minulost v myšlenkách a představách a tím se zbavit spousty zábran a být volní. Minulost vlastně neexistuje, ale dokáže řídit přítomnost i budoucnost. Byl to další krůček k dosažení dokonalého života, takového, jaký si přeji mít a myslím si, že každý z nás . Katka

Katka

Už jste někdy v životě zažili stav absolutního uvolnění a přirozenosti sama sebe? Tento krásný zážitek jsem zažil na semináři o Limbickém otisku, který mě provedl úžasnou cestou fantazie, vzpomínek a uvědomění si. Během semináře mě obklopovala spousta skrytých emocí, které jsem v sobě dokázal mnoho let skrývat. Pocit smutku a radosti, který mě doprovázel pláčem i smíchem bez jakýchkoli zábran, ačkoli v místnosti bylo spousta cizích lidí. Přestože je člověk nezná, uvědomí si, kolik máme vlastně společného a že i oni jsou součástí našeho života. Doprovodem hudební tématiky se člověk dokázal dostat do jakési extáze, která napomáhala tomu, abych nakročit do svého nitra, svého Já, ne-li do mé duše. Co z toho vlastně vyplývá? Je ještě spousta věcí, které naše životy nezažili a těch milion možností o kterých ještě ani nevíme. Čeho jsme vlastně schopni? Jde však o celoživotní práci na sama sobě a seminář Limbický otisk se pro mě stal odrazovým můstkem. Chce to jen Chtít!! Již si to plně uvědomuji. Děkuji za toto nakopnutí změnit svůj dosavadní život.

Dan

Prožila jsem Limbický otisk již 3 krát a vždy je pro mě velmi osobní a z hloubi srdce se mne dotýká. Stále posouvám své hranice představivosti, která je u Limbického otisku důležitá. U první této meditace jsem se neuměla tak uvolnit a byl to pro mne velmi intenzivní zážitek. Setkání se se svým kmenem, představit si rodiče jek moc se milují a těší se na mě, jak vyrůstám v lásce, mé názory jsou přijímány, učím se to, po čem toužím... moc jsem plakala, protože nikdy jsem nic takového nezažila.... Na 3 Limbiku jsem se posunula o hodně a mnoho mi dal, až jsem překvapená, kolik věcí se změnilo - vztah k rodičům, sama k sobě, k dětem, přátelům i práci. Jedna z úžasných metod osobního rozvoje. Děkuji, že jsem mohla....

Jitka

Mé zrození a dětství bylo nepěkné. Když jsem si v meditaci limbického otisku vytvářela svůj příchod na svět a dětství provázelo mě mnoho pláče, ještě i doma. Celý týden před spaním jsem si představovala průběh Limbického otisku a více se nořila do této krásné meditace. Následné setkání s rodiči mě velmi překvapilo. Můj vztah k nim se změnil a pociťuji že i oni se ke mě chovají jinak, lépe. Že by jedna opakovaná meditace měla tak velkou sílu, ptala jsem se sama sebe. Ano, měla, zní má odpověď. Nyní znám sílu meditace a myšlenky.

Mirka

Průvodce vám bude

Průvodkyní ti je Adriána Kučková, která se aktivně věnuje celostním smyslným masážím, vlastním osobním rozvojem prochází od roku 2006 a do tajů partnerských vztahů vešla v roce 2010. Je ženou (ve všech podobách), matkou, kamarádkou, přítelkyní, podnikatelkou a zajímá ji vše, co obohacuje její život - práce s tělem, myslí a duší, prohloubení intimity, pochopení lásky, cesta ke spokojenému partnerství nejen s přítelem, ale také s dětmi, rodinou, přáteli ...Věnuje se také šamanskému učení, práci s energiemi, věří své intuici a síle ženství. Vše, co ví, ti ráda předá, co neví, to ti zjistí. Ona vlastně musí , naplňuje svou karmu, jak ráda říká.

Když je potřeba, doprovází ji na kurzech René.