Kurz - Antistresová masáž

V roce 2020 je pouze individuální výuka pro jednotlivce i páry.  Ale můžete přijít třeba s kamarády či kolegy. 

Už název napovídá, že se jedná o masáž, která ulevuje stresu. Uvolňuje fyzické i psychické napětí, nervozitu, nesoustředěnost, úzkost. Je úžasná při bolestech hlavy, ramenou a bolestech horní části zad.

Umět Antistresovou masáž je velkým přínosem pro partnera, děti, rodinu i přátelé. Naučí se ji každý, protože je jednoduchá a velmi účinná na uvolnění stresu, zatuhnutí horní části těla, při velké aktivitě, roztěkanosti, hyperaktivitě. Sbližuje vás s milovanými lidmi, je projevem lásky a úcty.

Kdy:

Po domluvě

Kde:

Čas:

 10 - 17 h

Cena:

2 000- Kč/os.
3 300,- Kč/pár

Poptávkový formulář

Rychlejší domluva je telefonem: 739 564 720, neboť na emailu nejsem stále. 
Poptávkový formulář slouží výhradně k vyřízení konkrétního požadavku.
Vaše kontaktní údaje nebudou nikde evidovány ani jinak zpracovávány.

Hned jak to bude možné se ozvu.

Po odeslání formuláře vám přijde email, ve kterém budou instrukce o zaslání jistiny a bližší informace ke kurzu.

Více o antistresové masáži

Více

Už název napovídá, že se jedná o masáž, která ulevuje stresu. Uvolňuje fyzické i psychické napětí, nervozitu, nesoustředěnost, úzkost. Je úžasná při bolestech hlavy, ramenou a bolestech horní části zad. Mnoho napětí ze stresu se nám udržuje na hlavě, krku, ramenou a okolí srdce. Antistresová masáž věnuje těmto částem velkou pozornost. Nejenom, že se u masáže uvolňuje napětí svalů a stresu, ale také v těchto částech na těle vedou energetické dráhy (meridiány), které se doteky rozproudí. 

Průběh

10 - 11h - práce s energií, 11 - 12h - techniky k uvolnění stresu, 12 - 13. 30h  - masáž hlavy, 13.30 - 14.30h - obědová přestávka, 14.30 - 16.30h - antistresová masáž, ukázka, vlastní prožitek masáže, 16.30 - 18h - práce s emocemi, akupunkturní body, párová meditace klidu.

Co se naučíte

Uvolnit napětí a stres,celou antistresovou masáž, jak uvolnit emoce, jak pracovat s emocemi, masáž hlavy, akupunkturní body stresu, jemnou práci s energií, párovou meditaci klidu

Kdy masáž využijete

Dovednostmi z tohoto kurzíku můžete ihned pomoci při prvních příznacích vyčerpanosti, deprese, úzkosti, bolestech hlavy a tuhnutí ramen či šíje. Tyto znalosti se vždy hodí mít po ruce. Nenahrazuje lékaře a léky.!!!!!

Co si vzít s sebou

pohodlné oblečení, tužku a blok na poznámky, karimatku, prostěradlo, osušku,deku, olej, dobrou náladu

Průvodce vám bude

Průvodkyní ti je Adriána Kučková, která se aktivně věnuje celostním smyslným masážím, vlastním osobním rozvojem prochází od roku 2006 a do tajů partnerských vztahů vešla v roce 2010. Je ženou (ve všech podobách), matkou, kamarádkou, přítelkyní, podnikatelkou a zajímá ji vše, co obohacuje její život - práce s tělem, myslí a duší, prohloubení intimity, pochopení lásky, cesta ke spokojenému partnerství nejen s přítelem, ale také s dětmi, rodinou, přáteli ...Věnuje se také šamanskému učení, práci s energiemi, věří své intuici a síle ženství. Vše, co ví, ti ráda předá, co neví, to ti zjistí. Ona vlastně musí , naplňuje svou karmu, jak ráda říká.