Kurz - Procitnutím k potěšení:

vaginální mapování a mapování mužství

V roce 2020 je pouze individuální výuka, jednotlivec i páry. Ale můžete přijít třeba s kamarády.

Jemná doteková terapie zaměřená na citlivost a vnímavost intimních orgánů. Víkend plný vlastního léčení těla a intimních orgánů, pomoc při léčení partnera. Můžete léčit sami sebe nebo se naučit terapii pro partnera a nejlepší je, když s partnerem přijdete spolu.  Mapování je jedna z nejefektivnějších dotekových technik, která slouží k rozpuštění starých traumat a bolestí na emoční i tělesné úrovni.

Terapie vaginální mapování                                    Terapie mapování mužství

Kdy:

Po domluvě

Kde:

Čas:

10 - 17 hod.

Cena:

3 500,- Kč/os.
6 000,-Kč/pár.

výuka, káva, čaj.

Poptávkový formulář

Rychlejší domluva je telefonem: 739 564 720, neboť na emailu nejsem stále. 
Poptávkový formulář slouží výhradně k vyřízení konkrétního požadavku.
Vaše kontaktní údaje nebudou nikde evidovány ani jinak zpracovávány.

Hned, jak to bude možné se ozvu.

Po odeslání formuláře vám přijde email, ve kterém budou instrukce o zaslání jistiny a bližší informace ke kurzu.

Více ke kurzu

Více

Mapování je víc než pouhá masáž Každý z nás v hloubi srdce touží po plném odevzdání se lásce, a současně je v nás také strach. Uzavřeností se chráníme před bolestí (z minula) a tím blokujeme prožitky radosti, plnosti a potěšení z intimity a sexuality. V různých knihách a článcích pro zlepšení sexuálního života se většinou setkáváme s technickými návody, které však z intimního života činí spíše sportovní výkon. Je třeba si uvědomit, že cesta k prohloubení sexuality nevede skrze silnější stimulaci, ale skrze pochopení a poznání. Naučíte se jednu z nejefektivnějších dotekových metod, která slouží k rozpouštění „v těle uložených“ starých bolestí a jizev, které vám brání v plném prožívání radosti a potěšení z vlastního těla. Budeme pracovat na tělesné i emoční úrovni, neboť jsou velmi úzce propojena.  Ženy i  muži cítí ve svém srdci, že chtějí v intimním životě prožívat víc - víc lásky, radosti, spokojenosti a vášně, mnohdy si neuvědomují, co jim v tom brání. Jsou to stará uložená zranění. 

Pro koho kurz je

Ženy i muže, kteří touží po vlastní citlivosti, slovech ujištění, ukotvení ve svém středu a životě, otevření se a odevzdání plnému prožívání sexuality. Ti, kteří touží prožívat uzdravující a oživující vnitřní sílu a své tělo.Víkend je pro ženy, které si neužívají sexu, nedosahují orgasmy, trpí častými (nevysvětlitelnými) gynekologickými potížemi, ženy po těžkém porodu....Víkend pro muže, kteří mají problémy s předčasnou ejakulací, problémy s erekcí, závislostí na sexu.....Víkend je také pro partnery, kteří chtějí pomoci při odstranění těchto potíží, svým milovaným. 

Co vás na kurzu čeká

Budete probouzet svá necitlivá místa na celém těle i intimních orgánech pomocí mapování a uvolňovat emoční náboj, který je v místech ukryt a tím rozpouštět "zamrzlá" místa. Vědomě se propojíte se svými pocity, které jsou nashromážděné v intimní oblasti. Osobně i ze své praxe vím, že některá místa v intimních oblastech jsou necitlivá, některá plná potěšení, jiná plná různého druhu emocí: smutek, zloba, zášť. Bude vás také provázet - dech, pohyb, dotek a zvuk - to vše jsou nástroje, které zvyšují citlivost našeho těla a léčí naši duši. Když tato místa získají citlivost, objevíte také větší vnímavost, blaženost a vnitřní svobodu. Tento prožitek také dodává velkou víru v sebe.Nebudeme nic měnit nebo „ předělávat“. Pouze jemně rozpustíme to, co nám brání v prožívání vlastního bytí. Nepotřebujeme nové techniky, ale rozpustit to, co nám brání k naplněnému životu.

Uložená traumata

Naše tělo si ukládá mnoho neprožitých a nevyslovených negativních emocí, tím postupně vzniká v těle a na intimních místech "obrňování" a přestáváme "cítit". Tyto negativní prožitky i emoce mohou být způsobeny třeba operací, znásilněním, různými zákroky, šikanou, odmítnutím lásky, těžké porody, posměchem, týráním aj. Intimní i sexuální život se mohou stát nechtěnými a vyhýbáme se jim. I když prožíváme se pokoušíme prožívat intimní život, necítíme plné uvolnění, otevřenost, slast a rozkoš, protože cítíme nepříjemné pocity a bolest. S tím spontánně souvisí snížená chuť k sexu a dotekům.  Následně může přijít pocit (který samozřejmě skrýváme), že partner (ka) není dost vnímavý, že nemá na nás čas.

Velmi důležité k přečtení!

Tento seminář je jeden z nejotevřenějších k vám samotným. Proto prosím všechny zúčastněné, aby se chovali velmi pěkně a s úctou k sobě i druhým účastníkům. 

Výhody práce ve skupině

Často se setkávám se dvěma větami : 1 ) „Jsem rád/a, že si mohu s někým otevřeně popovídat, že jsi člověk, který mne neodsoudí a věří ve stejné věci jako já“. 2) „Jak by jsi řešila, nebo jaký máš názor na to či ono“? Tím, že společně sdílíme různé názory a prožitky čerpáme ze zkušeností a moudrosti druhých lidí. Na kurzech se setkáváme s těmi, co smýšlí a mají podobné cíle jako my. Učení se je vzájemné. Probíhá nejen na úrovni mysli, ale také na úrovni těla, srdce a duše. Všechno, co vyléčíme v sobě, co poznáme a co uvolníme, je krásným dárkem také pro všechny ostatní, nejen ve skupině. Učení mudrců říká: „Vaše poznání a pochopení „ života“ neléčí jen vás, ale také generace před vámi i generace po vás“. Vaše osobní touhy něco v sobě změnit v krásu, přináší velký prospěch i pro ostatní. Jak se říká: „ Změň sebe a změníš svět“.

Důležité pro vás i nás

Někteří lidé jsou plni očekávání a někdy i obav, co se bude na kurzech dít. Mohu s klidným svědomím i srdcem říci, že je vytvořena bezpečná, chráněná i klidná atmosféra a prostředí. Přicházejí zde lidé, kteří jsou upřímní a mají otevřené srdce, tak jako vy. Je pro nás velmi důležité, abyste se v průběhu každého kurzu cítili v bezpečí a pohodě. Proto si také vyhrazujeme právo ukončit kurz účastníkovi, který bude jakkoli narušovat toto bezpečí, bez vrácení kurzovného. Tyto kurzy nemají nic společného s lacinou skupinovou erotikou. Absolvováním jakéhokoli kurzu získáte cenné informace, které obohatí váš život. Nejen váš…

Probuď celé své tělo k plnému prožívání.

Terapie - Vaginální mapování

Průvodce vám bude

Průvodkyní ti je Adriána Kučková, která se aktivně věnuje celostním smyslným masážím, vlastním osobním rozvojem prochází od roku 2006 a do tajů partnerských vztahů vešla v roce 2010. Je ženou (ve všech podobách), matkou, kamarádkou, přítelkyní, podnikatelkou a zajímá ji vše, co obohacuje její život - práce s tělem, myslí a duší, prohloubení intimity, pochopení lásky, cesta ke spokojenému partnerství nejen s přítelem, ale také s dětmi, rodinou, přáteli ...Věnuje se také šamanskému učení, práci s energiemi, věří své intuici a síle ženství. Vše, co ví, ti ráda předá, co neví, to ti zjistí. Ona vlastně musí , naplňuje svou karmu, jak ráda říká.

Když je potřeba doprovází ji na kurzech René.