Kurz - Masáž intimních míst

Radost, Něha, Poznání. Výuka zaměřena na masáže intimních míst - jóni a lingam. Takto je v sanskrtu nazýváno ženské a mužské pohlaví. Masáže intimních míst, která velmi obohatí a rozšíří pohled na sexualitu. Úžasný, jeden z nejintenzivnějších seminářů. Získáváte velmi obohacující informace o vlastní i partnerově sexualitě. Informace, které vás opravdu rodiče ani "učitelé" nemohli předat..

 

Kdy:

16 - 17. 7. 2022
  8 - 9. 10. 2022

Čas:

so: 10 - 19 hod.
ne: 10 - 15 hod.

Cena:

3 800,- Kč/os.
6 600,- Kč/2 os.

Individuálně 1 den
4 800,- Kč/os.
7 500,- Kč/pár

výuka, figurant, káva, čaj.

Poptávkový formulář

Rychlejší domluva je telefonem: 739 564 720, neboť na emailu nejsem stále. 
Poptávkový formulář slouží výhradně k vyřízení konkrétního požadavku.
Vaše kontaktní údaje nebudou nikde evidovány ani jinak zpracovávány.

Hned, jak to bude možné se ozvu.

Po odeslání formuláře vám přijde email, ve kterém budou instrukce o zaslání jistiny a bližší informace ke kurzu.

Více ke kurzu

Více

Den je velmi intimní a otevřený. Intimním orgánům věnujeme jen málo úcty a přitom si ji velmi zaslouží. Vždyť nebýt jich, pak nejsme na tomto světě. Učí nás spíše se k těmto orgánům otáčet zády, nevšímat si jich a dokonce, že jsou zlem. Jestliže podvědomě věříme těmto báchorkám, pak intimní orgány onemocní. Jak? Muži mají problémy s předčasnou ejakulací, jsou závislí na sexu, agresivní a chovají se k ženám špatně. Ženy trpí vaginálními problémy (cysty, záněty atd.), nedosahují orgasmů, jsou nevrlé, zlé a nemohou učit své děti lásce. Nejsou nemocné jen intimní orgány, ale celé naše tělo a duše. neužíváme si života plnými doušky, neumíme se smát a radovat. Víkend masáže intimních míst nepřináší jen masáže, ale také vám dává prostor k tomu, naučit se milovat svou joni a svůj lingam, Obě pohlaví chovat v úctě, radovat se ze své vlastní sexuality a rozkoše. Radovat se ze života. Kurz přináší úplně nový pohled na tělo a intimitu lidské bytosti.

Pro koho kurz je

Kurz je pro jednotlivce, páry, maséry, terapeuty, kteří se chtějí dovědět více informací o intimní masáži žen a mužů. Poznat rozdíly v přístupu k mužskému a ženskému pohlaví. Pro osoby, které mají problémy v sexu a intimní oblasti vůbec.

Co vás na kurzu čeká

Větší porozumění sami sobě a svému sexuálnímu prožívání. Větší pochopení k opačnému pohlaví.Poznáš rozdílný přístupu při intimních dotecích u mužů a žen. Naučíš se masáž ženského a mužského pohlaví: joni a lingam. Naučíš se vědomě pracovat s vlastní sexuální energií. Ukážeme si, jak rozšiřovat potěšení do celého těla. Dozvíš se, jak využívat sexuální energii v životě. Cviky na pánevní dno.

Přínos pro tvůj život

Poznáš sexualitu obou pohlaví z jiného nového úhlu, rozšíří se ti obzor v sexu, získáš úctu k pohlavním orgánům a odneseš si mnoho dovedností, jak se dotýkat vagíny ženy, tak, aby si užívala rozkoše a otevřela se jí. Jak se dotýkat mužského penisu, tak, aby se více otevřel lásce a byl schopen plně uspokojit ženu. neboť muž se naučí zdravě oddalovat ejakulaci.  Hlouběji se ponoříš do tajů svého i partnerova prožívání, k vyšší extázi. Výuka probíhá v intimním prostředí naší masérny. Bude vás také provázet - dech, pohyb, dotek a zvuk - to vše jsou nástroje, které zvyšují citlivost našeho těla a léčí naši duši. Když tato místa získají citlivost, objevíte také větší vnímavost, blaženost a vnitřní svobodu. Tento prožitek také dodává velkou víru v sebe.

Důležité pro vás i nás

Někteří lidé jsou plni očekávání a někdy i obav, co se bude na kurzech dít. Mohu s klidným svědomím i srdcem říci, že je vytvořena bezpečná, chráněná i klidná atmosféra a prostředí. Přicházejí zde lidé, kteří jsou upřímní a mají otevřené srdce, tak jako vy. Je pro nás velmi důležité, abyste se v průběhu každého kurzu cítili v bezpečí a pohodě. Proto si také vyhrazujeme právo ukončit kurz účastníkovi, který bude jakkoli narušovat toto bezpečí, bez vrácení kurzovného. Tyto kurzy nemají nic společného s lacinou skupinovou erotikou. Absolvováním jakéhokoli kurzu získáte cenné informace, které obohatí váš život. Nejen váš…

Prožívej svou rozkoš a radost ze života tak, jak si zasloužíš.

Píši účastníci

Vždy je vloženo jen pár vašich zpětných vazeb. Kdybych dala všechny, tak jen čtete...

René a Adri, chceme vám moc poděkovat za víkend (píši i za Petru), který jsme s vámi a ostatními strávili. Neuměli jsme si představit, co vše se bude dít a když jste řekli, že se budeme hned na místě masírovat po tom, co nám masáže intimních míst ukážete, tak jsme oba znejistěli. Ale postupem času - jak jste mluvili a celková atmosféra - nás opouštěl stud. Přesvědčilo nás také to, jak jste v pohodě, když masáž ukazujete, uvědomili jsme si, že se vlastně není za co stydět a mít obavy. Že sexualita je přirozená, že milování a intimita je přirozená. A to, jak jsi mluvila, když jsme masírovali ženy, bylo úžasné. Cítil jsem velkou úctu k Petře a k její jóni - nikdy jsem si nepředstavoval, že to zažiji. Děkujeme za to, co jste nám předali. Moc si toho vážíme. Ríša
Richard
Adriano, znovu díky za velmi posilující a výživný víkend výuky Joni a Lingam. Mnoho nových a poučných informací. Kdyby jsme se místo zlomků učili o svém vlastním těle, o sexualitě a jak s ní zacházet (tak jak to učíte vy), tak by svět byl určitě jinde, než je dnes. Nebylo by tolik hádek ve vztahu a tolik zbytečných rozvodů - jen díky nedorozumění nebo pýchy. Určitě budu vše praktikovat i v soukromí. Děkuji za vše, jsem rád, že jsem vás našel.
Jan
Vstup do neznáma, to byla jízda. Moc děkuji za nové prožitky a poznatky.
Marek

Průvodcem je

Průvodkyní ti je Adriána Kučková, která se aktivně věnuje celostním smyslným masážím, vlastním osobním rozvojem prochází od roku 2006 a do tajů partnerských vztahů vešla v roce 2010. Je ženou (ve všech podobách), matkou, kamarádkou, přítelkyní, podnikatelkou a zajímá ji vše, co obohacuje její život - práce s tělem, myslí a duší, prohloubení intimity, pochopení lásky, cesta ke spokojenému partnerství nejen s přítelem, ale také s dětmi, rodinou, přáteli ...Věnuje se také šamanskému učení, práci s energiemi, věří své intuici a síle ženství. Vše, co ví, ti ráda předá, co neví, to ti zjistí. Ona vlastně musí, naplňuje svou karmu, jak ráda říká.

Adrana Kučková