Workshop - Jak najít toho pravého partnera

Ptáte se sami sebe: "Proč se mi nedaří navázat opravdový vztah? Proč nemohu najít toho správného partnera? Proč se vždy zamiluji do toho nepravého? Proč jsem pořád tak sám, sama? Proč se spolu stále hádáme? Patříme k sobě? Vydrží nám tento vztah? Co dělám špatně?" 

Kdy:

6 - 7. 4. 2019

Kde:

Čas:

so: 10 - 21 hod.
ne: 10 - 17 hod.

Cena:

2 500,- Kč/os.

Je možnost přespání (50,- Kč/os.)

Poptávkový formulář

Rychlejší domluva je telefonem: 739 564 720, neboť na emailu nejsem stále. 
Poptávkový formulář slouží výhradně k vyřízení konkrétního požadavku.
Vaše kontaktní údaje nebudou nikde evidovány ani jinak zpracovávány.

Hned, jak to bude možné se ozvu.

Více k workshopu

Více

...vzali se a žili šťastně až do smrti... Snem každé ženy je potkat "prince na bílém koni", a snem každého muže je potkat "královnu", která ho bude navždy milovat. Sen či skutečnost? Sen pro ty, kteří spí a nechtějí vidět. Skutečnost pro ty, kteří se probudili a uvědomují si mnohem hlubší podstatu vztahu a že jen krásné tělo nestačí... Co je tedy potřeba, na co se dívat u partnera, kdy nevstupovat a kdy vstoupit do vztahu, jak se vyhnout bolesti a zranění srdce? Na to vše a ještě více odpoví tento workshop.

Příběh, jeden z mnoha

Zamilovat se, je tak jednoduché. Je to magický okamžik, který probudí celé tělo, mysl i emoce. Ach ty hormony.  Jsme okouzlení člověkem, velmi nás přitahuje, toužíme s ním sdílet vše. Je tady LÁSKA. Jak dny plynou zamilovanost se stává vztahem. Jsou v něm malé nesrovnalosti, trošku jiné názory i chování, ale přeci se milujeme, no ne? Plynou měsíce a jednoho dne zjistíme, že vztah je plný hádek, zranění a smutku. Ptáme se sami sebe, kde je ta láska? Co se stalo? Když to jde lehce, vyměníme partnera za jiného a říkáme s, že on je už ten pravý. Zamilujeme se, láska je mezi námi, za pár měsíců se rozcházíme a hledáme něco nového. Nebo se uzavřeme před bolestí, která nám zranila srdce. Vyhýbáme se vztahu. Za pár let to možná zkusíme znovu, opět katastrofa. Můj vlastní příběh. Po těchto zkušenostech jsem se začala ptát, proč tomu tak je. Co dělám špatně. Zjistila jsem, že jen "LÁSKA" ke vztahu nestačí. Že jsem se zamilovávala ze špatných důvodů, v podvědomí jsme měla uloženy špatné návyky, neuzavřené záležitosti a dopouštěla jsem se mnoha chyb už na začátku vztahu.  Po tomto zjištění a získání odpovědí a změn, za mnou začali přicházet lidé, kteří řešili vztahy, tak jako já. Pracovala a pracuji s nimi tak, jako sama se sebou. Po čase jsem zjistila, že to, co pomohlo mě, pomáhá 95 % lidí, kteří mě oslovují. 

Co vás na kurzu čeká

♣ co je vlastně vztah ♣ špatné důvody k zamilovanosti ♣ na co si dávat pozor na začátku vztahu ♣ proč se zamilujete do člověka, kterého nechcete ♣ o vztazích, které nemohou fungovat ♣ co může váš vztah ohrozit ♣ podle čeho najdete toho pravého ♣ na co se zaměřit u partnera ♣ kdy je lepší vztah ukončit, kdy v něm pokračovat ♣ hodně, hodně praxe, ve které si sami odpovíte... ♣ čas na sdílení a otázky

Výhody práce ve skupině

Často se setkávám se dvěma větami : 1 ) „Jsem rád/a, že si mohu s někým otevřeně popovídat, že jsi člověk, který mne neodsoudí a věří ve stejné věci jako já“. 2) „Jak by jsi řešila, nebo jaký máš názor na to či ono“? Tím, že společně sdílíme různé názory a prožitky čerpáme ze zkušeností a moudrosti druhých lidí. Na kurzech se setkáváme s těmi, co smýšlí a mají podobné cíle jako my. Učení se je vzájemné. Probíhá nejen na úrovni mysli, ale také na úrovni těla, srdce a duše. Všechno, co vyléčíme v sobě, co poznáme a co uvolníme, je krásným dárkem také pro všechny ostatní, nejen ve skupině. Učení mudrců říká: „Vaše poznání a pochopení „ života“ neléčí jen vás, ale také generace před vámi i generace po vás“. Vaše osobní touhy něco v sobě změnit v krásu, přináší velký prospěch i pro ostatní. Jak se říká: „ Změň sebe a změníš svět“.

Důležité pro vás i nás

Někteří lidé jsou plni očekávání a někdy i obav, co se bude na kurzech dít. Mohu s klidným svědomím i srdcem říci, že je vytvořena bezpečná, chráněná i klidná atmosféra a prostředí. Přicházejí zde lidé, kteří jsou upřímní a mají otevřené srdce, tak jako vy. Je pro nás velmi důležité, abyste se v průběhu každého kurzu cítili v bezpečí a pohodě. Proto si také vyhrazujeme právo ukončit kurz účastníkovi, který bude jakkoli narušovat toto bezpečí, bez vrácení kurzovného. Tyto kurzy nemají nic společného s lacinou skupinovou erotikou. Absolvováním jakéhokoli kurzu získáte cenné informace, které obohatí váš život. Nejen váš…

Víkend plný pochopení, vhledu, nových zkušeností a poznání toho, co brání v tom,
najít TOHO PRAVÉHO PARTNERA PRO VÁS.

Nehledej, ale najdi.

Reference

Moc všem děkuji.

Předala jsi mi hodně užitečných informací, za které moc děkuji. Některé jsem znala od své maminky, ale nevnímala jsem je. Rodičům málo kdy věříme, že jo. Uvědomila jsem si to až na kurzu. Velkým přínosem bylo pro mě poznání mých vlastních chyb, které jsem do vztahu přinášela. Nyní si budu dávat pozor a vše, co mi nepasuje změním. Velké díky patří také všem, kteří se podělili na kurzu se svými životy.

Jarmila

Ahoj Adri. Jsem ten, který stále vyrušoval svým nesouhlasem s tvými mnohými názory a nechtěl psát dotazníky, které jsi nám postupně dávala. Chtěl jsem je zahodit, ale něco mi říkalo, že si je mám vzít domů. přišel jsem domů a vložil je do šuplíku. Po týdnu jsem něco hledal a narazil na ně. Vytáhl je a začal znovu číst a dokonce i vyplňovat. Až nyní s odstupem času, ti musím poděkovat za všechno, co jsi mi dala. Také se dodatečně omluvit za své chování. Promiň. S úctou k tobě Aleš.

Aleš

Ahoj. Partnerky mě opouštěly, vztahy krachovaly a já nevěděl proč. Vždyť jsem dal do vztahu všechno. Pak jsem se rozhodl jít na workshop jak najít pravého partnera. A ejhle poznání je zde. Díky pohledu z jiné strany, příběhům lidí, otázek a cvičení už vím, jak jsem přistupoval ke vztahu, podle čeho si partnerky vybíral, na co jsem zapomínal se dívat a vnímat. Po tomto osobním převratu, jsem potkal ženu u které uplatňuji postupně mnoho návodů, které jsi nám předala. Zatím je všechno v pořádku a vyvíjí se dobře. Adri, později dám ještě vědět. Měj se moc pěkně. Zdraví tě Antonín

Tonda

Průvodce vám bude

Průvodkyní ti je Adriána Kučková, která se aktivně věnuje celostním smyslným masážím, vlastním osobním rozvojem prochází od roku 2006 a do tajů partnerských vztahů vešla v roce 2010. Je ženou (ve všech podobách), matkou, kamarádkou, přítelkyní, podnikatelkou a zajímá ji vše, co obohacuje její život - práce s tělem, myslí a duší, prohloubení intimity, pochopení lásky, cesta ke spokojenému partnerství nejen s přítelem, ale také s dětmi, rodinou, přáteli ...Věnuje se také šamanskému učení, práci s energiemi, věří své intuici a síle ženství. Vše, co ví, ti ráda předá, co neví, to ti zjistí. Ona vlastně musí , naplňuje svou karmu, jak ráda říká.

Když je potřeba doprovází ji na kurzech přítel nebo spolupracovníci.