Více k mapování mužství

Terapíí Vás provede Adriána Kučková. Praxe 13 let. Viz dole.

Pokud cítíte, že přicházejí problémy v sexuálním životě, něco začíná skřípat, neváhejte!

Můžeme najít řešení a tím vám navrátit plnohodnotný sexuální život. Čím dříve se ozvete, tím dříve se může problém vyřešit.

Všechna trápení se dají napravit

Trápí vás: problémy s erekcí, je vrtkavá, nebo slabá, ejakuluješ ještě dříve, než se žena uvolní, nebo ejakulát vyjde ven jen co vstoupíš do ženy, pak se jedná o předčasnou ejakulaci, k tomu máte ještě potíže s prostatou, pak je mapování mužství právě pro vás. Nic neoddalujte, neváhejte a přijďte. Najdeme příčiny, proč se tak děje a ukáži vám v praxi, jak problémy odstranit, tak abyste opět mohl žít plnohodnotný sexuální život. Čím dříve se ozvete, tím dříve se vaše trápení vyřeší. 

Uspěchanou dobou trpí i sexuální život

Muži jsou vystavování velkému stresu a tlakům ze strany zaměstnání, rodiny, emocí a sexu. Jeho tělo i psychika strádá a síly se vyčerpávají. Když už je skoro na dně, většinou přijdou problémy v podobě nemoci a také u něj dochází k problémům s erekcí, ejakulací a prostatou.To je normální reakce těla na vyčerpání.

Jak je to s erekcí?
Tím, že se muž naučí rychlosti, aby zvládl všechny potřeby uspokojit (své, rodiny, v zaměstnání), naučí se také rychlému sexu. Chce si podmanit a ovládat svůj lingam (penis). I na něj klade velké nároky, tak jako na celé své tělo a psychiku. Tímto tlakem a rychlostí však způsobí za pár let to, že potřebuje větší a silnější stimulaci, to způsobí problémy s předčasnou ejakulací a s erekcí. Penis ztrácí svou sílu a ejakulát je velmi slabý a rychlý. Čím častěji penis klesá, tím více je muž nešťastný. Čím rychleji dochází k ejakulaci, tím je muž smutnější.

Co se stane?
Buď muž ztrácí zájem o sexuální akt a tím také ztrácí spokojený život. Nebo se stává agresivním a klade ještě větší nároky na sebe i rodinu. V obou případech trpí i jeho partnerka.

Reference

Píšete mi a já moc děkuji.

Pár změn v myšlení, trochu fyzického cvičení a problém s vrtkavou erekcí je pryč. Nyní jako táta vím, jak připravit svého syna, aby předešel problému, který potkal mě. Supr.

Radek

Adri, chci ti tímto poděkovat za pomoc, které se mi dostalo. Už 5 let jsem se trápil s předčasnou ejakulací a ztrácel svou mužskou sílu. Po roce tvrdé práci na sobě jsem opět mužem v plné síle. Má milovaná žena je nadšená jak velké pokroky jsem udělal nejen v sexuálním životě, ale v životě vůbec. Když jsi mluvila, že se mi změní celý život, když změním pohled na sex, tak jsem si to neuměl představit. Teď už chápu o čem jsi mluvila. Pěkné na tom je, že své zkušenosti a dovednosti, které jsi mi ukázala mohu předávat kamarádům. Tím roste naše přátelství. Děkuji sobě, své ženě za podporu a tobě za velké zkušenosti.

Svaťa

Dobrý den Adriano, doktor říkal, že je prostata v pořádku a ptal se mě, co jsem pro to udělal, že se její stav zlepšil. Po pravdě jsem řekl, že jsem chodil k vám na masáže prostaty a uvolňování pánevního dna. Snad se nezlobíte, že jsem mu dal na vás kontakt. S pozdravem Jiří.

Jirka

Průvodce vám bude

Průvodkyní ti je Adriána Kučková, která se aktivně věnuje celostním smyslným masážím, vlastním osobním rozvojem prochází od roku 2006 a do tajů partnerských vztahů vešla v roce 2010. Je ženou (ve všech podobách), matkou, kamarádkou, přítelkyní, podnikatelkou a zajímá ji vše, co obohacuje její život - práce s tělem, myslí a duší, prohloubení intimity, pochopení lásky, cesta ke spokojenému partnerství nejen s přítelem, ale také s dětmi, rodinou, přáteli ...Věnuje se také šamanskému učení, práci s energiemi, věří své intuici a síle ženství. Vše, co ví, ti ráda předá, co neví, to ti zjistí. Ona vlastně musí , naplňuje svou karmu, jak ráda říká.