Mapování mužství - cena a poptávka

Mapováním Vás provede Adriána Kučková. Praxe 13 let. Viz dole.

Znovunastolením a posílením mužské síly tvá osobnost roste. Staň se statným topolem, jenž je krásný, statný a milý.

„Mapování mužství“ navrací muži ztracenou sílu a vitalitu. Muž se učí, jak znovu navázat vztah se svým lingamem (penisem) a jak zpomalit v sexu. U této jemné terapie velmi často přehodnotí muž také své priority. Jeho mužství se opět stane pevným, zdravým a plně vnímajícím.

Muž je hrdý na svou sílu a to, že dokázal překonat další z životních překážet. Jeho penis je hrdý na muže za jeho moudrost.

Sexuologická poradna, ne sex.

Odměna

Délka setkání záleží na tom, co Vás trápí, co chcete vyřešit a napravit. 

Jestliže pracujeme s tělem a oživujeme jej, můžeme být i delší dobu než jen 1 hodinu. Vše záleží jen na Vašem rozhodnutí, kam až se chcete posunout.

Prvotní setkání - 1h Příčina problému, v jak velkém rozsahu, doporučení technik vedoucích k odstranění problému. 1 100 Kč
Koučing - 1h Praktická práce na stanovených technikách, vyhodnocení osobních změn a vytýčení dalšího posunu. 1 100 Kč
Prodloužení - 1h 800 Kč
Masáž prostaty - 30 minut Zdravotní masáž pánevního dna a prostaty. 500 Kč

Poptávkový formulář

Rychlejší domluva je telefonem: 739 564 720, neboť na emailu nejsem stále. 
Poptávkový formulář slouží výhradně k vyřízení konkrétního požadavku.
Vaše kontaktní údaje nebudou nikde evidovány ani jinak zpracovávány.

Reference

Píšete mi a já moc děkuji.

Pár změn v myšlení, trochu fyzického cvičení a problém s vrtkavou erekcí je pryč. Nyní jako táta vím, jak připravit svého syna, aby předešel problému, který potkal mě. Supr.

Radek

Adri, chci ti tímto poděkovat za pomoc, které se mi dostalo. Už 5 let jsem se trápil s předčasnou ejakulací a ztrácel svou mužskou sílu. Po roce tvrdé práci na sobě jsem opět mužem v plné síle. Má milovaná žena je nadšená jak velké pokroky jsem udělal nejen v sexuálním životě, ale v životě vůbec. Když jsi mluvila, že se mi změní celý život, když změním pohled na sex, tak jsem si to neuměl představit. Teď už chápu o čem jsi mluvila. Pěkné na tom je, že své zkušenosti a dovednosti, které jsi mi ukázala mohu předávat kamarádům. Tím roste naše přátelství. Děkuji sobě, své ženě za podporu a tobě za velké zkušenosti.

Svaťa

Dobrý den Adriano, doktor říkal, že je prostata v pořádku a ptal se mě, co jsem pro to udělal, že se její stav zlepšil. Po pravdě jsem řekl, že jsem chodil k vám na masáže prostaty a uvolňování pánevního dna. Snad se nezlobíte, že jsem mu dal na vás kontakt. S pozdravem Jiří.

Jirka

Průvodce vám bude

Průvodkyní ti je Adriána Kučková, která se aktivně věnuje celostním smyslným masážím, vlastním osobním rozvojem prochází od roku 2006 a do tajů partnerských vztahů vešla v roce 2010. Je ženou (ve všech podobách), matkou, kamarádkou, přítelkyní, podnikatelkou a zajímá ji vše, co obohacuje její život - práce s tělem, myslí a duší, prohloubení intimity, pochopení lásky, cesta ke spokojenému partnerství nejen s přítelem, ale také s dětmi, rodinou, přáteli ...Věnuje se také šamanskému učení, práci s energiemi, věří své intuici a síle ženství. Vše, co ví, ti ráda předá, co neví, to ti zjistí. Ona vlastně musí , naplňuje svou karmu, jak ráda říká.