Více k terapii vaginální mapování

Terapií Vás provede Adriána Kučková. Praxe 13 let. Viz dole.

Víc lásky, pochopení ... 

Ženy často ve svém srdci cítí, že chtějí v životě i v intimní oblasti prožívat VÍC. Víc lásky, víc pochopení, víc radosti, víc vášně, víc milování... V knihách, článcích a příručkách pro zlepšení sexuálního života se většinou setkáme s technickými návody, které však z intimního života činí spíše sportovní výkon. My ale toužíme po naplňujícím milování a blaženosti. Je třeba si uvědomit, že cesta k prohloubení ženské sexuality nevede skrze silnější stimulaci.
Cestou k ženskosti, k té krásné jemnosti a lásce, je  cesta pochopení, naslouchání vlastnímu tělu, odstranění starých i nových bolestí a traumat a nastolení nových vlastních pravidel, sebeúcty, sebepoznání tak, aby  každou z nás vedly k radosti, lásce a vášni.

Kdy terapie pomáhá

Bloky, traumata
Hluboce uložená, dávná zranění i současná. Traumata emocionální, psychická a fyzická. 

Porod
Po porodu se náš sexuální život může změnit.U některých žen se zralost sexuality prohloubí. Z větší části u žen dochází po porodu k rapidnímu snížení chuti na sex a délka tohoto období mnohdy přesahuje pověstné šestinedělí, může se jednat o měsíce i roky, kdy se partnerům nedaří vrátit do příjemného prožívání intimity, jaké milenci znali před porodem.
Vagína ženy je po porodu většinou zraněná, někdy natržená nebo chirurgicky nastřižená a bolavá. Tato zranění a jizvy brání ženě prožívat intimní chvíle s potěšením a otevřeností. Vagína je bolestivá.
Po narození miminka se také mění životní styl obou partnerů. Maminka i tatínek jsou více unaveni, mají novou zodpovědnost, spánek a odpočinek je menší, partner může ženu vnímat jako matku a zapomenout, že je i milenka a žena. Tím může dojít k ochabnutí milostného života, sex je odsunut do pozadí. Přichází strádání.

Obrňování

Ženské pohlaví je receptivní a přijímající, proto má tendenci v sobě shromažďovat a ukládat si různé druhy prožitků, příjemných i bolestivých. Pokud žena prožila bolestivé zkušenosti - znásilnění, nechtěný sexuální styk, gynekologické zákroky, porody apod. - přirozenou reakcí je “necítit a zamrznout” říká se také “obrňování genitálií a těla”. Toto “obrňování” může také vznikat, když žena (i muž) uslyší vtipné poznámky, zraňující slova, nepěkný pohled ve chvílích, kdy jsme otevřené a zranitelné. Aniž si to uvědomujeme, tělo zaznamená bolestivý pocit, který jsme nevyjádřily. Naše duše i tělo je zraněné.

Podvědomě se ve vztahu bráníme prohloubení intimity. Určité části těla nereagují na dotek. Pokud je “obrnění” uloženo v intimní oblasti, necítíme plné uvolnění, otevřenost, slast a rozkoš. I když se dotýkáme vagíny – joni, můžeme vnímat nepříjemné pocity a bolest. S tím spontánně souvisí snížená chuť k milování.  Naučíme se případně rychlému, dynamickému sexu a vnímáme jej jako jedinou variantu. Následně může přijít pocit (který samozřejmě skrýváme), že partner není dost vnímavý, že nemá na nás čas nebo si namlouváme, že nejsme hodni lásky a intimity. 

Strachy

Doteky, intimita a sexualita nás provází od počátku zrození, již v lůně maminky. Vše je přirozené. Jestliže nás provází obavy z intimity a strachy z doteků, pak asi není něco v pořádku. Tyto obavy mohou pocházet již z raného dětství, z dospívání či dospělosti. Terapie mapování pomáhá tyto bloky odstranit. 

Jestli-že máš v sobě mnoho bolesti a strachů, a toužíš se jich zbavit, pak přistupuj k sobě pomalu, s láskou a trpělivostí. Na začátek si můžeš vybrat Poradenství, kde budeme pracovat na rozumové úrovni; najdeme odkud problém a strach pochází. 

Pak přistup k dalšímu kroku  tím je práce na těle skrze Dotekovou terapii. Pracuje se s energií a vynořují se emoce.

Až se budeš cítit na vaginální mapování, pak jej zvolíš. 

K vlastní změně je potřeba pracovat na všech úrovních - mysl, emoce, tělo. 

Jak terapie probíhá

Vaginální mapování je citlivý postup, který vede k znovunavrácení citlivosti vaginální tkáně a celého těla, uvolňuje z paměti buněk traumata, a tím dochází k léčení.

K masáži se používá ricinový olej. Terapeut se velmi pomalu a vědomě dotýká jednotlivých bodů vaginálních stěn. Tento dotek umožňuje odplavit z tkáně nahromaděnou bolest (fyzickou i psychickou), která při milostném styku způsobuje necitlivost a často i celou škálu nepříjemných emocí. Nepříjemné prožitky se postupně odplavují z těla, za jemného vedení terapeuta. Takto lze vyčistit často i dávno zapomenuté vzpomínky a situace, které nás zranily již dříve, ovšem zůstaly uložené hluboko v těle.

Během masáže je žena vlídnými slovy pobízená k tomu, aby se pokusila vyjádřit pocity, které se objevují v místě doteku. Pro zdárný průběh terapie je důležité, aby žena nalezla skutečné pocity. Tímto společným postupem se probouzí paměť a moudrost jejího těla a uvolňuje se to, co je v těle „uzavřené“. Možná to byly prožitky tak bolestivé, že bylo lepší je nevnímat. Možná sis zakázala něco cítit a procítit, protože se to v danou chvíli nehodilo.
Jenže tím, že pocity potlačíme, nezmizí, zůstávají nevyjádřené, uložené uvnitř a vytváří všudypřítomnou hladinu stresu a napětí.

Co se stane po mapování?

Když se nám nedostává lásky našim ženským způsobem, vyhýbáme se intimnostem. Tak je to také se zraněním. když máme uložená traumata v oblasti jóni, pak se vyhýbáme intimnostem. Když vstoupíme na cestu oživení a vyléčení bolesti v pánevní oblasti, pak přichází oživení, napojíme se na vlastní střed, čerpáme z něj moudrost, ženskou energii a sílu, jsme krásnější a vášnivější, hodně věcí nám jde od ruky, cítíme radost ze života, prožíváme si milování a blízkost partnera. Záříme do okolního světa, jsme svůdné, milující, naplňující a krásné ženy, matky, milenky i čarodějky. 

Jsi taková jaká chceš být, jsi opravdová. 

Nebudu ti nalhávat, že přijdeš jednou na Vaginální mapování a celý život se ti změní. Někdy je třeba přijít víckrát, doma pak na sobě každý den pracovat, udržovat si svou vášeň a lásku sama k sobě.
Možná budeš muset projít slzami, vztekem i hněvem. Možná budeš potřebovat nějaký čas pro sebe sama, ale věřím, že to dokážeš a dojdeš k vnitřnímu klidu a míru.

V doplnění ženské síly a moudrosti ti také pomůže scházet se se ženami, které jsou na své vlastní cestě a sdílet s nimi, podporovat se v růstu a ještě více se stát krásnější a silnější ženou Bohyní. Najdi si svůj Kruh žen  a dopřej si to, co ti muž nemůže dát.

Poslechni si několik videí k vaginálnímu mapování.

Videa jsou záznamem z kurzu Procitnutím k potěšení. 

Neboj se mne kontaktovat

Pomohla jsem již stovkám žen najít uvolnění a zlepšila jejich vztahy.
Klidně mi napište nebo zavolejte. Pokud jste se již rozhodla pokračujte v objednávce.

Průvodce vám bude

Průvodkyní ti je Adriána Kučková, která se aktivně věnuje celostním smyslným masážím, vlastním osobním rozvojem prochází od roku 2006 a do tajů partnerských vztahů vešla v roce 2010. Je ženou (ve všech podobách), matkou, kamarádkou, přítelkyní, podnikatelkou a zajímá ji vše, co obohacuje její život - práce s tělem, myslí a duší, prohloubení intimity, pochopení lásky, cesta ke spokojenému partnerství nejen s přítelem, ale také s dětmi, rodinou, přáteli ...Věnuje se také šamanskému učení, práci s energiemi, věří své intuici a síle ženství. Vše, co ví, ti ráda předá, co neví, to ti zjistí. Ona vlastně musí , naplňuje svou karmu, jak ráda říká.