Vaginální mapování - cena a poptávka

Terapií Vás provede Adriána Kučková. Praxe 13 let. Viz dole.

U vaginálního mapování se žena vědomě propojuje se svými pocity, které jsou nashromážděné v intimní oblasti. Osobně i ze své praxe vím, že některá místa na joni i okolo ní, jsou necitlivá, některá plná potěšení, jiná plná různého druhu emocí: smutek, zloba aj.

Vaginální mapování je úžasná terapie, která navrací ženu zpět k sobě samé.

Odměna

První setkání trvá vždy nejméně 2 hodiny. 
Jestli budeme déle záleží na tom, co Vás trápí, co potřebujete vyřešit či změnit. 
Vždy je rozhodnutí jen a jen na Vás samotné.  

1. návštěva - 2h První návštěva trvá nejméně 2 hod. Další započatá hodina 700,- Kč. 1 900 Kč
2 a 3 návštěva - 2h Druhá a třetí návštěva trvá nejméně 2 hod. Další započatá hodina 700,- Kč. 1 500 Kč
Další setkání - 1h 4 a více návštěva. Pokud je potřeba. Léčení hlubokých traumat, potlačování emocí, nedosahování orgasmu.... 700 Kč
Partner u mapování - 2h Přítomnost partnera u vaginálního mapování je velkým přínosem pro vztah. Každá další hodina 700,-Kč. 1 000 Kč

Poptávkový formulář

Rychlejší domluva je telefonem: 739 564 720, neboť na emailu nejsem stále. 
Poptávkový formulář slouží výhradně k vyřízení konkrétního požadavku.
Vaše kontaktní údaje nebudou nikde evidovány ani jinak zpracovávány.

Reference

Píšete mi a já moc děkuji.

Moc tě zdravím krásná Ajko, za včerejšek bych ti chtěla hrozně moc poděkovat, napsat něco, co jsem zažila a pořád to v sobě cítím, ale je to slovy nepřenosné, to víš... Pokora a láska, snad jen tohle se dá napsat. Jsem hrozně ráda, že mne všechno v životě přivedlo až k tobě a tím i k sobě. DĚKUJI! Určitě se hlásím na seminář "léčivá síla doteku" a to i s dcerou. Dnes, více než kdy jindy cítím její bloky v těle a myslím, že tato cesta jí v tom hodně pomůže.

Jana

Vaginální mapování, jak jsem se dostala za Adrianou? Máte někdy ten pocit, že potřebujete něco zažít a vyzkoušet? Pak si začnete zjišťovat informace, číst a dovídat se stále více. Pak ze dne na den se objeví ve vzduchu příležitost, kdy si řeknete, ano, teď je ten správný čas na naše setkání. A v čem mi Adriana otevřela oči? Že vztahy lze prožívat i jinak, když k nim člověk přistupuje s otevřeností a je si vědom, jak se cítí a co chce, prvně pro sebe a poté to umět sdělit i partnerovi. Stále se učím na našich setkáních brát život s větším nadhledem, ale především ohledem k sobě i mým blízkým. Když dojde k zastavení a propojení mne samotné s tím, jak se cítím, můžu brečet, křičet, smát se, zlobit se a více prožívat život. Je to v pořádku. Děkuji Ti.

Adéla

Ahoj Ajo, před pár měsíci jsem k tobě přisla se zvědavostí a dychtivostí po rozšíření obzorů. Moc se mi líbilo naše počáteční povídání a myslím, že už jen to samo o sobě mi moc dalo. Líbí se mi, že nepodbízíš zákonitou pravdu, jen navrhuješ a naznačuješ, co by člověk mohl zkusit. Samotné mapování bylo samozřejmě emočně náročné, jak první, tak to druhé. Obojí byly jiné. Týden po mapování jsme se s přítelem milovali a byla jsem vlhká už od prvních polibků! Přišlo mi to naprosto neuvěřitelné! A intenzita milování se od té doby jen zvyšuje. Zažala jsem na sobě daleko více pracovat, vzdělávat se, zpomalili jsme, začali jsme více dýchat a vím, že je toho ještě daleko více co můžeme odhalit. Jsi můj iniciátor, jsem vděčná nejen tobě, ale i sobě, že jsem sebrala odvahu přijít. Moc podobnou sexuální sebereflexi doporučuji kamarádkám, doopravdy mi to prohloubilo celý vztah a mám pocit, že jsem hluboce zamilovaná 🙂 Moc oceňuji tvoji práci a práci všech tobě podobných žen, které na tento svět přišly jako takové "kněžky" a pomáhají ostatním s jejich sexuální energií.

Alena

Procítit své vlastní tělo, setkat se s vnitřním zraněním a léčit jej, je pro mne velkým zážitkem. Vědomé setkání s hluboce uloženou bolestí, vynést ji napovrch, prožít se slzami je skrze vaginální mapování velmi lehké a povznášející. Měla jsem obavy, co se bude dít, ale tvá přítomnost a láska k ženě, kterou jsi vlastně viděla poprvé, mne dovedli ke klidu a oddání se sobě i tobě. Mou důvěru sis zasloužila velmi rychle a to se tak často nestává. Děkuji ti znovu za všechno co jsi mi předala, za to, že mohu opět být sama sebe a prožívat své vlastní vzrušení a vášeň.

Iva

Průvodce vám bude

Průvodkyní ti je Adriána Kučková, která se aktivně věnuje celostním smyslným masážím, vlastním osobním rozvojem prochází od roku 2006 a do tajů partnerských vztahů vešla v roce 2010. Je ženou (ve všech podobách), matkou, kamarádkou, přítelkyní, podnikatelkou a zajímá ji vše, co obohacuje její život - práce s tělem, myslí a duší, prohloubení intimity, pochopení lásky, cesta ke spokojenému partnerství nejen s přítelem, ale také s dětmi, rodinou, přáteli ...Věnuje se také šamanskému učení, práci s energiemi, věří své intuici a síle ženství. Vše, co ví, ti ráda předá, co neví, to ti zjistí. Ona vlastně musí , naplňuje svou karmu, jak ráda říká.