Rozvoj sebe sama - cena a poptávka

Provede Vás Adriána Kučková. Praxe 13 let. Viz dole.

Život je škola, ve které se stále učíme. Poznávání sebe sama vede k velké síle, radosti, štěstí a naplnění.
Osobní rozvoj je postupný proces. 

Vy se ptáte, já se ptám, odpovídáme

Společně najdeme cestu k vašemu štěstí.

Tápu v osobním životě, nevím jak dále? Bojím se znovu zamilovat? Jak zahojit staré rány a traumata? Proč nejsem šťastný/á? Nemám se rád/a? Odsuzuji se? Bojím se doteků? Nechápu sám/a sebe. Neumím se zbavit stresu.

Nedosahuji orgasmu? Trpím předčasnou ejakulací? Partner odmítá sex? Nevěnuje mi pozornost? Vytratila se  vášeň, jde obnovit? Hádáme se často a nevím, jak z toho ven? Chybí mi intimita? Co mohu udělat pro to, aby po mě partner toužil? Jak mohu partnera změnit? Co dělat, když mě podvádí? Když mi lže?

Nevím proč nemůžu potkat správného partnera? Proč přitahuji  vždy "špatného" partnera/ku? Ptám se "Co dělám špatně?" Je něco na co si mám dávat pozor u nového partnera? 
Nechápu ženy. Nechápu muže. Nevím, jak a kde se dotýkat partnera. Jak na emoce ženy, atd.

JAK ŽÍT ŠŤASTNĚ, MILOVAT A BÝT MILOVÁN.

Nehledej, ale najdi. 

Odměna

Definice osobnosti- 2h Kdo jsi, jaký je tvůj cíl, bloudíš v sobě....,stanovení priorit. Výběr vhodných technik pro váš další rozvoj. 900 Kč
Koučing - 1h Práce na stanovených technikách, vyhodnocení osobních změn a vytýčení dalšího posunu. 600 Kč
Porozumění druhému pohlaví - 1h Poznání komunikace, jednání a emotivního rozpoložení partnera, partnerky, 600 Kč

Poptávkový formulář

Rychlejší domluva je telefonem: 739 564 720, neboť na emailu nejsem stále. 
Poptávkový formulář slouží výhradně k vyřízení konkrétního požadavku.
Vaše kontaktní údaje nebudou nikde evidovány ani jinak zpracovávány.

Reference

Píšete mi a já moc děkuji.

Konečně rozumím sama sobě, svým emocím, náladám a skutkům. Je fajn mít na blízku někoho, kdo pomůže a je oporou v životních změnách jiného člověka. Velké díky....

Alena

Přemýšlel jsem, že se životem skončím. Přišel jsem o rodinu, práci i směr. Nic se mi nechtělo, o nic jsem neměl zájem. Můj dobrý kamarád mi daroval dárkový poukaz k paní Ajce, aby nepropadl, tak jsem k ní zašel. Jsem velmi vděčen kamarádovi Petrovi, který mi daroval nový život. Ajka mi s velkou trpělivostí naslouchala a jen se usmívala. Pak se mě dotkla svými slovy a dlaní, projela mnou tak velká energie, že jsem nechápal. Začal jsem vnímat, co říká. Určili jsme směr a cestu k mému novému životu. Po 3 měsících se stavím na nohy, našel jsem si práci a začínám postupně opět žít. Mám novou víru. Uvědomuji si, že mě čeká ještě kus cesty, ale moc se na ní těším. "Nikdy neztrácej naději."

Alexandr

Zpočátku jsem se na tebe zlobil, protože jsi byla velmi přímá. Bez okolků jsi mi ukazovala to, co jsem nechtěl vidět ani slyšet. I přesto jsem šel na druhý, třetí, čtvrtý koučing, protože jsem ti chtěl dokázat, že nemáš pravdu. Nyní přiznávám, že tvá trpělivost a návody, které jsi vždy dala k vyzkoušení mění můj život k lepšímu. Díky za tvou upřímnost.

Jarda

Adri je úžasná žena . Strašně moc mi pomohla pochopit abych si vážila sama sebe jako ženy. Je to žena s velkým srdcem a profesionál na svém místě. Rozhodně neváhejte a pokud řešíte nějakou situaci která se už nedá zvládnout a nebo potřebujete pomoct se zdravím určitě se na Aju obraťte. Moc za vše děkuji.

Lenka

Průvodce vám bude

Průvodkyní ti je Adriána Kučková, která se aktivně věnuje celostním smyslným masážím, vlastním osobním rozvojem prochází od roku 2006 a do tajů partnerských vztahů vešla v roce 2010. Je ženou (ve všech podobách), matkou, kamarádkou, přítelkyní, podnikatelkou a zajímá ji vše, co obohacuje její život - práce s tělem, myslí a duší, prohloubení intimity, pochopení lásky, cesta ke spokojenému partnerství nejen s přítelem, ale také s dětmi, rodinou, přáteli ...Věnuje se také šamanskému učení, práci s energiemi, věří své intuici a síle ženství. Vše, co ví, ti ráda předá, co neví, to ti zjistí. Ona vlastně musí , naplňuje svou karmu, jak ráda říká.