Řešení partnerských vztahů - cena a poptávka

Provede Vás Adriána Kučková. Praxe 8 let. Viz dole.

Rozumět druhému, mít pochopení a poznání vede k otevření srdce. Srdce jenž uchovává lásku, která se každým tlukotem zvětšuje a udržuje vztahy krásnými, posiluje. Krásné vztahy s láskou a úctou jsou nejdůležitějším životním zdrojem šťastného lidského života. 

Milovat se do posledních dní

Někdy my sami nevidíme, proč si nerozumíme a neumíme s tím pracovat, neumíme to napravit. Potřebujeme takzvanou nezávislou osobu, která nás navede na cestu - jak. I já potřebovala otevřít oči a mysl.

Nemusíte se trýznit, že jste to jen vy, kdo nerozumí. Takových lidí jsou tisíce.
Úžasné na tom je to, že jsou návody, jak mnohé napravit, pokud sami chcete.

Touha po dokonalém vztahu

Každý touží, každý si zaslouží.

Proplouváte společně klidným životem. Máte se rádi, chcete založit rodinu či již vychováváte děti a vše klape. Práce, domácnost i sexuální život. Dny ubíhají poklidně, někdy s malou bouřkou, vše je jak má být.

Uběhne tak nějak 5, 10 let a můžete začít vnímat, že ten vztah i sex je takový jiný než dříve. Bouřlivější, lenivější, stejný, nemastný, neslaný. Ve svém srdci i myšlenkách máte však touhu. Touhu po hlubším sblížení, po delších dotecích. Touhu po splynutí dvou srdcí, dvou duší.

Odměna

Komunikace - 1h Z úcty k lásce. Odstranění problémů v komunikaci. 600 Kč
Revitalizace vztahu - 3h Probuzení, obnovení lásky. Komunikace, doteky, praktické návody. 2 000 Kč
Intimita, sexualita - 6h Cesta intimity a lásky. Praktické návody, jak udržovat ve vztahu vášeň, lásku, intimitu a sexualitu až do posledních dní života. 4 000 Kč

Poptávkový formulář

Rychlejší domluva je telefonem: 739 564 720, neboť na emailu nejsem stále. 
Poptávkový formulář slouží výhradně k vyřízení konkrétního požadavku.
Vaše kontaktní údaje nebudou nikde evidovány ani jinak zpracovávány.

Reference

Píšete mi a já moc děkuji.

Adri, z hloubi mého srdce ti chci poděkovat. Moc jsi nám v našem vztahu pomohla. Otevřela jsi mi oči. Byl jsem takovým egoistickým hlupákem a vůbec jsem Lenku nevnímal. Mnohé věci, které mi stále opakovala: „Nemám tou blízkost, vůbec se mnou nemluvíš, nemáš mě rád, jak bylo v práci, kde jsi byl,“ a mnoho dalšího, už mi lezlo na nervy. Vše jsem bral ze svého mužského úhlu a myslel jsem si, že ona to má tak nějak podobné. Vůbec mě nenapadlo, že je v tom takový rozdíl. Když jsi hovořila o třech základních potřebách ženy a viděl jsem Lenku, jak ti přitaká a jak se jí ulevilo, že to takto mají všechny ženy a že to, co cítí a po čem v hloubi srdce touží je přirozené, uvědomil jsem si, jak moc asi musela trpět a také to, proč pak neměla chuť se semnou milovat. Lenka také pochopila proč je pro mě potřebná určitá svoboda a co to slovo vlastně znamená. Už si tolik nebere to, že občas jsem uzavřený a snaží se to respektovat. Uplatňujeme všechny návody, které jsi nám řekla a dějí se úžasné věci. Již vím, že je pro její štěstí a pocit lásky velmi důležité cítit bezpečí, být stále se mnou v určitém spojení a dávat jí najevo to, že je pro mě ta jediná. A víš co, nakonec to, co dělám pro ni, naplňuje také mě samotného. Snažíme se ze všech sil, a hlavně zapojujeme lásku. Občas se biji s egem, ale má milovaná žena mi jej jemně pomáhá snížit. Ani ve snu by mě nenapadlo, jak moc nám pomůže návštěva u tebe. Jak říkáš: „Malá změna přináší velké věci.“ Vše za pouhý jeden den, který stál méně než hádky a třeba i rozvod, nyní vím, že by byl zbatečný. Děkuji/děkujeme za vše a přejeme ti vše nej. Zbyněk a Lenka

Lenka a zbyněk

Hodně nám návštěva pomohla. Už jsme si mysleli, že půjdeme od sebe, ale ještě jsme využili tebe, abychom se dověděli, zda se rozhodneme správně. Předala jsi nám informace, nad kterými jsme vůbec nepřemýšleli a nechtěli si připustit. Tak jak říkáš, někdy je potřeba 3 osoby, aby viděla nestranně. Děkujeme za pochopení našich rozdílů a návodů jak je rozvíjet k lepšímu vztahu.

Lucie a Prokop

Po roce trápení a neustálých hádek, jsme se ptali sami sebe: "Hodíme se k sobě?" Máme se rádi, ale přesto jsme nemohli nějak spolu vycházet. Rozhodli jsme se pro to, že potřebujeme někoho, kdo nám na naší otázku odpoví. A tak jsme šli k Adri. Probírali jsme 4 hodiny náš vztah z různých stran a nakonec nám Adri dala dotazník na který jsme každý zvlášť odpovídali. když jsme si jej pak navzájem vyměnili, došlo nám mnoho věcí a odpověď na to, zda se k sobě hodíme. I když jsme se rozešli, přesto Adri moc děkujeme, protože jsme pochopili, že se k sobě nehodíme i když se máme rádi. Rozešli jsme se v pěkném a nikdo nikomu nic nevyčítal, protože jsme znali odpovědi, proč nemůžeme být spolu. Než se stále hádat a lásku přetvářet v nenávist, je lepší klidně odejít a přát tomu druhému štěstí a člověka, který se k němu hodí více. Také jsme získali mnoho nových potřebných informací jak si najít toho pravého. Adri, děkujeme za vše.

Jindra a Patricie

Průvodce vám bude

Průvodkyní ti je Adriána Kučková, která se aktivně věnuje celostním smyslným masážím, vlastním osobním rozvojem prochází od roku 2006 a do tajů partnerských vztahů vešla v roce 2010. Je ženou (ve všech podobách), matkou, kamarádkou, přítelkyní, podnikatelkou a zajímá ji vše, co obohacuje její život - práce s tělem, myslí a duší, prohloubení intimity, pochopení lásky, cesta ke spokojenému partnerství nejen s přítelem, ale také s dětmi, rodinou, přáteli ...Věnuje se také šamanskému učení, práci s energiemi, věří své intuici a síle ženství. Vše, co ví, ti ráda předá, co neví, to ti zjistí. Ona vlastně musí , naplňuje svou karmu, jak ráda říká.