Práce s tělem a myslí dle tantrického učení - cena a poptávka

Poznání svých schopností a vyšší sexuality vede k posílení osobnosti, odhalení tajů a šťastnějšímu život.

Tato nabídka je pouze pro ty, kteří opravdu chtějí poznat vyšší sexualitu. Půjdeme krok za krokem, tak jak praví moudrost tanter, která obsahuje mnoho praktických cvičení - práce s tělem, meditace, dech, pohyb, rituály, změna myšlení, probuzení těla skrze dotek, léčení traumat, emocionálního i fyzického těla, práce s Velkým tahem, s vlastní sexualitou, rozšiřování orgasmických prožitků, atd. 

Odměna

Cesta je postupná a trvá cca 1 rok. Setkání tak jednou za 3 týdny. 

Vyhrazuji si právo ukončit výuku pokud porušíte pravidla nebo nebudete mít opravdový zájem o výuku - nebudete docházet, tak jak se domluvíme, nesplníte úkoly, které budete mít, atd. Pak je zbytečné plýtvat mou energií a časem, to mohu věnovat těm, kteří chtějí.

Zasvěcení - 2h Seznámení se, určení vašeho cíle, rozvrh vaší cesty k cíli, určení pravidel, malé zasvěcení, předání první dovednosti, jenž je základem pro další cestu za poznáním. Další započatá hodina 600 Kč. 1 200 Kč
Koučing - 2h Postupné předávání všech dovedností, kontrola jejich zvládnutí, úprava dovedností na míru, jen pro vás. Další započatá hodina 600 Kč. 1 500 Kč

Poptávkový formulář

Rychlejší domluva je telefonem: 739 564 720, neboť na emailu nejsem stále. 
Poptávkový formulář slouží výhradně k vyřízení konkrétního požadavku.
Vaše kontaktní údaje nebudou nikde evidovány ani jinak zpracovávány.

Reference

Píšete mi a já moc děkuji.

Děkuji za všechny dovednosti, které jsi mi předala. Byl jsem ve škole života a sexuality. Supr.

Vladimír

Tantrické učení je velkým přínosem pro můj život. Dostal jsem mnoho zkušeností a dovedností, které každý den používám v praxi, v běžném i sexuálním životě. To vše již předávám svému plnoletému synovi, který mi děkuje za poučení, kterého se mu dostalo. Již se těším, až budu moci dceři předat tuto moudrost. Jednoduché a velmi účinné nástroje, které prospívají tělu, rozumu, pohledu na svět a ženy. Doporučuji všem mužům.

Ivan

Průvodce vám bude

Průvodkyní ti je Adriána Kučková, která se aktivně věnuje celostním smyslným masážím, vlastním osobním rozvojem prochází od roku 2006 a do tajů partnerských vztahů vešla v roce 2010. Je ženou (ve všech podobách), matkou, kamarádkou, přítelkyní, podnikatelkou a zajímá ji vše, co obohacuje její život - práce s tělem, myslí a duší, prohloubení intimity, pochopení lásky, cesta ke spokojenému partnerství nejen s přítelem, ale také s dětmi, rodinou, přáteli ...Věnuje se také šamanskému učení, práci s energiemi, věří své intuici a síle ženství. Vše, co ví, ti ráda předá, co neví, to ti zjistí. Ona vlastně musí , naplňuje svou karmu, jak ráda říká.