Doteková terapie - cena a poptávka

Masáží Vás provede Adriána Kučková. Praxe 13 let. Viz dole.

Dohání Vás stres k šílenství a chybí Vám uklidňující pohlazení a doteky?
Prožili jste nějaké fyzické nebo psychické trauma, které vám brání v plném prožívání života?
Bojíte se a vyhýbáte se blízkosti druhého člověka?
A přesto ve svém nitru toužíte po sdílení, po dotecích, jemnosti, intimitě a lásce?

Každý z nás touží a potřebuje něžné pohlazení, obejmout a sdílet. Jsme stvořeni pro přijímání i dávání. Přijímáme pocit lásky, něhy, tepla, porozumění, úcty a důvěry. V těchto chvílích se podvědomě navracíme do náruče maminky....

Odměna

U velkých a hlubokých traumat zvolte první variantu - 30 minut a pak postupně budete vcházet hlouběji.

Cesta přijetí - 30 minut Doteky v oblečení. Pomalé sbližování. 350 Kč
Pohlazení duše - 45 minut Doteky na těle a uvědomování si svých emocí. 400 Kč
Dotek ticha - 1h Doteky na kůži, práce s traumaty a emocemi. 600 Kč
Kouzelné probuzení - 1,5h Energetická masáž vedoucí k harmonizaci těla, mysli a duše. Odstraňování psychických bloků. 850 Kč

Poptávkový formulář

Rychlejší domluva je telefonem: 739 564 720, neboť na emailu nejsem stále. 
Poptávkový formulář slouží výhradně k vyřízení konkrétního požadavku.
Vaše kontaktní údaje nebudou nikde evidovány ani jinak zpracovávány.

Reference

Píšete mi a já moc děkuji.

Nyní si již užívám plné intimity a lásky. Není co dodat, jen VELKÉ DÍKY.

Marcela

Ahoj Adri. Stále jsem něco hledal a nevěděl pořádně co. Střídal jsem partnerky, využíval každou příležitost k sexu a stejně byl sám. Když jsi mi doporučila terapii dotekem, tak jsem se v duchu smál, ale zkusil jsem. Propojení s prvotním dotek, propojení s maminkou mi otevřelo oči. Vůbec jsem si neuvědomoval, jak moc mi chybělo opravdové pohlazení. Propojení s touto skutečností mě probudilo za spánku........

Štěpán

10 hodin doteků, 10 hodin klidu, 10 hodin bytí sám se sebou..............., velký přínos pro můj život. Děkuji za tvůj dotyk na mém srdci.....díky za probuzení...

Jan

Měla jsem obavy, velký strach být v blízkosti mužů. Velmi mi ublížili a zranili mé srdce. Můj život ztrácel smysl, ale nechtěla jsem se vzdát. Začala jsem jezdit na víkendy osobního rozvoje a pracovat na sobě. Moje mysl se postupně měnila, staré vzorce jsem opouštěla. Na jednom kurzu jsem zaslechla že je potřeba nejen pracovat s myšlením, ale také s tělem. Vnímat skrze tělo. Začala jsem hledat a našla Adriánu, která mi pásla hned na fotce. Šla jsem k ni na vaginální mapování a po první schůzce mi doporučila že z počátku bude lepší terapie dotekem. Absolvovala jsem 4 terapie a uvědomila si odkud pramení problémy. Emoce ze mě začaly vycházet a já se cítila unaveně a zároveň velmi dobře. Když jsme obě cítily, že už můžeme přejít hlouběji, tak jsem šla na další vaginální mapování. Nyní se cítím úžasně, zbavila jsem se strachu z mužů, jsem více sebejistá a hlavně, mám po boku někoho, kdo je mi oporou. Člověka, kterého mohu vždy požádat o pomoc nebo si jen tak popovídat co nového se událo v mém životě. Za to všechno děkuji tobě Adri.

Nikola

Doteků se vzdávat nemusíme, nesmíme

Možná si říkáte, že nepotřebujete, aby se vás někdo dotýkal, hladil vás nebo objímal. Ponořte se hluboce do svého nitra a zeptejte se svého srdce, duše, zda touží po blízkosti, po teplém a vřelém doteku. Věřím, že vám odpoví, že moc po něm touží a je hladová. I vaše tělo je hladové. Hlava říká: "Nepotřebuji a nechci doteky. Jednou jsem dovolila a ublížili mi, již to nedopustím."

Duše i tělo hladoví a volá. Naslouchej jim i když rozum se bojí. Běž a vstup za své strachy. Z vlastní zkušenosti vím, jak moc je dotek výživný a uzdravující. Naplňuje nás láskou a můžeme prožívat opravdově.

Bylo ti ublíženo? Bojíš se, vyhýbáš se dotekům?
Jsi ve stresu? Nedostává se ti pohlazení a něha?

Každý z nás touží a potřebuje něžné pohlazení, obejmout a sdílet. Jsme stvořeni pro přijímání i dávání. Přijímáme pocit lásky, něhy, tepla, porozumění, úcty a důvěry. V těchto chvílích se podvědomě navracíme do náruče maminky. Jako děti vyhledáváme láskyplné pohlazení od všech blízkých, v dospělosti jej nahrazujeme za doteky partnerské, které se mohou časem vytratit. Jsem plně přesvědčena, že tato bezpodmínečná něha nám chybí, ať si to přiznáte nebo ne.

Kde doteky pomohou

Stres
Každý den jsme vystavování různým stresům. Některé jsou příjemné a jiné nepříjemné. Oba druhy patří do života. Příjemným stresem vnímáme třeba narození dítěte, svatbu, oslavu, dovolenou. Nepříjemným stresem a asi častějším jsou například pracovní problémy, rodinné, ztráta zaměstnání, nemoc, úmrtí. Dlouhodobý stres ohrožuje naše zdraví. Negativně působí na srdce, oslabuje imunitu a vyčerpává. Cítíme se unaveni, podráždění, nesoustředění a důsledky jistě známe.

Šikana
Při prožití traumatu - šikana, zneužití, slovní napadání, pokořování, znásilnění, ponižování... vzniká v člověku určitý odstup. Brání se blízkosti jiného člověka. Uzavře se do sebe, uzavře se lásce, nechce přijímat ani dávat upřímně radost, úsměv, jemnost a také doteky. Doteky, které jsou tak potřebné lidskému tělu. Jsou branou k otevření se přijímání všeho radostného v životě.

Vnímáte v těchto slovech sebe či svého blízkého?
Chcete se cítit zase uvolněně bez „depky“?

Jestli-že je v tobě velké zranění (znásilnění, šikana aj.) pak začni  "Cestou přijetí" 30 minut.

Průvodce vám bude

Průvodkyní ti je Adriána Kučková, která se aktivně věnuje celostním smyslným masážím, vlastním osobním rozvojem prochází od roku 2006 a do tajů partnerských vztahů vešla v roce 2010. Je ženou (ve všech podobách), matkou, kamarádkou, přítelkyní, podnikatelkou a zajímá ji vše, co obohacuje její život - práce s tělem, myslí a duší, prohloubení intimity, pochopení lásky, cesta ke spokojenému partnerství nejen s přítelem, ale také s dětmi, rodinou, přáteli ...Věnuje se také šamanskému učení, práci s energiemi, věří své intuici a síle ženství. Vše, co ví, ti ráda předá, co neví, to ti zjistí. Ona vlastně musí , naplňuje svou karmu, jak ráda říká.