1.Bolest, nemoc, utrpení versus vitamíny a minerály

Úvodní obrázek z Pixabay je krásný že, ale……

V minulém článku jste si přečetli o bodech, které způsobují bolest a nemoci. Nyní se podíváme na bolest a ne-moc, která je z nedostatku vitamínů a minerálů.

Naše krásná planeta Země je naší Matkou a Slunce naším Otcem. Každý rodič předává svým dětem vše, co se nachází v nich samotných. Nyní nemluvím o vlastnostech, ale genech. Každý gen, každá buňka, každý sval, žíla, tepna, kosti ke svému životu potřebují určité vitamíny, minerály a stopové prvky. „Má-li Matka vše, pak předá svým dětem vše“, tak, aby byli zdravé. Strádá-li matka či otec, strádá každé dítě, které z nich vzešlo.

Děti matku pomalu zabíjí, tím chci říci, že lidé (děti) zabíjí Matku (Zemi). To každý z nás si už jistě uvědomuje.

Pokud nemá Matka živiny a svůj čas, kdy s Otcem (Slunce) vytváří rituál plození, pak nemohou dětem poskytnout tu správnou výživu. V tom jim brání vlastně jejich děti (lidé).

Lidské tělo (tedy vše živé), potřebuje ke svému zdravému fungování, bez ne-mocí:

 1. Vitamíny – A, D, E, K (ty jsou rozpustné v tucích), B1, B2,B3, B5, B6, B7, B9, B12, C (rozpustné ve vodě)
 2. Minerály – vápník, draslík, hořčík, fosfor, chlór, sodík, síra
 3. Stopové prvky – zinek, selen, jód, železo, měď, selen, křemík, chróm, mangan, flór, nikl, síra, vanad, lithium, molybden, kobalt

Každou z těchto výživných látek, které se vzájemně podporují potřebuje tělo v určitém množství. Tím, že jsou dnešní potraviny vyháněny (nemají čas na rituál plození) různými chemickými prostředky k růstu, tím, že jsou potraviny (ovoce, zelenina aj.) dováženy z dálky (v ČR vše zrušeno a nasazena řepka) a tím jsou postříkané opět chemickými prostředky např. proti plísním, jsou přibarvovány na tu správnou barvu, tak výživová hodnota klesá ze 100 % na 4 %. A těch zbylých 95 % jsou látky odpadní a různé pesticidy, které zubožují tělo. Další potraviny jsou plné éček, aby vydrželi co nejdéle. Vydrží i naše tělo?

No jednoduše: „Klasická strava tělu nedodá tolik živin, aby mohlo správně růst, regenerovat a fungovat“.

Když chybí základní výživa můžeme očekávat problémy s:

 1. imunitním systémem
 2. kardiovaskulárním systémem
 3. nervovým systémem
 4. lymfatickým systémem
 5. trávicím systémem
 6. vylučovacím systémem
 7. pohlavním systémem
 8. dýchacím systémem
 9. hormonálním systémem
 10. také s kostrou, kůží a svalstvem

Jednoduše, jakákoli nemoc ukazuje na to, že nám v těle chybí výživa.

Více rozepisovat snad nemusím, protože to každý chápe, když trochu použije rozum.

Jsme prostě odkázáni na BADy (biologicky aktivní doplňky stravy), které nám zajistí plnohodnotnou výživu. Hlavně těm, kteří nemají čas na pravidelnou stravu, ti, kteří pracují dlouho a těžce, kteří nemají čas běhat po obchodech nebo stát u plotny 4 hodiny, ti, kteří nemají svou zahrádku, na které si pěstují všechny druhy ovoce, zeleniny a obiloviny bez postřiků.
BADy jsou také velmi pohodlné k užívání. Mám hlad, sáhnu po koktejlu, Nutri Shape Shake (příprava 2 minuty) a vím, že jsem doplnila 35 % denní dávky minerálů, vitamínů a stopových prvků. Večer před spaním si rozpustím výživový vápník TIENS a mám 100 % dávku všeho, co potřebuje mé tělo, a ještě se mi dobře bude spát. Tak jednoduché a levné, pokud víte, co a jak.

Neřešíte-li nějaký zdravotní problém, stačí vám pouze doplňovat vitamíny, minerály, stopové prvky a zdraví a vitalita se vás bude držet.

Základní výživné BADy TIENS – Vápník, Nutri Shape Shake, Spirulína, Zinek, Kordyceps.

Vápník jíme každý den a zbytek preparátů v průběhu roku střídáme podle aktuálního počasí nebo nálady (a také akcí ?). Nic víc nesháníme ani nekupujeme, protože víme, že máme vše, co naše tělo potřebuje každý den. Denně nás naše kvalitní výživa těla stojí cca 100 Kč/100% výživy a 0% pesticidů. Při dnešních cenách to máte asi 2 papriky, 2 rajčata, 1 okurek, 1 banán a pomeranč, cca 100 Kč/ možná 25% výživy a 65% pesticidů, 10% odpad.
Chcete-li být zdraví, rádi pomůžeme s výběrem BADu TIENS, které jsou nejlepší právě pro vás.

Nemoc je jako zlozvyk, přijatý rozumem na žádost duše a těla. Je zapotřebí změnit zvyk a způsob života, který k jeho vzniku vede.

Mahátma

Buďme zdraví i bez doktorů. S úctou Adri.

Příště vás čeká – Bolest, nemoc, utrpení versus špatné držení těla.