Být hrdá na své ženství

Muži svůj penis vidí stále, protože směřuje ven. Ženská joni je schovaná.

Mnoho žen si svou joni neuvědomuje. Maminka nám zapomněla říci, že to dole, to, přes co čůráme, že je součástí vagíny. Že vagína je něco zvláštního a posvátného. Že je to nejcennější poklad, který si musíme hlídat a být s ním stále v kontaktu, naslouchat mu a chránit ho.

Poklad, který ženu dělá ženou, a to nejen joni, ale také děloha a měsíční cyklus. Nikdo s námi nehovořil o tomto pokladu, takže my samy si nyní musíme svůj poklad uvědomit. Jsem moc ráda, že již je doba, kdy se mluví o ženství a jeho pokladech.

Když mě před několika lety cvrnklo do srdce, že se mám vydat na cestu „Návrat domů“, cesta k celistvosti, tak jsem si začala uvědomovat své tělo a svůj lotosový květ. Vědomě jsem se napojovala na joni tím, že jsem cvičila pánevní dno, kegelové cviky – stahování PS svalů, vědomě jsem propojovala srdce s joni (položila jsem si ruce na tyto části a pomocí dechu jsem tyto části propojovala) aj.
Dala jsem ji jméno – Lotosový květ, který je pro mě nádherným květem, jenž vyžaduje úctu. V té době, jsem začala velmi vnímat důležitost ženství a hrdost. Jedno z nejjemnějších míst na těle. Stačí se jen jemně dotknout, kdekoli na vulvě, a cítíme příjemné pocity.

Mnoho z nás chodí za příjemnými pocity ven, někam do vnějšího světa. Jezdíme pryč, očekáváme něco od druhých a neuvědomujeme si, že dotek na joni a tělo navozuje příjemnost a je zadarmo.

Když se dotkneme lotosového květu cítíme klid, vzrušení, vděčnost, lásku, jemnost, něhu, radost, dojetí, smutek. Ale ten smutek je jiný, než známe. Je to smutek, který vnímám jako něco, co mě ponoří do vlastního vnímání, do vnitřního světa, že je to můj smutek a jen já sama jej mohu změnit.

Krásná je proměnlivost pocitů, když se dotýkám joni. Žena je proměnlivá, žena je země, její proměnlivost je úžasná. Život sám je proměnlivý a když to přijmeme, přijmeme také proměny pocitů na joni. Hlavně je to v pořádku a přirozené. Když začne žena vnímat svou joni, zjistí, co vše ji může nabídnout. Že je někdy divoká, pak mazlivá, někdy chce jen jemný dotyk, jindy je bojácná a sevře se, někdy je naštvaná a pak zase rozjásaná. Její rozmanitost je úžasná, tak jako rozmanitost života. Když si to žena uvědomí, pak její hrdost na její lotosový květ roste.

Umíte si představit, jak je úžasné být v blízkosti žen, které si uvědomují svůj život a žijí ho? Jsou to ženy, které se nebojí svých emocí, radosti či smutku, nebojí se rozkoše, jejich oči září. Jsou to ženy, které inspirují a díky nim si uvědomuji kdo jsem, kým jsem a jak je krásná ženská energie, jak velké má kvality. Je krásné být sama sebou.

Přijmi ženské kvality a změň svět

Když se podíváme kolem sebe a na svět, musí nás cvrnknout do očí to, že se vyhýbáme vztahům a komunikaci. Schováváme se doma nebo v práci. Rozdělujeme se. Každý má dokonce svůj pokoj v bytě, kde kouká do počítače nebo telefonu. Místo stmelení válčíme, doma i ve světě.
to nás odpojuje od ženských kvalit. Kvalit jako je komunikace, udržování a prohlubování vztahu tak, ať se cítíme dobře, udržování klidu a míru. Doteky, citlivost a cítění patří také k ženským kvalitám. Žena je velmi vnímavá na jakoukoli emoci a pocity druhých. Ona chce, abychom se cítili dobře a měli se krásně na světě.
Ženská energie není bojovná ani zacílená. Nemá takovou potřebu materiálních věcí. Klidně vymění nejnovější telefon za sdílení, soucit, pohlazení. Klidně vymění velkou obrazovku či luxusní auto za prožívání, harmonii, partnerství, pokoj a klid. Nechce odpojovat, ale touží stmelovat. Touží milovat, rozdávat lásku. Prostě touží být v souladu sama se sebou a s okolním světem. Ženy touží po klidu a míru v rodině, v práci, ve světě, mít čistou studánku i řeky, zelené parky, usměvavé děti, milující partnery a vytvářet místa, ve kterých harmonie a láska má své místo.

Z toho vyplývá, že když si žena začne uvědomovat své tělo i lotosový květ, začne si uvědomovat, jaké úžasné kvality přináší světu a chce je rozdávat. Touží udělat něco pro krásnější svět kolem ní i v sobě. Její láska v srdci zkrášluje vše, co může. Je vnímavější k potřebám svým, partnera, dětí, rodiny, přátel, přírodě, ke světu.

To je to, co potřebujeme. Potřebujeme, abychom znovu probudili a přijaly ženské kvality. Tu nádhernou proměnlivou energii, která vytváří život a svět dělá krásnějším a zároveň, být na to hrdé.

Nemáš to tak? Necítíš se celistvá? Bojíš se své vlastní ženskosti? Chceš to změnit? Pak přijď na krásnou terapii Vaginální mapování