Zničená krása?

Jestliže s tebou bude článek rezonovat a budeš-li chtít podpořit sebevědomí Krásné ženy, pak prosím, dej článku lajk.  Krásná žena Petra uvidí, že jsou lidé, kterým není lhostejné její fotografování a ona.

….fotím jen nebe…..přitahuje mě i měsíc………..chci zemřít, abych věděla, zdali byl nějaký člověk, který mě měl rád……

Vidíš krásu, která sklopí hlavu a těžká víčka má, když chceš, ať podívá se na tebe. Její krásné tělo tvrdou chůzi má. Kdyby ona mohla, sedne si na druhý konec pokoje. Slyšíš příběh krásné ženy, srdce se ti svírá, slzy v očích potlačuješ.

Inteligence i krása, radost i láska, vše schováno je, neboť matka nezná milovat.

Krásná žena chce milovat, duše na ní křičí:
„Najdi sebeúctu, sebedůvěru, miluj.“

Krásná žena  zvedla své unavené zničené tělo i srdce a rozhodla se už neschovávat svou krásu.

Jsme spolu

Naslouchám životnímu příběhu: „……Nikdy mě nepohladili, neznám, co je láska rodičů…… ať udělám cokoli, vše je špatně, učení, hraní si, úsměv, radost, dospívání, kluci, zamilovanost, práce, vše, co se odehraje, za všechno mohu já i za to jaký je svět,……, koupím si triko a slyším kritiku……. opravím starý nábytek, neboť ráda to dělám, vše je špatně,……….. jsi špatná, špatná, špatná…..“ „Tělo mé nic necítí, je mrtvé. Neznám ani pocity….“

Když se dítě cítí špatně doma, pak jde tam, kde jej budou aspoň trochu brát jako člověka – parta lidí, kteří také neznají lásku. Drogy, které pomohou zapomenout.

„Chci to změnit“, řekla Krásná žena. „Už bylo všeho dost!“

„Krásko, vím, že jsi chtěla léčbu – vaginální mapování, ale to, pokud souhlasíš, necháme na později. Nyní se zaměříme na posílení sebedůvěry v mysli. Vyjmeme z podvědomí to, co bolí a brání ti v prožívání emocí a rozkoše. Vždy je potřeba léčit vše – mysl, duši i tělo. Půjdeme tvým tempem a mnohé bude záležet na tobě, jak moc toužíš po změně.“

Je úžasná

Za 10 dní se Kráska ozvala, všechny úkoly splnila. Přinesla napsané.

„Některé odpovědi byly těžké, neboť jsem nikdy nad tím nepřemýšlela. Některé lehké, ale díky tomu, že jsem si je napsala, více si uvědomila.“

PS: Když podruhé vešla do dveří, byla jiná. Zvedla hlavu a podívala se mi do očí. Krátce, ale krásně.

Sebevědomí roste pomalu a je třeba trpělivosti a hodně lásky.

Nebe, luna

Všechny fotky jsou od Krásné ženy.

Luna je přítelkyně žen, je její průvodkyní v ženském měsíčním cyklu, pomocnicí k načerpání sil, je ochránkyní odpočinku. Pro krásnou ženu představuje maminku.

Proč oblaka? Proč ne zemi a přírodu? Proč se její pohled otáčí k nebesům?

Na zemi jsou lidé a ti Krásce ublížili. Spoutali ji řetězy a drží jako rukojmí. Nemůže roztáhnout svá křídla a darovat své dary. Zatím je má ukryté v hloubi svého srdce.

Nebe pro ni znamená volnost, rozpětí. Nebe je otcem, který chrání a přitom nechá vzlétnout.

Nebe ani luna ji neublíží, jsou tak daleko a přitom tak blízko, stále se mění, tak jako žena. Nikdy ji nevyčítají, nikdy se na ni nezlobí, nezklamali její důvěru a milují ji takovou jaká je. Milují její nedokonalou dokonalost.

Věřím, že přijde den, kdy její zrak spočine také na zemi a bude hledět před sebe, protože ona je úžasná a silná žena, která chce obohatit svět o lásku.

Jeden příběh z mnoha.