Senzuální masáž

Rád bych vám představil druhou z nejkrásnějších smyslných masáží, jaké jsem kdy poznal a věřím, že i ve vás zanechá tato netradiční masáž velmi hluboký prožitek.

Senzuální masáž   …o čem to vlastně je…..

Nerad bych vám zde popisoval masáž z profesního a zdravotního hlediska z pozice maséra, i když se v ní používají prvky z mnoha různých a velmi zajímavých stylů jako je shiatsu, akupresura, lymfatická, aromatická, čakerní, tantrická masáž apod., protože si myslím, že to není ani podstatou mé nabídky a možná to není pro vás ani důležité.
To, co je možná důležité a co by vás zajímat mohlo, je to, že jde o masáž velmi jemnou, něžnou, smyslnou a hlavně o masáž dle vašich představ, často i potřeb a podmínek. Ano, podmínek. Jen vy si určujete tempo i hranice, kam až si dovolíte zajít, jak důsledně chcete věnovat pozornost jednotlivým částem svého těla a co vše chcete prozkoumat, co vše z prožitků a tajemství hodláte v sobě odhalit.

Je logické, že mnoho žen upřednostňuje ženu jako svou masérku a hledá u ní ochranu a pochopení. Žena ji bude lépe rozumět a zná citlivost ženského těla i mysli z vlastní podstaty. Pro ty z vás, které teprve hledají odvahu a mají všeobecně velké obavy z odhalování své intimity, bude volba masérky –ženy, patrně vhodnější. Je to takový první stupeň na cestě k emocionální svobodě těla i mysli.
Ovšem ženy hledají hlavně pochopení a porozumění od mužů. Proto je volba maséra, opačného pohlaví důležitá.  Je to druhý a vyšší stupeň na cestě k sebepoznání. Masér má totiž jinou energii, mužskou, a představuje zde symbol mužů, od kterých tolik očekáváte, ale tak málo se vám od nich dostává. A pak často citově nebo i tělesně strádáte nebo na ně doslova zanevřete. Přítomnost maséra je zde tedy důležitá, je to váš „léčitel“, průvodce a ochránce, který vás provází na cestě poznávání a objevování svých hlubokých emocionálních prožitků a potřeb a nabízí vám jako ženě, svému protějšku, pomoc při jejich odhalování. Úloha maséra je v podstatě pomoci vám najít cestu k mužům a tak trochu jim i napravit reputaci, že i oni dovedou být něžní, blízcí a naslouchat vám.  Dopřejte si tuto mužskou energii pro vytvoření pocitu bezpečí i mužského přijetí od maséra, který bude věnovat plnou pozornost jen a jen vám. Budete jen vy a vaše prožitky. Využijte příležitost být volná a svobodná na těle i na duši, odhodit své obavy a zábrany, ať už jsou společenské nebo osobní. Otevřete se své sexualitě, posuňte její hranice do nové dimenze a prožijte si ty nejpříjemnější pocity, které si v běžném životě sama buď neumíte nebo třeba nemůžete dovolit. Buďte zde sama sebou, jemná a citlivá, buďte ženou.

Trochu více….

Tato masáž vznikla již v počátcích mé profesionální kariéry maséra, tedy někdy v roce 2006 z podnětu mých klientek, z přirozené touhy vás žen po laskavém doteku, hýčkajícím tělo, smysly a hlavně duši. Požadavky byly v podstatě vždy stejné, žádné mučení silným prohmatáváním svalů s naučenými masérskými tahy. Ženy si chtěly jen odpočinout a nechat se „jen“ hladit a hladit a hladit, prostě jak se říká „jen si labužit“. No a pravdou je, že také, půjde-li to, prožít i příjemné vzrušení, nabudit se, aby třeba mohly překvapit doma svého partnera znovunabytou touhou a chutí na milování, která se, jak se někdy smutně svěřily, jaksi pomalu z jejich partnerského života vytratila . Z tohoto podnětu jsem nastudoval a pak spojil několik technik dohromady a zaměřil se na probouzení těla a jeho smyslů. Hodně mně dopomohly samotné ženy, které často „napovídaly“, kde je chytnout a co a jak mám dělat, co jim dělá dobře. Má senzuální masáž se stala tak populární,  že jsem ji několik let prezentoval a vyučoval na kurzech pro páry, jako cestu k vzájemnému porozumění a hlavně pro zpestření a rozvoj intimního života.
Masáž vám ženám přinese  psychické uvolnění od každodenních povinností, dodržování společenských norem , různých stresů a depresí, které jistě prožíváte intenzivněji než my muži, dodá vám energii a radost do dalšího života a přinese vám také tolik potřebnou něhu, smyslnost, vnitřní harmonii, svobodu a samozřejmě i hluboký emocionální zážitek, kdy jako ženy velmi intenzívně prožíváte a plně si uvědomujete svou křehkou a citlivou podstatu, své ženství. Viděl jsem v očích mnoha žen opět zažehnout jiskru a radost z nabyté energie. Byly přirozeně uvolněné a doslova zářily štěstím! Opět našly samy sebe. To vše jsou důvody, proč jsem na četná přání svých klientek zařadil tuto velmi netradiční masáž do své veřejné nabídky.
Masáž se díky vám neustále vyvíjí a zdokonaluje, je individuální a jako taková je i prováděna. Na vaše přání může být charakter masáže zaměřen více na zdravotní, relaxační, energetickou či sexuální stránku. Je to jen na vás, co preferujete, co potřebujete a jak nabídku přijmete, jak se máte ráda, jak si sebe ceníte a kolik si dopřejete, tedy jen a jen sobě.

Senzuální masáž

Jelikož se během masáže používají éterické oleje a jednotlivé tahy jsou vedeny diskrétními zónami, zejména třísly – přinejmenším, je masáž prováděna na nahém těle a ostych zde nepatří. Tuto bariéru je nutno překročit. Nahota není „od věci“ i z hlediska uvolnění psychiky, kdy žena současně s oděvem odloží i své vžité bariéry a předsudky a zcela se oddá do rukou maséra-muže „tak jak ji panbůh stvořil“ a  vnímá jen své tělo, své pocity, své potřeby a smyslnost velmi pomalých masážních tahů a  doteků. Cílem je zahltit ženu takovým množstvím vjemů, že se dokáže oprostit od hromady zatěžujících myšlenek jako např. na své vlasy, tělo, spodní prádlo, že se zamastí masážními oleji, které možná nepůjdou vyprat atd.atd. Také nebude rušena neustálým zadrháváním rukou maséra o spodní prádlo nebo pokládáním chladných přikrývek přes prsa a na vaši jóni – krásnější název ze sanskrtu. Mimochodem, masér zůstává oblečený…nevím, jestli vás tato informace uklidnila nebo naopak zklamala J  Ale zdůrazňuji, že jsem profesionální masér a rád bych jim také zůstal… J
Masáž se běžně provádí na futonu, velké podložce, tedy na zemi v obklopení mnoha svící, které zajistí dostatek tepla a intimní osvětlení. Teplo ( hodně tepla), vonné oleje, intimní osvětlení a hudba jsou základními průvodními doplňky senzuální masáže.
Pokud vás zajímají podrobnosti nebo máte vlastní představu či neobvyklá přání, doporučuji individuální schůzku, kde vám odpovím na všechny vaše dotazy a celou masáž společně naplánujeme.
Pokud vás nabídka zaujala, ale z jakýchkoliv důvodů preferujete domácí prostředí, můžete využít služeb mobilního maséra. Požadavky a nároky na kvalitu prostředí jsou pak ve vaši režii, ale na druhou stranu nemusíte po masáži nikam chodit, což stojí za úvahu. Cena se navýší o dopravu, 10,-/ km

Váš masér a průvodce
René Manthee
Tel.:    606 932 451
e-mail:    zdravi @ manthee.cz

Tagy: