Kontrolní hlášení

 Haló tady tělo!!

Tělo – část našeho Já, na které mnozí zapomínají.

masáž celého těla, tělo na které zapomínáme


Věnují se mysli, rozumu a zapomenou, že mají nohy, které je každý den nosí. Ruce, které jim pomáhají jíst, napít se, přenést věci na jiné místo. Hruď a bříško, ve kterém jsou uloženy vnitřní orgány. Páteř a pánev, které drží celé tělo pohromadě. Tvář, díky které rozdávají úsměv a radost, pokud chtějí.

Tělo, kterému věnujeme jen nepatrnou pozornost – rychlá koupel, sprcha, někdy nějaký krém, maku up, hřeben. Děláme to tak rychle, že ani nepostřehneme, že v něm bije srdce. Jsme nevědomí, dokud nějaká část těla se neozve bolestí. Tělo volá: „Haló jsem tady, vnímej mě. Neslyšíš mě, když ti sloužím, tak si snad všimneš, když nebudu sloužit“.

Mysl, rozum, hlava

kontrlolní hlášení, mysl, hlava, rozum, přemýšlení

Tam bych dala přemýšlení o tom – co jíme a pijeme a jak jíme a pijeme. Nedávno jsem sledovala lidi  v jídelně Globusu, jak jedí. Jedna jediná rodinka jedla velmi krásně. Zvláště jejich syn. Bylo krásné se dívat jak ladně, jemně a po malých kouskách si jídlo vychutnává. Jak jíme a pijeme, také tělo zaznamenává do svých buněk. Zkuste zpomalit a vychutnávat si potravu, poznáte sami, jaká se dostaví změna.

Ach jo, už zase – Emoce a pocity

K bolesti také přispívá naše psychika. Neumíš se zastavit, tak si ukopneš palec, rozbolí tě koleno, zlomíš si ruku, bolí tě loket, bolí tě bříško, rameno, oči, máš chřipku…. atd. To jsou projevy potlačených emocí a pocitů skrze tělo.Tělo je schránka naší duše. Našeho srdce. Našeho Já. Je to něco, co jsme my. Pojmenování nechám na vás. Skrze tělo se vlastní duše vyjadřuje, skrze tělo můžete cítit, zažívat, prožívat, vše, co život nabízí.
To malé vysvětlení.

Proč jít na masáže?

masáže, proč jít, lávové kameny

Už určitě tušíte sami z předešlých slov. Masáže jsou jednou z technik, kde si můžete odpočinout, uvolnit tělo i mysl. Doteky vás nasměrují na vnímání svého těla – kde je co příjemné, kde je nějaká bolest, kde je schovaná emoce. Skrze dotyk si  mnohé uvědomíte.

Pravidelnost
Pravidelnost je velmi důležitá pro to, abyste předešli různým problémům, které by se mohli později dostavit. Určitě víte, že když máte malinký problém v jakékoli oblasti a vyřešíte jej hned, uleví se vám. Když jeden problém naváže druhý, třetí… hromadí se a pak je těžší jej vyřešit. Řešte hned a nejlépe předcházejte problémům a bolesti. Nevnímejte masáže jen jako určitou léčbu, ale hlavně jako PREVENCI. Ušetříte si hodně času, peněz a bolesti – čekání u lékaře, kupování chemických léků, které ničí vaše tělo vnitřně, každodenní rehabilitace, omezení v práci.. atd.

Proč celotělové masáže?

celotělová masáž, super,Proč masáž celého těla?

My je vždy doporučujeme. Máte tělo celé – nohy, ruce, hruď, hýždě… vše pro vás pracuje, vše vám každý den pomáhá. Používáte celé tělo i mysl stále a proto byste mu měli dopřát celkovou regeneraci. 90-120 minut jednou za měsíc dopřát svému tělu na regeneraci a odpočinek, není hodně. Je to také čas strávený sám, sama se sebou.
Když naši návštěvníci přijmou doporučení na masáž celého těla, vždy (ano, vždy, to říkám upřímně) po masáži máme odezvu:

….proč jsem si již dříve nedopřál celkovou masáž?

….je tak uvolňující, hodně jsem si odpočinula

….konečně jsem poznala účinek masáže

….velmi příjemná masáž, a ta masáž chodidel, no, vůbec jsem nevěděl, že může být tak příjemná

… už nechci méně

My sami se necháváme hýčkat a vždy volíme celé tělo.

Pamatujte: Ať už volíte jakkoli, pamatujte, že vždy volíte správně.

Mějte krásné dny, Adriána

Komentáře

Přidat komentář